Skocz do zawartości

[beGM & Co. ATF POST-98] Draft - komentarze


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, RonnieArtestics napisał:

Nie, sorry chodziło mo o ECF oczywiście. Niemniej jednak, no jak chcesz porównywać osiągnięcia dotychczasowe Jokica do osiągnięć paula George do kontuzji, no to nie mamy o czym gadać ;)

No w PO pokazał się jako o wiele lepszy ofensywny grajek.

A tak jak pisałem - defensywny impact winga nie jest wart picku w 1st round :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze jest wiele kandydatow do tego, kto byl najgorszym graczem, sposrod 'drugich opcji' (drugich najlepszych graczy) mistrzoswskich kip.

Natomiast zaryzykuje, ze SAS 99, a raczej Twin Towers team mieli zdecydowanie najgorszego 3gracza, jak i cala reszta supportu to byl bardzo slaby poziom.

Wiec ten tytul to swietne osiagniecie zarowno Tima Duncan jak i Davida Robinsona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, polishllama69 napisał:

ciekawe co będzie dalej, ale inaczej się broni mając obok top 5 gracza ligi żyjącego z D a co innego KD, także imho słusznie się wrony zleciały i nie musisz interweniować

Można się zgodzić. Ja myślałem aby zrobić reunion jakby January brak innego wysokiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

PG13 na pewno bym brał przed jokiciem, ale na pewno nie tego PG z OKC. Jako fan Pacers wiem co mowie, te epickie serie vs Miami to dużo większe osiągnięcie niż jakiś tam 2/3 zajebistego Regular Season w okc. Paul george sprzed kontuzji duzo więcej przecież atakował obręcz a padł tu nawet taki komentarz wcześniej, ze nigdy nie atakował obręczy, co jest niezgodne z prawda. PG po tej strasznej kontuzji przestawił się na bycie elitarnym efektywnym shooterem za trzy, ale wcześniej umiał i to i to robić i jeszcze być najlepszym plastrem na lebrona.

To, że George miał epickie serie vs Miami to raczej punkt widzenia fanów Pacers. Tak naprawdę Indiana nigdy jednak nie była blisko pokonania Heat, a George nie był super plastrem na LeBrona, bo ten vs Pacers rozgrywał super serie. Aż dziwne, że muszę krytykować własnego gracza tutaj. 

Ja przede wszystkim patrzę tu pod względem fitu do Hardena, bo nie ukrywajmy tego, ale ja muszę dostosować zespół pod niego i George będący super efektywną drugą opcją ze świetną trójką na wielkim volume + genialny help defender to jest moim zdaniem to czego trzeba Hardenowi. 

Tutaj nie chodzi o to, żeby wybrać graczy z najlepszych ich lat (choć uważam, że na postrzeganie PG ma przede wszystkim fakt to, co go zastało w OKC, a nie jego gra - hello Carmelo), tylko, żeby zrobić z tego najlepszy możliwy zespół. Mając 14. pick nie jest łatwo zestawić konkurencyjny team i jeszcze go sprzedać (to drugie jest nawet trudniejsze), ale biorąc pod uwagę głebokość poszczególnych pozycji, to nie wiem czy nie będę miał najlepszego i najlepiej uzupełniającego się zestawu na pozycjach 2-3. E: no, może poza Tobą ;)

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mac napisał:

Mysle, ze jest wiele kandydatow do tego, kto byl najgorszym graczem, sposrod 'drugich opcji' (drugich najlepszych graczy) mistrzoswskich kip.

Natomiast zaryzykuje, ze SAS 99, a raczej Twin Towers team mieli zdecydowanie najgorszego 3gracza, jak i cala reszta supportu to byl bardzo slaby poziom.

Wiec ten tytul to swietne osiagniecie zarowno Tima Duncan jak i Davida Robinsona.

I Popa bo przecież reszta taka słaba 😃😃😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

I Popa bo przecież reszta taka słaba 😃😃😃

No tak jak Tyronowi Lue w tytule Cavs jak i innym pracownikom sztabu co zdobyli tytul mistrzowski.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

No w PO pokazał się jako o wiele lepszy ofensywny grajek.

George w PO włączał wyższy bieg i god mode. A że nie wystarczało na LeBrona, Wade i Bosha? To już typowe winning bias. Potyczki Pacers - Heat były niesamowite i nie licząc starego Bostonu nikt nie siadał tak LeBronowi na odcisk podczas panowania Wschodu.

George pokazał w PO dużo więcej niż Jokic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał:

Można się zgodzić. Ja myślałem aby zrobić reunion jakby January brak innego wysokiego. 

cieżko byłoby to obudować cholernie, ale można próbować :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

George w PO włączał wyższy bieg i god mode. A że nie wystarczało na LeBrona, Wade i Bosha? To już typowe winning bias. Potyczki Pacers - Heat były niesamowite i nie licząc starego Bostonu nikt nie siadał tak LeBronowi na odcisk podczas panowania Wschodu.

George pokazał w PO dużo więcej niż Jokic.

Fakt, że poprawiał scoring w PO sęk w tym, że jego ofensywny 'god mode' to dalej tier (albo i dwa) niżej od BAU Joka :) 

6 minut temu, ignazz napisał:

Można się zgodzić. Ja myślałem aby zrobić reunion jakby January brak innego wysokiego. 

Bez sensu. Imho masz teraz super komfort brania przez kilka rund w zasadzie BPA bez patrzenia na fit, bo Timmy+Reggie będą pasować do wszystkiego.

Choć ofc dalej nie jestem fanem TD z jedynką :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te serie Pacers-Heat były wyrównane, bo w 2012 roku wypadł Bosh, a w 2013 roku z kontuzją (słabiutko) grał Wade, inaczej Miami rutynowo by je sobie wygrało. W serii z '13 najlepszym graczem Pacers nie był George, a Hibbert (śmiesznie brzmi z perspektywy czasu), który niszczył frontcourt Heat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

George w PO włączał wyższy bieg i god mode. A że nie wystarczało na LeBrona, Wade i Bosha? To już typowe winning bias. Potyczki Pacers - Heat były niesamowite i nie licząc starego Bostonu nikt nie siadał tak LeBronowi na odcisk podczas panowania Wschodu.

George pokazał w PO dużo więcej niż Jokic.

Lubię to i nie lubię.

Jokic miał świetne PO rok temu i jest jednym z bardziej clutch graczy w (nie)trwającym sezonie. Ja go widzę na ścieżce Dirka, w sensie nie tak dobry scorer, ale lepszy playmaker i lepszy obrońca niż wskazuje jego renoma. Jedyny problem to to, że widać, że niekoniecznie ważne dla niego jest to, żeby dbać o swoją formę, co może wpłynąć na jego longlivety, a jak historia pokazuje, gracze opierający swoją grę na skillu, zwykle wchodzą w prime w okolicach 30-tki. Nie jestem pewien czy Jokic w tym wieku będzie lepszy niż teraz.

Także Jokic daje moim zdaniem dużo możliwości w budowaniu zespołu i to jest jego wartość z tym pickiem. Pozostali gracze dostępni są po prostu gorsi od tych, którzy zostali wybrani wcześniej i generalnie robią to samo co tamci, tylko gorzej. Jokic jest inny i to jest jego przewaga. Co nie zmienia tego, że nie brałbym w drugiej rundzie do niego Draymonda, bo może zwyczajnie nie starczyć talentu na obwodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karpik napisał:

lepszy obrońca niż wskazuje jego renoma.

i tak tu będą z niego Nasha robić w tym względzie

chociaż 2 ostatnie sezony jest bardzo poprawnym obrońcą + daje przejście D->O na elitarnym - nawet jak na standardy atf - poziomie, dzięki najlepszym outletom w zabawie :) (a Draymond daje z nawiązką to czego mu brakuje)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Koelner napisał:

ja nie muszę , wejdź na b-f

no porównując te lata (94, 95, 00, 01)

to nawyższy procent % RS ma w 94 (a to jeszcze sezon ze starą linią)

w PO jest wszystko bardzo podobnie z tym że volume ma najwyższy w 95 (krótsza linia) i 01 (ale to mało miarodajne, bo tylko 4 mecze)

więc generalnie ofensywnie w tych 'dwulatkach' daje (+/-) to samo -> z wiekiem tracąc w D

ergo - słusznie Cię okrzyczeli a ignazz nie miał wyboru :) 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Koelner napisał:

nie bierzemy dwóch sezonów w tej zabawie ?

no dwa dlatego porównuję generalnie 93/94 + 94/95 vs 99/00 + 00/01

tutaj w zasadzie wybór ignazza ograniczał się do brania 98/99 + 99/00 albo 99/00 + 00/01 :) (słusznie wybrał tę drugą wersję)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.