Skocz do zawartości

wojna na ukrainie


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, Pablo81 napisał:

O najemnikach sponsorowanych przez USA pisałem w trybie przypuszczającym.

Czyli wymyśliłeś kłamsgtwo nie mając żadnych podstaw?

No to przeproś za to skoro wymagasz przeprosin

Godzinę temu, Pablo81 napisał:

Ty tu w eksperckim tonie się upierales (podając modele uzbrojenia), że wagnerowcy dysponują siłami pozwalającymi im na zdobycie i utrzymanie Moskwy. 

Udowodnij ,zę to napisałem

Czy zwnou Twój kolejny wymysł?

1 godzinę temu, starYfaN napisał:

To zmieniłoby postać konfliktu, bo oznaczałoby zdradę na szczeblach armii. Jeżeli amia może, ale nie chce. Zmienia też dyskusję na forum.

Dlatego jest to co najmniej dziwne.

Rosyjskie źródła wojskowe przyznały ,że dziś im Wagner zestrzeił MIG-35 , Jednego Aligatora 3 MI-8 do zagłuszania systemów obrony pplot . Ogólnie 7 helikopterów i samolotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Reikai napisał:

@ely3 masz jakies zrodla mowiace o tym, ze rosyjskie wojska na Ukrainie wycofuja sie do Rosji w jakis kierunkach? Bo Wolski tak pisze, ale wiesz jak to z nim jest.

To kłamstwo . .Żadnych ruchów nie było

2 godziny temu, Pablo81 napisał:

Tam, gdzie Kreml nie mógł działać oficjalnie, to wysyłał wagnera. Mam nadzieję, że teraz też nie wysłał, a to wszystko to szopka temu służąca.

I co jakiś dowód na to masz ,że Putin wysłał Wagnera by chwycił atomówki> I w ogóle jakis dowód ,że mieli te atomówki bo żadne źródło nie podaje a co ważniejsze Rosjanie wysadzali mosty prowadzącego do tego magazynu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Gregorius napisał:

Jeżeli to prawda to jest to tak czy inaczej początek końca. Putin okazał słabość a tego dyktatorom się nie wybacza. 

Jak tam stoisz z analityką? :) Jeszcze dwie godziny do tyłu, nie było siły zdolnej zatrzymać kelnera, ruscy spi.....li z Moskwy, aż tu nagle zostało jedynie trochę smrodu.

Pytam bo nie wiem, czy rosyjscy żołnierze zdążyli uciec z okopów? 

Cytat

Siły Zbrojne Ukrainy rozpoczęły zakrojoną na szeroką skalę kontrofensywę - przekazał wiceminister obrony Ukrainy. "Wschodnia grupa wojsk rozpoczęła dziś ofensywę na kilku kierunkach jednocześnie

Nie tylko polscy "analitycy" dali się zrobić w..........

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przynzać ,że w ciągu kilku godzin najpierw przypuszczałeś ,ze to USA sponosruje Wagnera a ptoem ,ze to Putin go wysłał by zdobył atomówki i uderzył nimi na Ukrainę

Jeszcze nikt takich głiupot tu nie pisał. Naprawdę przejąłeś rolę klauna od Deltusia

I oczywiście zero dowodów

A bym zapomniał zarzucasz ludziom ,ze opierają sie na drugorzędnych źródłach a sam swoje tezy opierasz na czym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ely3 napisał:

I co jakiś dowód na to masz ,że Putin wysłał Wagnera by chwycił atomówki> I w ogóle jakis dowód ,że mieli te atomówki bo żadne źródło nie podaje a co ważniejsze Rosjanie wysadzali mosty prowadzącego do tego magazynu

 

Daj spokój.

Usłyszysz co najwyżej, że...

5 minut temu, Pablo81 napisał:

Z twoim aparatem percepcyjnym najwyraźniej ciężko to ocenić

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, starYfaN napisał:

Jeszcze dwie godziny do tyłu, nie było siły zdolnej zatrzymać kelnera, ruscy spi..

Bo w sumie nie było. Tak realnie to trzeba pcozekać co tak naprawdę ustalono między Wagnerem a Łukaszenko i co będzie respektował Putin bo sprawa jest jak z Monty Pythona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ely3 napisał:

To kłamstwo . .Żadnych ruchów nie było

I co jakiś dowód na to masz ,że Putin wysłał Wagnera by chwycił atomówki> I w ogóle jakis dowód ,że mieli te atomówki bo żadne źródło nie podaje a co ważniejsze Rosjanie wysadzali mosty prowadzącego do tego magazynu

 

Co mówią twoje źródła zatem? Co tam się wydarzy? Rosjanie odbija?

I serio nie wiem, dlaczego tak alergicznie i ostro zareagowałes, że ktoś może mieć inny punkt widzenia czy po prostu się mylić? Ogólnie jesteś bardzo agresywny w tym temacie, kiedy ktoś nie podziela twojego zdania w tym temacie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ely3 napisał:

Bo w sumie nie było. Tak realnie to trzeba pcozekać co tak naprawdę ustalono między Wagnerem a Łukaszenko i co będzie respektował Putin bo sprawa jest jak z Monty Pythona.

Glowa Szojgu i Gierasimowa? Ale Putin nie moglby sobie pozwolic na takie cos, juz pomijam to ze znienawidzony przez niego Lukaszenka mialby przejac role negocjatora.

Straszny kabaret i ciezko przypuszczac nawet cokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał:

Co mówią twoje źródła zatem? Co tam się wydarzy? Rosjanie odbija?

Ale to Ty rzuciłeś tezy a teraz mi się pytasz i prosisz bym je udowodnił?

Ja od razu pisałem ,ze nie ma żadnego potwierdzenie ,że Wagner w ogóle jest blisko tego magazynu.. Więc pytam się skąd ci się to wzięło, JAkie to źródła kazały ci uważać ,ze najpierw to USA go sponsoruje a potem ,że to Putin go wysłał ... To jest takie miotanie się w opiniach ,że głowa mała

 

Teraz, Reikai napisał:

Glowa Szojgu i Gierasimowa? Ale Putin nie moglby sobie pozwolic na takie cos, juz pomijam to ze znienawidzony przez niego Lukaszenka mialby przejac role negocjatora.

Straszny kabaret i ciezko przypuszczac nawet cokolwiek.

To na razie są przypuszczenia. Na razie widać tylko ,ze Wagnerowcy jak przejechali przez Rosję tak teraz niepokojeni wychodza z Rostowa.

JA wolę poczekać co rzeczywiście ustalono bo bez jaj ale jeśli Łukaszenko coś ustalał to jest to mały kabaret.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Pablo81 napisał:

 

Jeżeli by się okazalo, że najemników przepłaciło i dozbroilo USA i ich rękami chce załatwić swoje interesy, to już inna kwestia.

@ely3 czy ty umiesz czytać po polsku?

Czy napisałem, ze tak było?

Człowieku naucz się czytać.

I od klaunów mnie nie wyzywaj!

3 minuty temu, ely3 napisał:

Ale to Ty rzuciłeś tezy a teraz mi się pytasz i prosisz bym je udowodnił?

Ja od razu pisałem ,ze nie ma żadnego potwierdzenie ,że Wagner w ogóle jest blisko tego magazynu.. Więc pytam się skąd ci się to wzięło, JAkie to źródła kazały ci uważać ,ze najpierw to USA go sponsoruje a potem ,że to Putin go wysłał ... To jest takie miotanie się w opiniach ,że głowa mała

 

 

Czy Ty masz problem z czytaniem, twiterowy generale?

Przeproś mnie za klauna. Albo to zgłoszę!

"JEŻELI OKAZALOBY SIE".

A TY MI KAZESZ PODAWAC ŹRÓDŁA.

NO k****!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

czy ty umiesz czytać po polsku?

Czy napisałem, ze tak było?

Człowieku naucz się czytać.

Po prostu przeproś za pisanie nieprawdy bo tego sam oczekiwałeś?

JA ci się pytam na podstawie jakich źródeł rzucałeś takie tezy? Potrafisz odpowiedzieć. Bo cały czas unikasz? Masz problem z odpowiedzią?

Podaj swoje źródła to chyba nie jest takie trudne

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ely3 napisał:

Po prostu przeproś za pisanie nieprawdy bo tego sam oczekiwałeś?

JA ci się pytam na podstawie jakich źródeł rzucałeś takie tezy? Potrafisz odpowiedzieć. Bo cały czas unikasz? Masz problem z odpowiedzią?

Podaj swoje źródła to chyba nie jest takie trudne

 

JESZCZE RAZ.

NAPISALEM: "JEZLI OKAZALOBY SIE..."

GDYBYM ZNAL ZRODLA, TO NIE NAPISALBYM W TRYBIE PRZYPUSZCAJACYM I POSTAWILBYM WTEDY TEZĘ. 

Serio prościej nie potrafię. Nie napisalem, że znam taki fakt. No zlituj się człowieku, bo mi się już nie chce. 

1 minutę temu, fluber napisał:

Wrzuć gdzie to napisał i sam to zgłoszę. Nie może być zgody na coś takiego na forum.

Ty akurat masz czas samemu poszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego sobie skaczecie do gardeł. Pare godzin temu nic niebyłe wiadomo i sam pytałem czy to ustawka czy Putin gra w szachy. Nie ciągnijmy za słówka. To teraz dalej średnio przejrzyście wyglada 

Niech nikt nikogo nie przeprasza bo nie ma za co 

Było gorąco. W tle atomówka. I tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.