Skocz do zawartości

wojna na ukrainie


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Reikai napisał:

https://streamable.com/5g26y9

 

Szczur wyszedł z nory.

Te filmy były prawdopodobnie nagrane kilka dni temu.

2 godziny temu, mcreativo napisał:

W ogóle teraz mówił, że zwiększa się morale w armii, jak na początku dla żołnierzy to nie była ich wojna to teraz pokazują ciała i patrzcie co zrobili Ukraińscy naziści. trzeba ich teraz pomścić.

To jest bardzo bardzo zła wiadomość. Czytam rosyjskie strony propagandowe i mogę potwierdzić narrację o "Banderowskich faszystach mordujących Rosjan"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pablo81 napisał:

Ale rozumiem, że w kwestii atomu jesteś spokojny? Nie ma szans, żeby użyli, jeżeli nikt nie naruszy ich terytorium.

Niekoniecznie, mam jedynie nadzieję, że zostało im jeszcze trochę realizmu.

 

 

Cytat

Nie wiem, jaka będzie trzecia wojna światowa. Ale wiem na pewno, że będzie ostatnią

POWIEDZIAŁ SIERGIEJ SZOJGU W WYWIADZIE DLA PORTALU MRUK

Ma dwie córki.

 

 Więc raczej lubi życie i jest świadomy konsekwencji. 

Cytat

Szwajcaria: Spółka Nord Stream 2 AG ogłosiła upadłość

Spółka Nord Stream 2 AG, która miała być operatorem gazociągu Nord Stream 2 łączącego Rosję z Niemcami ogłosiła upadłość

 

Edytowane przez starYfaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mac napisał:

Dlaczego mężczyźni o wieku 18-60 lat nie mogą opuścić Ukrainy, a inni ludzie tak?

Czy to nie jest rażący przykład nie równego traktowania ludzi?

Bo są w wieku poborowym i mogą  walczyć. Kobiety mogą ale nie muszą. Matki z dziećmi powinny się ewakuować w miarę możliwości, starcy z nimi. 

To jest przykład dbałości nie tylko o dziś ale i o jutro. Jest komu bronić i jest komu odtwarzać plemię na obczyźnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sebastian napisał:

Bo są w wieku poborowym i mogą  walczyć. Kobiety mogą ale nie muszą. Matki z dziećmi powinny się ewakuować w miarę możliwości, starcy z nimi. 

To jest przykład dbałości nie tylko o dziś ale i o jutro. Jest komu bronić i jest komu odtwarzać plemię na obczyźnie.

A czemu ten post zniknął? Super, że odpowiedziałeś, bo myślałem że go nie wysłałem, a tu widzę że go ktoś usunął chyba.

Co do tematyki. Dlaczego mężczyźni muszą?

Dla Ciebie to przykład dbałości, a dla mnie to przykład raczej dyktatury? Zmuszanie obywateli do czegoś wbrew ich woli?

Myślę, że każdy obywatel powinien mieć takie same prawa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, mac napisał:

A czemu ten post zniknął? Super, że odpowiedziałeś, bo myślałem że go nie wysłałem, a tu widzę że go ktoś usunął chyba.

Co do tematyki. Dlaczego mężczyźni muszą?

Dla Ciebie to przykład dbałości, a dla mnie to przykład raczej dyktatury? Zmuszanie obywateli do czegoś wbrew ich woli?

Myślę, że każdy obywatel powinien mieć takie same prawa.

 

Hmm. nie będę ciągnął tej dyskusji tutaj bo szkoda ten wątek zaśmiecać, jedyne co napiszę to to, że bycie obywatelem nakłada nie tylko przywileje ale też obowiązki. Nie może być tak, że korzystasz z jednych a unikasz drugich. Jeśli chcesz unikać to ok, ale w zamian powinieneś mieć odebranych część przywilejów. To tyle z mojej strony na ten temat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Cardi napisał:

Widocznie był pogardliwy :) To ostatnio modne słowo tutaj.

Posty na tym forum znikają regularnie i chyba wcale nie dlatego, że są kasowane. Po prostu coś jest nie tak z forum. Znikają bowiem posty losowe - w których nie ma nic niepoprawnego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Sebastian napisał:

Posty na tym forum znikają regularnie i chyba wcale nie dlatego, że są kasowane. Po prostu coś jest nie tak z forum. Znikają bowiem posty losowe - w których nie ma nic niepoprawnego. 

Nie wiem, nie robię statystyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALERT W ost 24h o ponad 11000% wzrosła negatywna interakcja dot sytuacji na granicy #uchodzcy #Ukraina Główny przekaz dot zmasowanej liczby „nie ukraińskich” uchodźców post z negatywny przekazem jest najbardziej popularnym postem w #PL grupy anty #COVID19 i pro #Rosja

 

Konfederacja po tym jak ostatnio spadają maski i jak mocno społeczeństwo (mam nadzieje) będzie mialo wyjebane w antyunijnych i prorosyjskich debili, to chyba progu nie przekroczy :)

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Cardi napisał:

Widocznie był pogardliwy :) To ostatnio modne słowo tutaj.

Możesz zobaczyć go, bo został w całości zacytowany.

Pogardliwość to też pojęcie względne, bo dla mnie takowy był post nad Twoim.

Tak czy siak na tym forum raczej posty nie były usuwane ze względu na pogardę, przecież takowej pełno tu na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej wiemy, że konfederacja odsłoniła dupe i jaki jest koń każdy widzi. Tym bardziej, że nawet jeśli to nie Ukraińcy  to powinniśmy ich przyjąć ponieważ uciekają z państwa ościennego w którym jest wojna. Kwestia tylko jak ich „zagospodarujemy” ale pewnie większość i tak spierdoli na zachód. M.in przez przesyłanie twitterow i filmików w stylu @Cardipowoduje, że jeden z drugim dzban poleci się wyżyć w Przemyślu. Dramat, że w takim momencie są jeszcze debile ale na szczęście ich jest mało. Woda na młyn dla ruskiej propagandy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koelner napisał:

Przynajmniej wiemy, że konfederacja odsłoniła dupe i jaki jest koń każdy widzi. Tym bardziej, że nawet jeśli to nie Ukraińcy  to powinniśmy ich przyjąć ponieważ uciekają z państwa ościennego w którym jest wojna. Kwestia tylko jak ich „zagospodarujemy” ale pewnie większość i tak spierdoli na zachód. M.in przez przesyłanie twitterow i filmików w stylu @Cardipowoduje, że jeden z drugim dzban poleci się wyżyć w Przemyślu. Dramat, że w takim momencie są jeszcze debile ale na szczęście ich jest mało. Woda na młyn dla ruskiej propagandy. 

No, nacjozjeby poszły bić ludzi na podstawie jakiegoś chlopa, który widzi 20% ukraincow, reszta to wróg narodowy o innym kolorze skóry, była też druga pani ratownik która opowiadała, że muzułmanka która przekroczyła granicę poszła na sor z pasem szahida :). Może nie wszyscy to ruskie trolle, ale na pewno pożyteczni idioci.

comment_1646167999J6VsfJ2uV7gbrUUkZCjjD6,w400.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, mac napisał:

Tak czy siak na tym forum raczej posty nie były usuwane ze względu na pogardę, przecież takowej pełno tu na forum.

Ale bany się sypią ostatnio :) dlatego to słowo klucz.

4 minuty temu, Koelner napisał:

M.in przez przesyłanie twitterow i filmików w stylu @Cardipowoduje, że jeden z drugim dzban poleci się wyżyć w Przemyślu. Dramat, że w takim momencie są jeszcze debile ale na szczęście ich jest mało. Woda na młyn dla ruskiej propagandy. 

Wina moja bo filmiki, a nie "studentów", ani wydających rozkazy, którzy kazali wpuszczać bez żadnego "ale".

W cholerę ludzi zbiera pieniądze, oferuje mieszkania do zamieszkania, ale tylko dla tych uchodźców białych, a nie tych kolorowych sprzed kilku miesięcy. Polacy to rasiści, czy nie lubią studentów z Kijowa?

 Patrz ilu studentów @Reikai przeliczysz? Może wyjdzie te 20% :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Reikai napisał:

ALERT W ost 24h o ponad 11000% wzrosła negatywna interakcja dot sytuacji na granicy #uchodzcy #Ukraina Główny przekaz dot zmasowanej liczby „nie ukraińskich” uchodźców post z negatywny przekazem jest najbardziej popularnym postem w #PL grupy anty #COVID19 i pro #Rosja

 

Konfederacja po tym jak ostatnio spadają maski i jak mocno społeczeństwo (mam nadzieje) będzie mialo wyjebane w antyunijnych i prorosyjskich debili, to chyba progu nie przekroczy :)

mozna byc antyunijnym i nie prorosyjskim zarazem. mozna tez w ogole nie byc 'anty' (wpisz dowolna nacje), ale takim ograniczonym dzbanom jak ty, dla ktorych swiat jest zero-jedynkowy, takie podejscie zawsze bedzie obce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.