Skocz do zawartości

LeBron vs Jordan - tak na poważnie


BMF

Ignorując pierścienie i zespołowe osiągnięcia, lepszy był  

178 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ignorując pierścienie i zespołowe osiągnięcia, lepszy był



Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, lorak napisał(a):

ale nie uznaje się ich za top właśnie dlatego, że mistrzostwo zdobyli? ; ]

 

Nie wiem. Ty mi powiedz 😅

Posługując się listą z realgm (głosowanie w 2022-2023 (nie mogę teraz sprawdzić) ale większa próbka głosujących i można prześledzić główne argumenty). Możesz wskazać 2-3 osoby które są za wysoko ze względu na mistrzostwa i 2-3 które z powodu braku są za nisko.

Lista top20:

1. LeBron James
2. Kareem Abdul-Jabbar
3. Michael Jordan
4. Bill Russell
5. Tim Duncan
6. Hakeem Olajuwon
7. Wilt Chamberlain
8. Shaquille O'Neal
9. Kevin Garnett
10. Magic Johnson
11. Steph Curry
12. Larry Bird
13. Kobe Bryant
14. Jerry West
15. Oscar Robertson
16. George Mikan
17. David Robinson
18. Dirk Nowitzki
19. Karl Malone
20. Chris Paul

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gregorius napisał(a):

Nie wiem. Ty mi powiedz 😅

Posługując się listą z realgm (głosowanie w 2022-2023 (nie mogę teraz sprawdzić) ale większa próbka głosujących i można prześledzić główne argumenty). Możesz wskazać 2-3 osoby które są za wysoko ze względu na mistrzostwa i 2-3 które z powodu braku są za nisko.

Lista top20:

1. LeBron James
2. Kareem Abdul-Jabbar
3. Michael Jordan
4. Bill Russell
5. Tim Duncan
6. Hakeem Olajuwon
7. Wilt Chamberlain
8. Shaquille O'Neal
9. Kevin Garnett
10. Magic Johnson
11. Steph Curry
12. Larry Bird
13. Kobe Bryant
14. Jerry West
15. Oscar Robertson
16. George Mikan
17. David Robinson
18. Dirk Nowitzki
19. Karl Malone
20. Chris Paul

Biorąc pod uwagę kaliber mistrzostwa KG i to, że jest w top10, ta lista w ogóle w nie brała pod uwagę ringi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Koelner napisał(a):

porównując nawet do listy e-nba widać i potwierdza tylko to jak realgm jest mocno oveerated

A jakiś konkretny argument zastrzeżenie? Bo nie nie widać  ze realgm jest przeszacowane (co nie oznacza że nie ma tam wielu rakowych tematów. Ale dalej jest sporo dobrych z ciekawa rozbudowaną argumentacja.). Co najwyżej widać ze Ty masz inne zdanie ale akurat w tej liście padało dużo sensownych argumentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Gregorius napisał(a):

A jakiś konkretny argument zastrzeżenie? Bo nie nie widać  ze realgm jest przeszacowane (co nie oznacza że nie ma tam wielu rakowych tematów. Ale dalej jest sporo dobrych z ciekawa rozbudowaną argumentacja.). Co najwyżej widać ze Ty masz inne zdanie ale akurat w tej liście padało dużo sensownych argumentów.

Ta lista się nie zgadza z jego listą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Gregorius napisał(a):

A jakiś konkretny argument zastrzeżenie? Bo nie nie widać  ze realgm jest przeszacowane (co nie oznacza że nie ma tam wielu rakowych tematów. Ale dalej jest sporo dobrych z ciekawa rozbudowaną argumentacja.). Co najwyżej widać ze Ty masz inne zdanie ale akurat w tej liście padało dużo sensownych argumentów.

mam także inne zdanie do listy e-nba ale jest dużo bardziej rzetelniejsza i mniej w niej jakiś wynalazków 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gregorius napisał(a):

nie jest oczywiste skoro tak duzo osób wybrało inaczej

widocznie mają małą wyobraźnię. dla mnie oczywiste jest wygrywać na najwyższym poziomie a KG dorobek jest skromny. a po cholerę mi te impakty z rs albo 1 rundy PO? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Koelner napisał(a):

widocznie mają małą wyobraźnię. dla mnie oczywiste jest wygrywać na najwyższym poziomie a KG dorobek jest skromny. a po cholerę mi te impakty z rs albo 1 rundy PO? 

Śmieszne zarzucać komuś brak wyobraźni nie mając samemu zupełnie wyobraźni że koszykówka jest sportem zespołowym i ten sam gracz w zalezności do okoliczności może nie zdobyc mistrzostwa (mimo że od pewnego poziomu każdy zdobył minimum 1) . Ale cóż tbh. nie spodziewałem się po Tobie argumentów tylko takiego ping-ponga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gregorius napisał(a):

Śmieszne zarzucać komuś brak wyobraźni nie mając samemu zupełnie wyobraźni że koszykówka jest sportem zespołowym i ten sam gracz w zalezności do okoliczności może nie zdobyc mistrzostwa (mimo że od pewnego poziomu każdy zdobył minimum 1) . Ale cóż tbh. nie spodziewałem się po Tobie argumentów tylko takiego ping-ponga

Garnett po prostu większość kariery był ciapą i przegrywem, któremu nie zależało w ogóle na zwycięstwie. Pojawił mu się mental po transferze do Bostonu, dlatego nie można go stawiać nad takiego Magica, który miał go od początku draftu w Lakers. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Gregorius napisał(a):

Śmieszne zarzucać komuś brak wyobraźni nie mając samemu zupełnie wyobraźni że koszykówka jest sportem zespołowym i ten sam gracz w zalezności do okoliczności może nie zdobyc mistrzostwa (mimo że od pewnego poziomu każdy zdobył minimum 1) . Ale cóż tbh. nie spodziewałem się po Tobie argumentów tylko takiego ping-ponga

to przepraszam Cię najbardziej -> nie chciałem nikogo urazić.

po prostu może jestem już zbyt leniwy i stary ale już te dyskusje i milion tabel przeszedłem i mam dystans.

tak rzuciłem "KG w TOP10" ponieważ dziwnie wygląda przy tych nazwiskach, które wygrywały oraz dominowały

nie będę teraz rozpisywał Bird Magic Curry vs KG ponieważ to skończy się na niczym

wszystkie te rankingi all-time to jest konkurs piękności i podchodzę do tego dystansem

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.