Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, josephnba napisał:

 

Lewaki, zdradzieckie mordy, wykształciuchy, niepolacy, niszczenie Polski

Wszystko wróciło a od wyborów minął dopiero tydzień 🤣🤣🤣

 

 

29 minut temu, josephnba napisał:

 

Wyborcy trzaskowskiego ...

no to niezly znak rownosci postawiles.

w tym wywiadzie jest jedno kontrowersyjne zdanie. cala reszte sam sobie dopowiedziales.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, fluber napisał:

 

no to niezly znak rownosci postawiles.

w tym wywiadzie jest jedno kontrowersyjne zdanie. cala reszte sam sobie dopowiedziales.

Może dla ciebie

Ja tam widzę po raz kolejny dzielenie i próbę skłócenia ludzi

Podział na nas i tych stojących tam gdzie ZOMO 

Nazywanie Trzaskowskiego lewakiem, kameleonem

Wmawianie ludziom że są zmanipulowani i że jeśli chcą nazywać się Polakami powinni popierać PiS a no i że wszyscy pozostali chcą sprowadzić zla europe do Polski 

 

Jedno zdanie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, josephnba napisał:

Może dla ciebie

Ja tam widzę po raz kolejny dzielenie i próbę skłócenia ludzi

 

po prostu widzisz tam to co masz juz wbite do glowy:)

7 minut temu, josephnba napisał:

 

Jedno zdanie

 

a co powiesz o tych slowach kaczynskiego?

ci, którzy uważają, że wolność - ta najszerzej rozumiana także ta, która wymaga różnych możliwości w sferze ekonomicznej, technicznej może nam zapewnić ktoś inny, jakaś inna organizacja niż państwo polskie, ci się mylą i są bardzo naiwni, albo źli

albo tych?

Obóz na czele którego stoi Andrzej Duda to obóz wolności.

albo tych?

Jeśli spojrzymy na dzisiejszy świat to trudno nie zauważyć, że są w nim potężne państwa, gdzie wolności nie ma. Wolność jest zagrożona i właściwie dzisiaj można powiedzieć, że dzisiaj się cofa w wielkiej części tych państw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, fluber napisał:

po prostu widzisz tam to co masz juz wbite do glowy:)

a co powiesz o tych slowach kaczynskiego?

ci, którzy uważają, że wolność - ta najszerzej rozumiana także ta, która wymaga różnych możliwości w sferze ekonomicznej, technicznej może nam zapewnić ktoś inny, jakaś inna organizacja niż państwo polskie, ci się mylą i są bardzo naiwni, albo źli

albo tych?

Obóz na czele którego stoi Andrzej Duda to obóz wolności.

albo tych?

Jeśli spojrzymy na dzisiejszy świat to trudno nie zauważyć, że są w nim potężne państwa, gdzie wolności nie ma. Wolność jest zagrożona i właściwie dzisiaj można powiedzieć, że dzisiaj się cofa w wielkiej części tych państw

Pierwsze gdzie mowa o naiwności 

Kaczyński nie rozumie że wszystko to co wymienił powinno opierać się na współpracy państwa z podmiotami w danych dziedzinach funkcjonującymi

Drugi to kpina, bo Duda jest ubezwłasnowolniony

Trzeci to brednie sugerujące że skoro inni mają źle to u nas też może być słabo bo inni na pewno mają gorzej 

 

Piszesz że mam coś wbite do głowy, a jak mam rozumieć słowa o wyborcach trzaska, o lewaku? 

 

 

Albo o złym zachodzie który nam "oni" chcą sprowadzić do Polski?

Chęć łączenia? Kogo? Ja nie czuje się po tych słowach częścią tego "wielkiego procesu odbudowy", nawet nie czuję się zaproszony bo jako centrowiec popieram sporo postulatów proeuropejskich a nawet niektóre lewicowe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, josephnba napisał:

Pierwsze gdzie mowa o naiwności 

Kaczyński nie rozumie że wszystko to co wymienił powinno opierać się na współpracy państwa z podmiotami w danych dziedzinach funkcjonującymi

Drugi to kpina, bo Duda jest ubezwłasnowolniony

Trzeci to brednie sugerujące że skoro inni mają źle to u nas też może być słabo bo inni na pewno mają gorzej 

 

Piszesz że mam coś wbite do głowy, a jak mam rozumieć słowa o wyborcach trzaska, o lewaku? 

 

 

Albo o złym zachodzie który nam "oni" chcą sprowadzić do Polski?

Chęć łączenia? Kogo? Ja nie czuje się po tych słowach częścią tego "wielkiego procesu odbudowy", nawet nie czuję się zaproszony bo jako centrowiec popieram sporo postulatów proeuropejskich a nawet niektóre lewicowe 

wrzucilem cytaty kaczynskiego z kampanii wyborczej. pisales ze w kampanii bylo "ku zgodzie" a po wyborach jest "na ostro" a ja nie widze roznicy miedzy tym co wrzucilem a tym co bylo w wywiadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy ja pisałem że w kampanii było ku zgodzie?

Pisałem nie raz że tegoroczna kampania była skupioną na negatywnych emocjach 

Kaczyński mówił mniej więcej to samo ale tu kluczowy jest język, w tym wywiadzie było więcej agresji, prób wyznaczenia granicy między dobrymi Polakami i złymi Polakami.

Ty tego nie widzisz bo jak napisałeś "po prostu widzisz tam to co masz juz wbite do glowy:)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał:

tutaj 

chyba chodzi o to że Marylin Monroe i jej tatuś mówili coś o zgodzie , minął tydzień i jaki jest koń każdy widzi . jego słowa mnie nie bawią ale cyt na temat gospodarki jest bardzo smutny w skrócie „zabierzemy Wam pieniądze bo tylko państwo potrafi robić zamki z piasku” PZPR z Krzyżem w zębach odcinek 3521

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, josephnba napisał:

Nie to miałem naz mysli pisząc zgoda. 

Pisałem w formie pytania, nie twierdzenia, po to na końcu jest ten magiczny znaczek "?"

Nie żeby druga strona do zgody dążyła, ale tu rozpatrujemy wywiad Kaczyńskiego 

kaczynski caly czas mowi to samo, nie widze zmiany w jego podejsciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki, Szydło,Ziobro czy inne oszołomy zaczynają krzyczeć przeciw powiązaniu kasy z Unii z praworządnością. Sami sobie zgotowalismy taki los wybierając tych ludzi i bardzo prawdopodobne, że będą poważne konsekwencje. Ciekawe czy ciemny lud kurskiego też kupi wymówki jakie się pojawią na usprawiedliwienie jak kurek z kasą zostanie przykręcony... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Van napisał:

Jaki, Szydło,Ziobro czy inne oszołomy zaczynają krzyczeć przeciw powiązaniu kasy z Unii z praworządnością. Sami sobie zgotowalismy taki los wybierając tych ludzi i bardzo prawdopodobne, że będą poważne konsekwencje. Ciekawe czy ciemny lud kurskiego też kupi wymówki jakie się pojawią na usprawiedliwienie jak kurek z kasą zostanie przykręcony... 

No przecież to Niemcy z Francją boją się potężnej Polski, dlatego chcą nas osłabić. Ja już słyszałem taką wersję od jednego starszego Pana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.