Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Reikai napisał:

Ty tak serio? Duda ma łączyć naród, kiedy to jego szczujnia za 10 MLD wali we wszystkich?

To nie jest szczujnia Dudy. To jest szczujnia twardego jądra PIS-u, które zostało w tyle za Dudą i Morawieckim ( i w sumie Gowinem też, bo ostatecznie okazuje się, że dobrze zrobił). Duda nawet wymusił dymisję Kurskiego, ale zrobili go w c***a.  

35 minut temu, lorak napisał:

 i za każdym razem w rozmowie o polityce zwolennicy PiS używali ostatecznego argumentu "bo LGBT, geje będą mieć dzieci". kwestia tak naprawdę dotycząca niewielkiej części społeczeństwa urosła do miana czegoś ważnego. tak świetną robotę zrobił Kurski, wiedział w jaką nutę uderzyć.

I gdyby nie to, to ci ludzie by zagłosowali na Trzaskowskiego???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Duda nawet wymusił dymisję Kurskiego, ale zrobili go w c***a. 

Gdyby mu się czasem długopis wypisał, to miałby jakiś posłuch w partii, która tak go promuje. A tak to nawet własne struktury pomiatają prezydentem wszystkich Polaków :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Ja tylko wskazuję, że paradoksalnie patrząc na programy wyborcze, to mniejsze rozdawnictwo proponował Duda niż Trzaskowski

Jak mi jeden kark chce zajebac telefon a drugi telefon i łańcuszek to każdy jest dla mnie złodziejem 

Mało mnie obchodzi który co obiecywał bo to tylko prezydent 

Kto to jest ten Marcin Matczak że jego wpis na tweeterze jest tak ważny iż trzeba tu go wspomnieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, josephnba napisał:

Jak mi jeden kark chce zajebac telefon a drugi telefon i łańcuszek to każdy jest dla mnie złodziejem 

Mało mnie obchodzi który co obiecywał bo to tylko prezydent 

Masz krótką pamięć i zapomniałeś o czasach, kiedy nie było z czego zabierać.

18 minut temu, josephnba napisał:

 

Kto to jest ten Marcin Matczak że jego wpis na tweeterze jest tak ważny iż trzeba tu go wspomnieć?

Autorytet antypis, profesor prawa. Zresztą jego wpis pojawił mi się dlatego, że osoby związane z platformy go podają dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, fluber napisał:

To nie jest szczujnia Dudy. To jest szczujnia twardego jądra PIS-u, które zostało w tyle za Dudą i Morawieckim ( i w sumie Gowinem też, bo ostatecznie okazuje się, że dobrze zrobił). Duda nawet wymusił dymisję Kurskiego, ale zrobili go w c***a.  

I gdyby nie to, to ci ludzie by zagłosowali na Trzaskowskiego???

Tak, patrząc tylko po moim wallu na facebooku, rozmowach ze znajomymi znajomych,  wielu z nich zagłosowało na Dudę pomimo tego, że mają dość PiSu, ale przynajmniej ''nie będzie mi tu żadne pedalstwo łazić na ulicach''.

Po prostu ludziom nieinteligentnym należy dać wroga, do tego niewidzialnego, kiełbasę, piwo i cała reszta go nie obchodzi.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał:

Tak, patrząc tylko po moim wallu na facebooku, wielu z nich zagłosowało na Dudę pomimo tego, że mają dość PiSu, ale przynajmniej ''nie będzie mi tu żadne pedalstwo łazić na ulicach''.

Po prostu ludziom nieinteligentnym należy dać wroga, do tego niewidzialnego.

Nie wiem, nie mam takich znajomych. Ale ja generalnie nie mam nic przeciwko adopcji dzieci przez homoseksualistów, pomijając fakt, że zdecydowana większość Polaków jest temu przeciwna, więc z tego powodu wolałbym jednak nie ( powody, o których wspominał @blackmagic)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak większość rodaków nie wykazała się rozsądkiem, szkoda.

Ktoś tutaj pisał, że Kurski bardziej szkodził Dudzie, ale w sumie to głównie dzięki temu co wyrabiała ta telewizja wygrał. Nawet jak kogoś zniechęcił to kolejnych przyciągał i zapewnił, że twardy elektorat nie odszedł bo słuchali tej propagandy codziennie. Tak nawet przykład u mnie z rodziny dziadek mojej żony 2-3 lata temu anty pis, normalnie dało się pogadać, ale przez ten czas oglądał tylko tvp, trwam i jak o Trzaskowskim słyszy to robi się czerwony i wyzywa go nawet za to, że sam sobie tych 100tys podpisów nie zbierał tylko robili to za niego ludzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Van napisał:

Jednak większość rodaków nie wykazała się rozsądkiem, szkoda.

Ktoś tutaj pisał, że Kurski bardziej szkodził Dudzie, ale w sumie to głównie dzięki temu co wyrabiała ta telewizja wygrał. Nawet jak kogoś zniechęcił to kolejnych przyciągał i zapewnił, że twardy elektorat nie odszedł bo słuchali tej propagandy codziennie. Tak nawet przykład u mnie z rodziny dziadek mojej żony 2-3 lata temu anty pis, normalnie dało się pogadać, ale przez ten czas oglądał tylko tvp, trwam i jak o Trzaskowskim słyszy to robi się czerwony i wyzywa go nawet za to, że sam sobie tych 100tys podpisów nie zbierał tylko robili to za niego ludzie :)

Przy TVP zostało jakieś 2 miliony ludzi. Duda dostał 10 milionów głosów. Operujecie ( Ty i @Reikai) bardzo dużymi uproszczeniami. Nie przekona się wyborcy o niższym wykształceniu poczuciem wyższości, czy nazywaniem tych ludzi motłochem bez matury. Tamto środowisko ma zupełnie inne problemy niż salon i te problemy dostrzega i rozwiązuje jedynie PIS. Dopóki się to nie zmieni, to na tych wyborców opozycja nie ma co liczyć.

8 minut temu, Reikai napisał:



Po prostu ludziom nieinteligentnym należy dać wroga, do tego niewidzialnego, kiełbasę, piwo i cała reszta go nie obchodzi.

Naprawdę nie widzisz, że sam teraz walczysz z niewidzialnym wrogiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, fluber napisał:
Godzinę temu, lorak napisał:

 

I gdyby nie to, to ci ludzie by zagłosowali na Trzaskowskiego???

trudno powiedziec, ale nie bez powodu tak marginalny (z punktu widzenia całego społeczeństwa) temat był aż tak wałkowany w TVP.   pewnie im wyszło w badaniach, ze to jest na tyle emocjonalna kwestia, iż trochę głosów da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lorak napisał:

trudno powiedziec, ale nie bez powodu tak marginalny (z punktu widzenia całego społeczeństwa) temat był aż tak wałkowany w TVP.   pewnie im wyszło w badaniach, ze to jest na tyle emocjonalna kwestia, iż trochę głosów da.

Jeżeli ktoś tak emocjonalnie reaguje na LGBT, to w życiu nie zagłosowałby na Rafała Trzaskowskiego, niezależnie od tego, kto i jak bardzo , by ten temat grzał lub nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W gminie Klwów zagłosowali prawie wszyscy mieszkańcy

 

Tam frekwencja wyniosła aż 94,83 proc. Spośród 2 786 uprawnionych do głosowania w wyborach wzięły udział 2 642 osoby.

Czytaj także: Wybory 2020. Kiedy poznamy oficjalne wyniki wyborów prezydenckich?

W gminie Klwów zdecydowaną przewagę zdobył Andrzej Duda , na którego zagłosowało 82,99 proc. wyborców. Na jego kontrkandydata Rafała Trzaskowskiego głos oddało 17,01 proc. mieszkańców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Reikai napisał:

prostu ludziom nieinteligentnym należy dać wroga, do tego niewidzialnego, kiełbasę, piwo i cała reszta go nie obchodzi.

Ludziom nieinteligentnym wystarczy dać fikcyjną masę, od której mogą się poczuć lepszymi i leczyć w ten sposób swoje kompleksy

Cała reszta ich nie obchodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.