Skocz do zawartości

wojna na ukrainie


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Rosyjscy żołnierze - nagrywający mówi, że już 4 dzień stoją bez jedzenia w warunkach jak bydło. Mówi też, że ktoś chce, żeby podpisali papiery z datami "wstecz" że niby nie są żołnierzami. Mówi też, że nikt nie wierzy (w dowództwo). Mówi, że spali na podłodze. Mówią o sobie, że wysłano ich jak mięso armatnie. Przyjechali tam. Oddali broń do pułkownika "Mołodcowa" i czekają aż ktoś ich zabierze do Rosji.

Mowa też o ciałach, że nikt ich nie zabiera z pola bitwy

Jeśli jest to prawdą to wygląda na to że chcą zagłodzić własną armię, nic dziwnego że kradną po sklepach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Prezydent Francji Emmanuel Macron ponownie rozmawiał z przywódcami Rosji i Ukrainy, Władimirem Putinem i Wołodymyrem Zełenskim - poinformował w czwartek Pałac Elizejski. Przekazał też, że celem Putina jest przejęcie kontroli nad całą Ukrainą.

Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-ukraina-rosja/aktualnosci/na-zywo-wojna-w-ukrainie-rosjanie-atakuja-osmy-dzien,nzId,1961,akt,031616#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

No jak ten psychopata wciąż chce całej Ukrainy to średnio widzę rychły koniec...

Edytowane przez Camelus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, ze wg Was to nie będzie na temat, ale wg mnie będzie. HK stock market is the first to break the 2020 pandemic lows. To ta giełda, która Chiny topią swoimi problemami na rynku nieruchomości. 
 

A z innych ciekawostek Poroshenko się pochwalił, ze polskie samoloty pomagają w walce i teraz paniczne dementi ze strony PiS. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, polskignom napisał:

Ja wiem, ze wg Was to nie będzie na temat, ale wg mnie będzie. HK stock market is the first to break the 2020 pandemic lows. To ta giełda, która Chiny topią swoimi problemami na rynku nieruchomości. 
 

A z innych ciekawostek Poroshenko się pochwalił, ze polskie samoloty pomagają w walce i teraz paniczne dementi ze strony PiS. 
 

E tam, my nie mamy żadnych migów a w ogóle to jakie lotnisko ;)

 

Duda z szefem Nato ostatnio jak to wyciekło szybko zdementowali, ale Poroszenko się szybko wysprzeglil znowu. Chyba, że miał na myśli lotnisko i to, że jesteśmy miejscem zbierania sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.