Skocz do zawartości

[2031-2032] Draft i Free Agency - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, january napisał:

Strasznie nielogiczne decyzje podjęło tak swoją drogą kilku graczy (Barkley, Thomas, ta łajza Campbell)

Thomas pewnie nie zamierza juz grac 3 lat, wiec wybral maxa w tym roku w swojej druzynie, nie rozumiem co w tym nielogicznego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Krzemo napisał:

Tak, możesz oferować wyjątki i kontrkaty minimum. 

@elwariato  już Ci pisaliśmy w poprzednich etapach, nie możesz wycofać ofety, oprócz minimum, która nie została przebita.

W tej chwili oferta z odwołaniem MLE dla Barbosy i zalicytowaniem Dunna jest nieważna. 

 

Zasady przebić dla przypomnienia:

Przebicie lub wyrównanie oferty na mniej niż 5 minut przed zakończeniem etapu, wydłuża etap o kolejne 5 minut. W przypadku gdy podczas ostatnich 5 minut wystąpi więcej niż jedno przebicie/wyrównanie (np. jedno po drugim), to pod uwagę brane jest pierwsze, które wpływa na przedłużenie etapu.

Ofertę można przebić o dowolną kwotę, jednak nie mniejszą niż:

Kontrakt do $4 999 999 - minimalne przebicie $50 000.

Kontrakt od $5 000 000 do $9 999 999 - minimalne przebicie $100 000.

Kontrakt powyżej $10 000 000 - minimalne przebicie $200 000.

Minimalne przebicie nie obowiązuje jeśli drużyna ofertuje cały swój dostępny budżet lub oferta osiąga maksymalny możliwy kontrakt.

Raz wyrównana ofertę nie można już poprawiać nie przebijając zrównanej oferty o wymagane minimum (patrz powyższe widełki). Zasada ta nie dotyczny sytuacji, gdy ktoś zaoferował maksymalny możliwy kontrakt i jego oferta została wyrównana przez innego GMa na lepszych % i/lub latach. W takim wypadku GM którego oferta została wyrównana ma możliwość polepszyć swoją ofertę (tj. % i/lub lata).

Raz złożonej oferty nie można obniżyć w żadnym jej aspekcie (tj. $, % oraz lata), przez cały czas trwania danego etapu (tzw. luka w przepisach im. Stromile). Sytuacja ta dotyczny wszystkich ofert, a nie tylko najwyższych!

Wszystkie oferty które zostały przebite, mogą zostać wycofane.

Ofertę minimalną można w każdej chwili wycofać, nawet jeśli nikt inny nie złożył temu samemu zawodnikowi wyższej lub takiej samej oferty.

no ale MC ma post factum prawa do niego czy nie, bo z tej dyskusji wynika że będzie mógł go przedłużyć, dla mnie to git wrócił na łono matczyne niech działa, ale po cholerę ja mam pozostawiać tą ofertę na stole. Także dzięki za przypomnienie, trochę już wiem, pozdrawiam serdecznie i possij mi jajka :P :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że ma prawa nie ma znaczenia, bo nie złożył oferty. Sens jest taki, żebyś nie robił znów burdelu. Będzie oferta, to sobie zmienisz zawodnika. 

12 minut temu, elwariato napisał:

Także dzięki za przypomnienie, trochę już wiem, pozdrawiam serdecznie i possij mi jajka :P :) 

Pod zły adres kolego trafiłeś. 

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ma znaczenia. Hornets z tych praw póki co nie skorzystali i nie wiadomo, czy w tym etapie złożą taką ofertę, więc stan jest taki jakby BR nie mieli :) 

Druga sprawa, ktoś nie doczyta okoliczności i też zacznie mieszać z MLE, wyrabiajmy sobie właściwe nawyki, bo potem - zwłaszcza na koniec etapów - będzie tu trudne do upilnowania.

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, julekstep napisał:

lol -> zrobiłem sobie simkę ze stanu obecnego (CPU controls all) misia zdobyli (po zesweepowaniu w finale 76ers) Clippers z Cummingsem w s5

mindfuck xD

Poproszę pierwszą piątkę i wytyczne 😂

Zakładam,  że campy musiały dobrze wypaść kilku młodym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.