Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, fluber napisał:

@RappaR jak byl ten zaklad to wygrales:)

 

Tak?

Nazywając mnie i kolelnera kimś niewykształconym, itp raczej dawno już umoczył 

4 minuty temu, fluber napisał:

@RappaR jak byl ten zaklad to wygrales:)

 

leniwy elektorat wystraszony wizja pedalow na ulicach to o mojej rodzinie?

No skoro twierdzisz że im się na wybory chodzić nie chciało wcześniej, a Duda 90% czasu poświęca adopcji dzieci przez pary jednopłciowe to jak ja mam rozumieć Twój wpis że teraz lecą zagłosować?

Każdy mógłby się wystraszyć tej wizji dwóch chłopów adoptujących dziecko

No prawie kazdy 

Bo tak prawdę mówiąc poza tą wyimaginowaną różnicą w kwestii LGBT to Jędrek i rafcio mają bardzo podobne pomysły na wydawanie nie swojej kasy

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, josephnba napisał:

 

No skoro twierdzisz że im się na wybory chodzić nie chciało wcześniej, a Duda 90% czasu poświęca adopcji dzieci przez pary jednopłciowe to jak ja mam rozumieć Twój wpis że teraz lecą zagłosować?

Każdy mógłby się wystraszyć tej wizji dwóch chłopów adoptujących dziecko

No prawie kazdy 

odwal sie od mojej rodziny, ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

odwal sie od mojej rodziny, ok?

Nie miałem nic złego na myśli

Może więc wyjaśnisz mi co nimi kierowało jak nie strach że nagle postanowili zagłosować?

Pytam poważnie bo ja większych różnic między programami dudy i trzeskowskiego nie widzę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

strach przed niekompetentnym prezydentem to nie homofobia.

Więc zagłosują na największego bezkregowca?

Niekompetencję mieliśmy 5 lat

Pisałeś że musisz ich dowieźć, że ich zwerbowales, że w wczesniej olewali wybory i to niby ja obrażam Twoją rodzinę?

Pomyślałeś jak ty ich traktujesz takimi wpisami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, josephnba napisał:

Więc zagłosują na największego bezkregowca?

Niekompetencję mieliśmy 5 lat

oni sa zadowoleni z ostatnich 5 lat. maja 13 emeryture, czesc z nich darmowe leki, dostali godna waloryzacje swiadczen. wnuki maja 500 plus, naprawde nie narzekaja. nie maja powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, josephnba napisał:

Czyli kasa misiu kasa

 

Moja kasa!

 

Naprawdę nie rozumiem socjalistów

Im się należy i c*** 

To czym mm.in mają się kierować  wyborcy w Polsce? Wskaźnikiem "wstydu w całej Europie"? Wydaje mi się, że patriotyzmem i dbałością o swoją rodzinę (nikt nie będzie udawał, że sprawy materialne nie mają znaczenia). Ty możesz się kierować przekazem z memów i osobistą nienawiścią do Sasina (choć gdybyś miał odwagę powiedziałbyś mu to osobiście). Nie  wyszydzaj innych za to,  że korzystają ze swoich demokratycznych praw.

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, josephnba napisał:

 

Nazywając mnie i kolelnera kimś niewykształconym, itp raczej dawno już umoczył 

Nie, napisałem tylko, że pacjenci, z którymi na co dzień przebywam reprezentują od was wyższy poziom intelektualny i obycia.

Jeśli chcesz temu zaprzeczyć, to obrażasz moich pacjentów, że zachowują się gorzej od kogoś, kto straszy pobiciem przez internet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, josephnba napisał:

 

Pisałeś że musisz ich dowieźć, że ich zwerbowales, że w wczesniej olewali wybory i to niby ja obrażam Twoją rodzinę?

Pomyślałeś jak ty ich traktujesz takimi wpisami?

nie wiem co jest w tym obrazliwego ze zaproponowalem im transport do lokalu wyborczego w niedziele, wiedzac ze sa starzy i schorowani, a lezy im na sercu dobro Polski i chcieliby zeby Duda dalej byl prezydentem. traktuje ich z najwiekszym szacunkiem

5 minut temu, josephnba napisał:

Czyli kasa misiu kasa

 

Moja kasa!

 

Naprawdę nie rozumiem socjalistów

Im się należy i c*** 

musialbys byc stary, schorowany i dostawac 1200 zlotych co miesiac to moze bys zrozumial co kieruje tymi ludzmi o ktorych platforma latami zapominala, kazala zabierac dowod i wyzywala od moherowych beretow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, DeltaCenter napisał:

To czym mm.in mają się kierować  wyborcy w Polsce? Wskaźnikiem "wstydu w całej Europie"? Wydaje mi się, że patriotyzmem i dbałością o swoją rodzinę (nikt nie będzie udawał, że sprawy materialne nie mają znaczenia). Ty możesz się kierować przekazem z memów i osobistą nienawiścią do Sasina (choć gdybyś miał odwagę powiedziałbyś mu to osobiście). Nie  wyszydzaj innych za to,  że korzystają ze swoich demokratycznych praw.

Czy to nie Ty jesteś głównym krytykiem unii?

Tej unii która sypie socjalem ponad stan?

9 minut temu, fluber napisał:

nie wiem co jest w tym obrazliwego ze zaproponowalem im transport do lokalu wyborczego w niedziele, wiedzac ze sa starzy i schorowani, a lezy im na sercu dobro Polski i chcieliby zeby Duda dalej byl prezydentem. traktuje ich z najwiekszym szacunkiem

musialbys byc stary, schorowany i dostawac 1200 zlotych co miesiac to moze bys zrozumial co kieruje tymi ludzmi o ktorych platforma latami zapominala, kazala zabierac dowod i wyzywala od moherowych beretow

Nie będę miał 1200 bo ciężko pracuję na wysoką emeryturę więc dlatego PiS i jego straszenie mnie nie rusza

Oczywiście przy założeniu że PiS mi tych pieniędzy nie ukradnie żeby dać swoim wiernym pieskom z ministerstw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, josephnba napisał:

Czy to nie Ty jesteś głównym krytykiem unii?

Tej unii która sypie socjalem ponad stan?

Tak, mam nawet cztery certyfikaty. 

Po  trzydziestym siódmym razem z twojej strony, przestałem liczyć. A ty podczas głosowania czym się kierujesz? Tym, żeby na drugi dzień wejść na forum i dopiec rapparowi i fluberowi?

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DeltaCenter napisał:

Co ma jeszcze robić, Pierwsza Dama, poza poparciem aborcji, czarnych marszów i wszystkich postulatów glbt????

Wystarczyłoby robić cokolwiek. Choćby w sprawach kobiet. Maria Kaczyńska potrafiła wyjść poza partyjne zalecenia. W wypadku Dudy mam wrażenie, że PIS załatwił jej pensje by płacić jej za milczenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jack napisał:

Wystarczyłoby robić cokolwiek. Choćby w sprawach kobiet. Maria Kaczyńska potrafiła wyjść poza partyjne zalecenia. W wypadku Dudy mam wrażenie, że PIS załatwił jej pensje by płacić jej za milczenie. 

A kobiety to tylko środowisko "Czarnego Protestu"? Wydaje mi się, że nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, fluber napisał:

moja rodzina tez ciezko pracowala przez lata. glownie fizycznie

To w takim układzie jest niemal niemożliwe te 1200, o którym piszesz. Chyba, że pracowali na czarno i nie płacili składek do ZUS. 

Moi dziadkowie pracowali też całe życie fizycznie w fabrykach, kotłowni czy szwalni i mają sporo, sporo więcej.

Zestawienie praca fizyczna = niska emerytura, to zwykła manipulacja. 

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, DeltaCenter napisał:

Tak, mam nawet cztery certyfikaty. 

Po  trzydziestym siódmym razem z twojej strony, przestałem liczyć. A ty podczas głosowania czym się kierujesz? Tym, żeby na drugi dzień wejść na forum i dopiec rapparowi i fluberowi?

Nie zapominaj o sobie nie bądź taki skromny 

13 minut temu, fluber napisał:

moja rodzina tez ciezko pracowala przez lata. glownie fizycznie

Moi rodzice też, mają ponad3k (tata) i ponad 40 lat stażu 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, jack napisał:

Wystarczyłoby robić cokolwiek. Choćby w sprawach kobiet. Maria Kaczyńska potrafiła wyjść poza partyjne zalecenia. W wypadku Dudy mam wrażenie, że PIS załatwił jej pensje by płacić jej za milczenie. 

Jestem pewny, że o żadnym z kilkuset spotkań Pierwszej Damy w pałacu prezydenckim nie masz pojęcia. Marię Kaczyńską pamiętasz tylko za to, że raz zorganizowała spotkanie, po którym ostro zaatakował ją m.in o. Rydzyk. A Komorowską za co pamiętasz?

 

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, DeltaCenter napisał:

To czym mają m.in się kierować się wyborcy w Polsce? Wskaźnikiem "wstydu w całej Europie"? Wydaje mi się, że patriotyzmem i dbałością o swoją rodzinę (nikt nie będzie udawał, że sprawy materialne nie mają znaczenia).

No wlasnie. Ja sie raczej nigdy nie przelamie i nie zaglosuje na Pis, ale przeciw tez nie moge, bo Platforma jest rzadka jak wlosy Caruso i ryzykowanie obecnego, relatywnie dobrego, porzadku dla programu "My przynajmniej nie jestesmy wsiurami" z mojej perspektywy byloby troche nieodpowiedzialne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.