Skocz do zawartości

[beGM & Co. ATF POST-98] Draft - komentarze


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, tangiers napisał:

Nigdy nie lubilem statow zespolu bez 1 zawodnika, dla mnie to bardziej wskazuje na to, ze Sacramento bylo cholernie mocni z tamtym czasie niz, ze Webber byl non factorem.

Nie był ,,non factorem'', po prostu nie był tak dobry, jak wtedy uważano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, tangiers napisał:

Nigdy nie lubilem statow zespolu bez 1 zawodnika, dla mnie to bardziej wskazuje na to, ze Sacramento bylo cholernie mocni z tamtym czasie niz, ze Webber byl non factorem. btw. tamci Kings to bardzo specyficzny przypadek ze swoim systemem i filozofia.

 

dokładnie, to tak jakby wnioskować na podstawie Bulls 94 że MJ był cieńki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, rw30 napisał:

dokładnie, to tak jakby wnioskować na podstawie Bulls 94 że MJ był cieńki

nikt nie pisze, że 'C-Webb był cienki'

i tak - wskazywanie na to jak mocny roster mieli Bulls jest b.dobrym argumentem antydżordanowców

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls '94 mieli 11. SRS, elite D i przeciętne O - i to przecież idealnie odzwierciedla support Jordana. I jego impakt, bo z nim Bulls mieli najlepszy atak w NBA.

Sprowadzacie do absurdu, bo my (mniej więcej) piszemy, że: a) Webber był dobry, ale nie był superstarem - a taką miał reputację; b) Weber był dobry - ale nie na ~top20 tej zabawy. Co nie znaczy, że to jakiś zły pick, przecież w tym momencie zabawy ciężko jest coś kompletnie zepsuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julekstep sorry, ale jak dla mnie na Jokiciu się przejedziesz ;) jak go lubie, to gość niczego nie udowodnił Jeszcze, a tu bedzie musiał się masować z prime Shaq, prime Gasolami, prime Duncanami itd itp. Rozumiem wybór draymona, ale z drugiej strony jak chcesz go rzucać na prime Shaqa to może się to skończyć masakrą, Dray jest wybitnym rim protektorem ale nigdy ludzi z taka przewaga fizyczna i skillem jednocześnie nie musiał kryć. Spokojnie mogles wziąć draya z tym 34. Numerem, mysle ze nikt by się na niego w 2 rundzie nie rzucił. 

 

Zmierzam do tego ze Dray to fajny wybór pod Joka, ale biorac z pierwszej rundy Jokica, to twoim kolejnym wyborem powinien być sprawdzony w PO elite scorer na obwodzie, a nie 10ppg defensywny player... 

 

Jokica lubie i to top5-7 gracz w obecnej NBA ale nie miał okazji jeszcze wiele pokazać i się sprawdzic przeciwko najlepszymi, wiec serio, dla mnie taki wybór w 1 rundzie ATF to troszkę samobój. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Julekstep sorry, ale jak dla mnie na Jokiciu się przejedziesz ;) jak go lubie, to gość niczego nie udowodnił Jeszcze, a tu bedzie musiał się masować z prime Shaq, prime Gasolami, prime Duncanami itd itp. Rozumiem wybór draymona, ale z drugiej strony jak chcesz go rzucać na prime Shaqa to może się to skończyć masakrą, Dray jest wybitnym rim protektorem ale nigdy ludzi z taka przewaga fizyczna i skillem jednocześnie nie musiał kryć. Spokojnie mogles wziąć draya z tym 34. Numerem, mysle ze nikt by się na niego w 2 rundzie nie rzucił. 

Tia. Już to czytałem, czy tam coś podobnego.

Miał zjechać w PO, bo nie jest scorerem. Miał nie być w top-5 mvp voting. Miał se nie radzić z atletycznymi, ogarniającymi D centrami itp itd.

ziew.

4 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Zmierzam do tego ze Dray to fajny wybór pod Joka, ale biorac z pierwszej rundy Jokica, to twoim kolejnym wyborem powinien być sprawdzony w PO elite scorer na obwodzie, a nie 10ppg defensywny player... 

Nie mając komfortu wybrania LBJa z 3ką musiałem wybierać gracza z wadami -> więc mój drugi picki miał przede wszystkim neutralizować wady picku nr 1 -> a Green robi to najlepiej w zabawie (zakładając, że takiego KG już sobie nie mogłem wybrać).

6 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Jokica lubie i to top5-7 gracz w obecnej NBA ale nie miał okazji jeszcze wiele pokazać i się sprawdzic przeciwko najlepszymi, wiec serio, dla mnie taki wybór w 1 rundzie ATF to troszkę samobój. 

3 picki dalej poszedł PG - unwiersalnie uznany za super pick.

Ten sam PG, który w 2019 miał delikatnie lepszy RS przy dużo gorszym PO (o year 2 nie ma co wspominać :)).

Nr 3 w 1szej rundzie a nr 15 w 1szej rundzie w tej zabawie to przepaść. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ignazz napisał:

Przetłumaczę na polski: suma twoich graczy w scoringu to mniej niż Iverson;) 

Oczywiście jest jeszcze tych scorerow trochę, julek może to jeszcze skorygować no ale wolałbym mieć kogos z półki prime tmac / prime vince a później się martwić o protekcję kosza, bo tych defensorów tez jest jeszcze trochę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BMF napisał:

Julekstep ma teraz do wzięcia gościa, który niesamowicie fituje z Jokiciem - wtedy szybko może to inaczej wyglądać (jeśli go weźmie/uda mu się go wziąć). :) 

Z Jokiciem wielu gości niesamowicie fituje

takie to bonusy z posiadania GOATa w składzie :P 

Teraz, Eld napisał:

@ignazz właśnie przeglądałem bbref Reggiego i pewnie weźmiesz 98-00, ale czy na 34-latka marnować swój 2nd pick trochę Ci nie szkoda?

Reggie akurat się świetnie łapie w tej zabawie na końcówkę swojego prime (imho lata do wzięcia to 99-01 - ogólnie 98 to taki mocno podejrzany sezon do brania - poza kilkoma skrajnymi przypadkami)

Shooterzy mają łatwiej :)  (choć ofc wersja 5 lat młodsza dawałaby tego samego kopa w O dokładając trochę przyzwoitszą D).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

Tia. Już to czytałem, czy tam coś podobnego.

Miał zjechać w PO, bo nie jest scorerem. Miał nie być w top-5 mvp voting. Miał se nie radzić z atletycznymi, ogarniającymi D centrami itp itd.

ziew.

Nie mając komfortu wybrania LBJa z 3ką musiałem wybierać gracza z wadami -> więc mój drugi picki miał przede wszystkim neutralizować wady picku nr 1 -> a Green robi to najlepiej w zabawie (zakładając, że takiego KG już sobie nie mogłem wybrać).

3 picki dalej poszedł PG - unwiersalnie uznany za super pick.

Ten sam PG, który w 2019 miał delikatnie lepszy RS przy dużo gorszym PO (o year 2 nie ma co wspominać :)).

Nr 3 w 1szej rundzie a nr 15 w 1szej rundzie w tej zabawie to przepaść. 

No ja Rozumiem, ze nie miałeś tego komfortu co ja,  i możesz tego Jokica fajnie obudować, ale nie powiesz sam, ze śmiesznie wyglada w tej stawce top15 gość co raz przeszedł pierwsza rundę w PO. Mowie tylko ze w ATF liczy się tak naprawdę renoma, a Jokic jej nie ma wśród ludzi jeszcze. I tyleZ

PG13 na pewno bym brał przed jokiciem, ale na pewno nie tego PG z OKC. Jako fan Pacers wiem co mowie, te epickie serie vs Miami to dużo większe osiągnięcie niż jakiś tam 2/3 zajebistego Regular Season w okc. Paul george sprzed kontuzji duzo więcej przecież atakował obręcz a padł tu nawet taki komentarz wcześniej, ze nigdy nie atakował obręczy, co jest niezgodne z prawda. PG po tej strasznej kontuzji przestawił się na bycie elitarnym efektywnym shooterem za trzy, ale wcześniej umiał i to i to robić i jeszcze być najlepszym plastrem na lebrona. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.