Skocz do zawartości

wojna na ukrainie


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Koelner napisał:

nic nie rozumiesz. o 4:30 zielone ludziki zajmą parlament oraz główne instytucje w Estonii i na Łotwie i wtedy zobaczysz siłę NATO

To teraz mówisz o sposobie wykorzystania potencjału NATO, czy też jego braku wykorzystania. Jeśli Rosja użyje tego co kupuje za te środki a NATO ne użyje to będzie inny temat. Tu już pretensje tylko do decydentów NATO będzie można mieć.

Jeśli ukraińcy beda traktowac rosjan jak wrogów a nie "wyzwolicieli" to duza czesc potencjału Rosji ugrzeźnie na Ukrainie. Nawet Hiler miał tego typu kłopoty ze każdy nowy podbój wiązał część sił, a on miał wielomilionowa armię

4 minuty temu, agresywnychomik napisał:

Za bycie ruskim trollem to czy oplacanym czy wierzącym w co pisze to juz drugorzedna sprawa.

Każdy kto ma inne zdanie niż Ty to ruski troll? 

Jeśli naprawdę zakładasz ze moge być "opłacanym ruskim trollem" to potrzebujesz pomocy

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, darkonza napisał:

Jeśli naprawdę zakładasz ze moge być "opłacanym ruskim trollem" to potrzebujesz pomocy

bardziej stawiam na https://pl.wikipedia.org/wiki/Pożyteczny_idiota

niby się pokajałeś ale wajcha CI się przekręciła i nadal twierdzisz, że Putin nie zrobi kolejnych kroków , ba nawet tłumaczysz go

wpisujesz się idealnie w ten termin mimo, że mieliśmy zadymę na granicy na jesieni a helikoptery ,samoloty oraz rakiety rosyjskie latają przy naszej granicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, polskignom napisał:

To jest to samo. Dlaczego to tylko ograniczasz do zarobku na niestabilnym imporcie energii do Europy, skoro w tym samym czasie totalnie zaniedbana armia europejska będzie brała zamówienia na wszystko, armia us będzie stacjonowała w Polsce za duży hajs itd itd. 

Już onet podaje, że przyleci kolejne kilka tysięcy żołnierzy do Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Koelner napisał:

Ta, to co powiesz o Niemcach w obecnej sytuacji budujących rury z Rosji?

A w inny ujeciu co powiesz o tych co popierali amerykańską interwencję w Afganistanie? Albo interwencje w Iraku bo ma broń masowego rażenia? To nie są amerykańscy pożyteczni idioci?

12 minut temu, Koelner napisał:

niby się pokajałeś ale wajcha CI się przekręciła i nadal twierdzisz, że Putin nie zrobi kolejnych kroków ,

Nie stać go na następne kroki, no ale jeśli tak jak zakładasz ze NATO nie zareaguje to co poradzić.

12 minut temu, Koelner napisał:

 ba nawet tłumaczysz go

Nie tłumaczyłem Putina tylko tłumaczyłem jego sytuację, dlaczego dla niego Ukraina w NATO jest nie do przyjęcia.

Natomiast tego co robi teraz nie rozumiem, bo to bez sensu, gdyż robi sobie z Ukraińców wrogów. On jakby uwaza ze moze rozjechac ich czołgami przyłaczyć do Rosji i znów bedą przyjaciółmi.To niemożliwe wiec jego akcja jest dla mnie długoterminowo bez sensu

 

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Maski zostały zerwane (...)", stosunek Finlandii do Rosji "przechodzi na inny poziom" - powiedział fiński prezydent Sauli Niinisto, zdecydowanie potępiając rosyjską agresję na Ukrainę. Z kolei były premier Finlandii Esko Ago ogłosił, że odchodzi z zarządu rosyjskiego Sbierbanku.

Przy granicy z Krymem obrona ukraińska się podobno załamała i wycofali się do chersonia. Oznacza to że Mariupol a później cały ukraiński front w donbasie może zostać otoczony że wszystkich stron przez Rosjan i odcięty od reszty kraju.

 

https://twitter.com/JulianRoepcke/status/1496794231763255297/photo/1

 

Teraz tylko czekać aż Rosjanie w obwodzie kalingradzkim, na Łotwie, Litwie i Estonii poczują się uciskani i ruska k**** przyjdzie im z pomocą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Cardi napisał:

Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

Sprawdziło się i tym razem.

Nie prowokujcie mnie. Z punktu widzenia wiekszości świata ten kto ma USA za kogoś lepszego niż ruscy jest cały czas idiota, bo USA robi to co teraz Rosja regularnie co jakis czas.

Ja teraz zmieniam zdanie na temat Putina pod naporem faktów, fanom USA żadne fakty nie przeszkadzają

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, darkonza napisał:

Nie prowokujcie mnie. Z punktu widzenia wiekszości świata ten kto ma USA za kogoś lepszego niż ruscy jest cały czas idiota, bo USA robi to co teraz Rosja regularnie co jakis czas.

Nie wiń wszystkich, że nie chciałeś widzieć tego co oni i okazało się, że nie miałeś racji.

Gdyby było odwrotnie piał byś peany na cześć swojej przenikliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Cardi napisał:

Nie wiń wszystkich, że nie chciałeś widzieć tego co oni i okazało się, że nie miałeś racji.

Po prostu za dużo bzdur było w mediach i skoro widziałem ze to bzdury to uważałem ze to tylko panika. Okazało sie ze główną informację "ruskie zaatakuja Ukrainę" amerykanie podsłuchali już pół roku temu i reszta nie była istotna

5 minut temu, Cardi napisał:

Gdyby było odwrotnie piał byś peany na cześć swojej przenikliwości.

O nie, tak nigdy nie robie, a miałem sporo okazji

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, darkonza napisał:

Po prostu za dużo bzdur było w mediach i skoro widziałem ze to bzdury to uważałem ze to tylko panika. Okazało sie ze gówny fakt "ruskie zaatakuja Ukrainę" amerykanie podsłuchali już pół roku temu i reszta nie była istotna

Jak wszystkie prognozy mówią, że jutro będzie 25 stopni, a Ty przyjdziesz jako jedyny w kurtce, to nie wina meteorologów, że krzyczałeś "jakie 25 stopni, przecież jest luty". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Cardi napisał:

Jak wszystkie prognozy mówią, że jutro będzie 25 stopni, a Ty przyjdziesz jako jedyny w kurtce, to nie wina meteorologów, że krzyczałeś "jakie 25 stopni, przecież jest luty". 

Jak wszystkie media powtarzaja słowo w słowo ten sam komunikat to akurat niekoniecznie jest to prawda, ze znów musze przypomnieć broń ABC w Iraku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, darkonza napisał:

Po prostu za dużo bzdur było w mediach

Przestań pi*****ić wreszcie, ile możesz jeszcze tego gówna produkować? Uświadom sobie, że skoro jako jeden z nielicznych, do samego końca broniłeś polityki putina jak niepodległości to znaczy, że twój osąd jest nic nie warty. Podważałeś rzeczy oczywiste i wyszedłeś na DURNIA. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.