Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, jack napisał:

Jeśli są tu jeszcze tacy co uważają, że mieszkamy w poważnym państwie niech sobie wygooglają posła Starczewskiego z dzisiaj.

 

No ja nie wiem czy poseł opozycji biegnący z torba z zarciem w kierunku nielegalnego przejścia granicznego z Białorusia, uciekający przed strażą graniczna świadczy o powadze państwa czy o powadze pana posła:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

No ja nie wiem czy poseł opozycji biegnący z torba z zarciem w kierunku nielegalnego przejścia granicznego z Białorusia, uciekający przed strażą graniczna świadczy o powadze państwa czy o powadze pana posła:) 

Skoro nie mogli go złapać to o jednym i drugim 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jack napisał:

Skoro nie mogli go złapać to o jednym i drugim 

Po prostu opóźnienie reakcji straży Granicznej jest wprost proporcjonalne do głupoty działania którego są świadkami:) 

A tak serio to wyobraź sobie białoruskie służby graniczbe widzącego jakiegoś debila z torba biegnacego w ich kierunku i wbiegajacego na teren ich państwa który dostaje strzała i zaczynamy trzecia wojnę światową w jeszcze głupszy sposób niż pierwsza:) 

Serio, nie dziwie sie temu że służby nie wierzyły że można być tak głupim;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, fluber napisał:

Po prostu opóźnienie reakcji straży Granicznej jest wprost proporcjonalne do głupoty działania którego są świadkami:) 

A tak serio to wyobraź sobie białoruskie służby graniczbe widzącego jakiegoś debila z torba biegnacego w ich kierunku i wbiegajacego na teren ich państwa który dostaje strzała i zaczynamy trzecia wojnę światową w jeszcze głupszy sposób niż pierwsza:) 

Serio, nie dziwie sie temu że służby nie wierzyły że można być tak głupim;) 

plus lapiesz jakiegos debila/posla przy multum kamer dookola, posla przypominam ktory ma immunitet, to starasz sie z delikwentem delikatnie obejsc zeby nie skonczyl jak George Floyd, sytuacja komiczna ale rozumiem jak mogli miec problem to zrobic zrecznie i bez pi****lenia tego pojebanego posla o brutalnosci sluzb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kepler napisał:

Ciekawe co te geniusze z PO jutro wymyślą: zaczną kopać tunel pod granicą czy wybudują trebusz?

 

Chociaż nie, zbudowanie trebusza byłoby zdecydowanie ponad ich zdolności więc zostaje tunel. 

Kopales kiedyś tunel?

Zdajesz sobie sprawę ile tam trzeba rzeczy ogarnąć?

Przeceniasz posłów po

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, fluber napisał:

Po prostu opóźnienie reakcji straży Granicznej jest wprost proporcjonalne do głupoty działania którego są świadkami:) 

A tak serio to wyobraź sobie białoruskie służby graniczbe widzącego jakiegoś debila z torba biegnacego w ich kierunku i wbiegajacego na teren ich państwa który dostaje strzała i zaczynamy trzecia wojnę światową w jeszcze głupszy sposób niż pierwsza:) 

Serio, nie dziwie sie temu że służby nie wierzyły że można być tak głupim;) 

I jeszcze to:

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/polski-czerwony-krzyz-nie-mamy-nic-wspolnego-z-tirem-ktory-wyjechal-do-migrantow/hy784ms

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Przecież to tir z pomocą medyczna

I jesteś pewny, że każdy może sobie oznaczyć swój samochód takim krzyżem? Każdy kto wiezie pomoc? Ja nie mam takiej pewności. Mało tego, PCK ma inne zdanie a kto jak to ale można założyć, że akurat oni wiedzą to najlepiej. A już na pewno lepiej niż ci co ta kartkę za szybę tira wsadzili 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, jack napisał:

I jesteś pewny, że każdy może sobie oznaczyć swój samochód takim krzyżem? Każdy kto wiezie pomoc? Ja nie mam takiej pewności. Mało tego, PCK ma inne zdanie a kto jak to ale można założyć, że akurat oni wiedzą to najlepiej. A już na pewno lepiej niż ci co ta kartkę za szybę tira wsadzili 🙂 

Wojsko zorganizowało transport medyczny a nie każdy. Wojsko może używać czerwony krzyż na pojazdach medycznych. Polacz kropki. 

A zachowanie PCK jest zenujace i robienie z tego artykułu przez Onet też jest żenujące. Smutne ze tego nie widzisz

 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Wojsko zorganizowało transport medyczny a nie każdy. Wojsko może używać czerwony krzyż na pojazdach medycznych. Polacz kropki. 

A zachowanie PCK jest zenujace i robienie z tego artykułu przez Onet też jest żenujące. Smutne ze tego nie widzisz

Ja widzę burdel na kolejnym froncie. Bo skoro wojsko nie współpracuje ściśle z PCK i odwrotnie a takie rzeczy wywleka się do mediów społecznościowych to znaczy, że niedługo zabraknie dykty i sznurka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.