Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, mayor napisał(a):

Kiedyś jedna dziewucha zaprosiła mnie na Driggs do Domu Polonii na wieczór z Anthonym Macierewiczem, te chuuje jak nie byli przy korycie to jeździli na chałtury w polonijnych knajpach żeby zarobić na kawałek chleba. Ja z Antkiem zamieniłem dosłownie dwa zdania przy bufecie jeszcze przed jego występem i wiedziałem ze koleś jest pierdolnięty , a niektórzy potrzebowali ośmiu lat i tak do znacznego grona to nie dotarło

Antek prywatnie podobno jest spoko ziomkiem. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, mayor napisał(a):

Ja też nie mogę narzekać, żebym miał przejebane , jak mi praca nie pasowała to szukałem nowej.Tak samo nie mogę powiedzieć żeby można podzielić ludzi według nacji, bo w każdej znajdziesz mądrych i głupich. Czasami wystarczy dwa słowa i już wiesz z kim masz przyjemność. Kiedyś jedna dziewucha zaprosiła mnie na Driggs do Domu Polonii na wieczór z Anthonym Macierewiczem, te chuuje jak nie byli przy korycie to jeździli na chałtury w polonijnych knajpach żeby zarobić na kawałek chleba. Ja z Antkiem zamieniłem dosłownie dwa zdania przy bufecie jeszcze przed jego występem i wiedziałem ze koleś jest pierdolnięty , a niektórzy potrzebowali ośmiu lat i tak do znacznego grona to nie dotarło

 

 Gdzie on ma kumpli?  Kapuś , szpicel, płatny troll . Nawet nie wiem czy ktokolwiek z otoczenia takiego typa, ma odwagę, albo jest na tyle głupi, żeby szczerze przy nim mówić 

Ten pił z Macierewiczem, był szoferem hummera u milionera analfabety, robił dla hindusów, Żydów i Meksykanów a to tylko dzisiejsze zwierzenia, ale ja jestem podejrzanym kłamcą przez @Pablo81 bo wymyśliłem nieprawdopodobna i totalnie nie do uwierzenia historię że paru kumpli wspomniało że ich niemieccy przełożeni traktowali z wyższością. Wow

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, mayor napisał(a):

Ktoś kto brał kasę za posty na forum od centrali z Ciemnogrodzkiej , najlepiej wie ile sztuk napisał , nawet z samych PIT-ów to wyjdzie 

Wykupilbym PPV żeby zobaczyć jak Macierewicz tłumaczy ci na parówkach jak wyglądał zamach smoleński, a ty jemu jak wykryles pisowskiego płatnego trolla na forum e-nba. Musicie się znowu umówić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.