Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, Sebastian napisał:

Chodzi o to, że Afgańczykom z pracy to najlepiej wychodziła produkcja i przemyt narokotyków. I chodzi o to, że ogólnie ludzie z tego rejonu są po prostu leniwi - jeśli mają okazję dostać kasę za "nic nie robienie" to będą "nic nie robili"

Słyszałem kiedyś podobną opinię tylko zamiast Afgańczyków byli Polacy a zamiast produkcji narkotyków była kradzież samochodów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, ely3 napisał:

 

 

Mogę poznać uzasadniego mojego ostrzeżenia, bym więcej nie popełnił takiego błędu?

 

11 godzin temu, jack napisał:

Słyszałem kiedyś podobną opinię tylko zamiast Afgańczyków byli Polacy a zamiast produkcji narkotyków była kradzież samochodów. 

Pomijając drobny fakt, że kradzież samochodów jest dużo bardziej wyrafinowanym zawodem wymagającym bardziej specjalistycznych umiejętności, to opinia nie tak bardzo krzywdząca.

Polacy kradli wtedy na potęgę i faktycznie na miejscu Niemców starałbym się trzymać Polaków jak najdalej od swoich aut.

Co do wyciągania odpowiedzialności? Popieram wyciąganie odpowiedzialności od Polaków, którzy kradli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Cardi napisał:

jest durniem

Nie jest ale ostatnie lata gada głupoty... 

9 minut temu, starYfaN napisał:

Uciekają przed biedą i prześladowaniami.. Irak to nadal kraj daeliki od normalności z duża ilością konfliktow religijnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Sebastian napisał:

hodzi o to, że Afgańczykom z pracy to najlepiej wychodziła produkcja i przemyt narokotyków

Wiesz to troche wynikało z tego ,że tam nie było za dużo opcji na inną pracę. Coś jak przez lata w Kolumbii .... Bo nikt nie zainwestuje w kopalnie w tak niepewnym kraju ... A kopalnie tak moga dać dobry zarobek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, julekstep napisał:

Czy Ty właśnie jako obliczenie na opłacalność przyjmowania migrantów z dalekiego wschodu podałeś przykład strzelaniny w której jeden afgańczyk Amir uratował potencjalne x osób przed strzałami drugiego irańczyka Aliego (2gie pokolenie migrantów)?

Tylko że ta strzelanina to przykład jak Irańczyk tak bardzo się zasymilował z narodem niemieckim ,że jako niemiecki patriota postanowił zastrzelić tych wstrętnych imigrantów. On polował na śniadolicych imigrantów z Syrii , Afganistanu ( a że zabijał Albańczyków, Turków to już inna bajka). Jakbyć jemu powiedział ,że jest Irańczykiem to pewnie by do Ciebie strzelał... Tam asymilacja poszła aż za dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ely3 napisał:

Tylko że ta strzelanina to przykład jak Irańczyk tak bardzo się zasymilował z narodem niemieckim ,że jako niemiecki patriota postanowił zastrzelić tych wstrętnych imigrantów. On polował na śniadolicych imigrantów z Syrii , Afganistanu ( a że zabijał Albańczyków, Turków to już inna bajka). Jakbyć jemu powiedział ,że jest Irańczykiem to pewnie by do Ciebie strzelał... Tam asymilacja poszła aż za dobrze

czyli jak asymilacja idzie źle to źle

a jak idzie dobrze to też źle

no zachęcacie mocno :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, RappaR napisał:

Mogę usłyszeć uzasadnienie ostrzeżenie, by wiedzieć jakiego zachowania unikać?

Za każdym razem jak będziesz kłamliwie sugerował pedofilie w jakiejs grupie zawodowej to będziesz otrzymywał bana. Następny za coś takiego będzie już pernamentny bez drogi powrotu.. A kłamiliwie bo jakbyś sprawdził dane MS to byś wiedział jaka grupa zawodowa ma największą reprezentacje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ely3 napisał:

Za każdym razem jak będziesz kłamliwie sugerował pedofilie w jakiejs grupie zawodowej to będziesz otrzymywał bana. Następny za coś takiego będzie już pernamentny bez drogi powrotu.. A kłamiliwie bo jakbyś sprawdził dane MS to byś wiedział jaka grupa zawodowa ma największą reprezentacje 

Jeden drugiemu tu zarzuca faszyzm, nazizm, komunizm i inne zbrodnicze poglądy, a wszyscy wesoło dyskutują. A tu banować chco. 

 

P.S. W sumie ja dostałem 7 czy 10 dni za nazwanie jednego użytkownika durniem, no ale come on, gorsze rzeczy się dzieją i nikt się nie obraża. :)

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ely3 napisał:

Za każdym razem jak będziesz kłamliwie sugerował pedofilie w jakiejs grupie zawodowej to będziesz otrzymywał bana. Następny za coś takiego będzie już pernamentny bez drogi powrotu.. A kłamiliwie bo jakbyś sprawdził dane MS to byś wiedział jaka grupa zawodowa ma największą reprezentacje 

Czyli według Ciebie nigdy nie było żadnego pedofila strażaka? Czyli jak na przykład sprawdzając dane MS, każda osoba sugerująca księżom pedofilię, także będzie dostawała bana? Chcę się dowiedzieć dokładnie po prostu, by takiego błędu drugi raz nie popełnić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ely3 napisał:

Za każdym razem jak będziesz kłamliwie sugerował pedofilie w jakiejs grupie zawodowej to będziesz otrzymywał bana. Następny za coś takiego będzie już pernamentny bez drogi powrotu.. A kłamiliwie bo jakbyś sprawdził dane MS to byś wiedział jaka grupa zawodowa ma największą reprezentacje 

Nie żebym bronił rappara ale jak sie 3,5 roku temu powolywalem na te listę to twierdziles że księża są z niej masowo wpisywani i powinno być ich na tej liście kilkadziesiąt razy więcej a do tego oskarzyles mnie o manipulacje że sie na nią powołuje:) 

Według tej logiki to sam sobie powinieneś zaserwowac bana jeżeli rzeczywiście za sugerowanie większej skali pedofilii w danej grupie zawodowej niż wynika z tej listy miałby być ban:) 

 co do wypisywania to właśnie dlatego pisałem o manipulacji że podawałeś tę listę jako argument bez uprzedniego sprawdzenia że rząd wpisał sobie prawo przesuwania z jawnej na tajną. I teraz sam przyznajesz ,że wartość tej listy jako argumentu jest żadna

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Nie żebym bronił rappara ale jak sie 3,5 roku temu powolywalem na te listę to twierdziles że księża są z niej masowo wpisywani i powinno być ich na tej liście kilkadziesiąt razy więcej a do tego oskarzyles mnie o manipulacje że sie na nią powołuje:) 

Według tej logiki to sam sobie powinieneś zaserwowac bana jeżeli rzeczywiście za sugerowanie większej skali pedofilii w danej grupie zawodowej niż wynika z tej listy miałby być ban:) 

 co do wypisywania to właśnie dlatego pisałem o manipulacji że podawałeś tę listę jako argument bez uprzedniego sprawdzenia że rząd wpisał sobie prawo przesuwania z jawnej na tajną. I teraz sam przyznajesz ,że wartość tej listy jako argumentu jest żadna

Ba Dum Tss GIFs | Tenor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fluber napisał:

Nie żebym bronił rappara ale jak sie 3,5 roku temu powolywalem na te listę to twierdziles że księża są z niej masowo wpisywani i powinno być ich na tej liście kilkadziesiąt razy więcej a do tego oskarzyles mnie o manipulacje że sie na nią powołuje:) 

Księża jako jedyni mogli się z niej wypisać.. Tzn mogli wnioskowac do Ministerstwa , które je usuwało. Żadna inna grupa takiego przywileju nie miała

Więc nadal ta lista ma wartość w każdej innej grupie zawodowej

13 minut temu, RappaR napisał:

Czyli według Ciebie nigdy nie było żadnego pedofila strażaka

Masz dowód ,że byli najliczniejsza grupą jak pisałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.