Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Ci dwudziestoletni kibice to podobno raczej organizują się w grupy "obrońców" wyroku niż w obronie kobiet więc delta może przestań się sugerować opiniami z republiki czy dorzeczy

Nagrodę dla Sasina też pewnie popierasz

 

Bawi mnie narracja że wszyscy protestujący nie mają racji, że ludzie wspierający nie mają racji

Rację mają tylko prawicowi konserwatyści z forum e-nba.pl

 

Ja się cieszę z tego wyroku 

PiS sobie sam zbija trumnę

A tacy malkontenci jak delta i jemu podobni zwyczajnie czują że czas kiedy ich fanaberie, średniowieczne poglądy na rasę, tolerancję, równość i praworządność przestają trafiać do ogółu 

 Nie popieram wandalizmu, atakowania księży czy kościołów, nie popieram hasła wypierdalać, bo to granie w grę wg zasad partii rządzącej, która zbudowała kapitał polityczny na podziałach

Popieram ideę

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10218101589906802&id=1099249497

Socjalista Okraska, który otwarcie był /jest propisowski, słusznie diagnozuje, a wyczucie polityczne ma dobre. Protesty nie mają charakteru lewackiego, ale już ludowy. 

Zresztą po swoich znajomych, którzy pomimo kościelnych i smoleńskich odchyleń, z różnych innych powodów głosowali na PiS, też widzę, że teraz się przelało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, josephnba napisał:

Ci dwudziestoletni kibice to podobno raczej organizują się w grupy "obrońców" wyroku niż w obronie kobiet więc delta może przestań się sugerować opiniami z republiki czy dorzeczy

 

Dlatego mocno wierzę jak jack oraz vasquez, że 11 listopada uczestnicy MN złożą hołd lenny Marcie Lampart i zamienia biało czerwone na tęczowe flagi i na sztandary wezmą jeszcze ten nazistowski symbol feministek. 

PS. Gdybym wierzył w przekazy Wyborczej. 

 

O ile zakład, że za jakiś czas będzie beka z Jacka, vasquez owi Krzemo jak z KOD i Kijowskiego? Ale mnie tu już nie będzie. :)

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę aktualne obrazki z Warszawy i jeżeli w piątek ma serio się zlecieć 500 tysięcy ludzi na protesty, to w aktualnej sytuacji pandemicznej jedyną sensowną opcją jest wprowadzenie stanu wyjątkowego i wyprowadzenie wojska na ulicę. Ludzie mają już wyjebane na policję i wyjebane generalnie na wszystko. To się skończy jakąś regularną wojną na ulicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DeltaCenter mnie też śmieszy gazeta wyborcza. Już od lat. Oderwali się totalnie od rzeczywistości. Ale Ty pisząc o "teatrzyku" jesteś dokładnie taki sam oderwany od rzeczywistości jak ta gazeta :)

@fluber nie masz pojęcia jakbym chciał by rząd wprowadził teraz stan wyjątkowy (którego jakoś nie mógł wprowadzić na wiosnę) i wyprowadził w piątek na nas wojsko na ulicę. Już tylko tego PiS-owi brakuje by całkowicie skopiować tak ukochany przez nich PRL i PZPR. 
Krótko tu jestem na forum, pojawiłem się głównie by "uczyć się" o koszykówce od osób, które o niej wiedzą więcej ode mnie, ale cieszę się, że po jakimś czasie trafiłem i na polityczne tematy, bo serio mam niezły ubaw jak czytam tutaj "prawackie" wypociny. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qbajag napisał:

@DeltaCenter

@fluber nie masz pojęcia jakbym chciał by rząd wprowadził teraz stan wyjątkowy (którego jakoś nie mógł wprowadzić na wiosnę) i wyprowadził w piątek na nas wojsko na ulicę. Już tylko tego PiS-owi brakuje by całkowicie skopiować tak ukochany przez nich PRL i PZPR. 
Krótko tu jestem na forum, pojawiłem się głównie by "uczyć się" o koszykówce od osób, które o niej wiedzą więcej ode mnie, ale cieszę się, że po jakimś czasie trafiłem i na polityczne tematy, bo serio mam niezły ubaw jak czytam tutaj "prawackie" wypociny. :)

Watpue żeby to zrobili. Czekają nas ciężkie lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Qbajag napisał:

@DeltaCenter mnie też śmieszy gazeta wyborcza. Już od lat. Oderwali się totalnie od rzeczywistości. Ale Ty pisząc o "teatrzyku" jesteś dokładnie taki sam oderwany od rzeczywistości jak ta gazeta :)

@fluber

Nie oglądam tvn, TVP. Nie mam kablowki. Konto na fb skasowałem. Dziś sprawdziłem jedynie wpisy na tym forum, tweet Majewskiego oraz link do wyborczej podany przez vasqa. 

Więc po takim doborze źródeł (z wyjątkiem Majewskiego?) tak, jestem oderwany od rzeczywistości. 

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, fluber napisał:

Widzę aktualne obrazki z Warszawy i jeżeli w piątek ma serio się zlecieć 500 tysięcy ludzi na protesty, to w aktualnej sytuacji pandemicznej jedyną sensowną opcją jest wprowadzenie stanu wyjątkowego i wyprowadzenie wojska na ulicę. Ludzie mają już wyjebane na policję i wyjebane generalnie na wszystko. To się skończy jakąś regularną wojną na ulicach.

No tak

Jeśli znienawidzona władza użyje wojska przeciwko ludziom to faktycznie dojdzie do eskalacji 

Ktoś, nie pamiętam kto zasugerował że w obecnej sytuacji z pandemią dobrze byłoby z punktu widzenia rządu i społeczeństwa żeby tego wyroku nie publikować, przynajmniej do czasu aż sytuacja z wirusem zostanie opanowana na tyle na ile to będzie możliwe.

Jeśli PiSowi faktycznie zależy na spokoju a nie na przeniesieniu odpowiedzialności na ludzi za pogarszającą się sytuacje z covidem, powinien to poważnie rozważyć i nakazać swoim dupowłazom z TK takie rozwiązanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.