Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, RappaR napisał(a):

Jak jedyne co trzeba robić to nie przeszkadzać i nie kłócić się, to znaczy, że nic nie robiąc będzie najlepiej. 

 

Ciesze sie,ze zauwazylew ze Twoja teza pt. "Nie obchodzi mnie jakie pis robi swinstwa, poki dzieki nim gospodarczo dzieje sie dobrze" byla bzdurna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał(a):

Ciesze sie,ze zauwazylew ze Twoja teza pt. "Nie obchodzi mnie jakie pis robi swinstwa, poki dzieki nim gospodarczo dzieje sie dobrze" byla bzdurna.

Nie dość, że to nie moja teza, to absolutnie nie możesz wywierać konkluzji z jednego stwierdzenia na temat drugiego.

Co do świństw, ja po prostu powtarzałem, że PO robiło i robi dużo większe świństwa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał(a):

Nie dość, że to nie moja teza, to absolutnie nie możesz wywierać konkluzji z jednego stwierdzenia na temat drugiego.

Co do świństw, ja po prostu powtarzałem, że PO robiło i robi dużo większe świństwa. 

1. Pisales niejednokrotnie tego typu rzeczy, ze nie obchodzi Cie styl, a wskazniki gospodarcze.

2. No ja czekam dalej na te potezne afery PO I fale emigrantow, ale cos sie doczekac nie moge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał(a):

1. Pisales niejednokrotnie tego typu rzeczy, ze nie obchodzi Cie styl, a wskazniki gospodarcze.

 

Styl mnie nie obchodzi :)

 

2 minuty temu, Reikai napisał(a):

2. No ja czekam dalej na te potezne afery PO I fale emigrantow, ale cos sie doczekac nie moge.

Dofinansowanie robiącej propagandę na rzecz PO TVP kwotą ukradzioną onkologii dziecięcej, mała afera? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał(a):

Dofinansowanie robiącej propagandę na rzecz PO TVP kwotą ukradzioną onkologii dziecięcej, mała afera? :) 

Eee, przeciez PO przyjelo budzet niemal pisowski, bo Morawiecki musial sie 2 miesiace bawic w premiera, a jego koledzy niszczyc papiery I nie bylo czasu na zmiany.

W tej chwili dealuja z obowiazaniami pisowskimi, za rozliczanie rudego za budzet co, na co przyjdzie czas w przyszlym roku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał(a):

Eee, przeciez PO przyjelo budzet niemal pisowski, bo Morawiecki musial sie 2 miesiace bawic w premiera, a jego koledzy niszczyc papiery I nie bylo czasu na zmiany.

W tej chwili dealuja z obowiazaniami pisowskimi, za rozliczanie rudego za budzet co, na co przyjdzie czas w przyszlym roku.

 

Fascynujące. PO jednocześnie odpowiada za wzrost PKB i nie odpowiada za decyzje gospodarcze.

Ciekawie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wyparlo napisał(a):

Jakiś czas temu była dyskusja o tym:

 

Z tego co wiem to prowadzący ten tt niewiele udowodnił ponad to co non stop powtarza i co Stanowski sam mówił nie raz 

Weź pod uwagę że w 2006 stano był dziennikarzem z mocodawcą i przełożonym 

Mam wrażenie że każdy kto kiedykolwiek podał rękę fryzjerowi powinien w opinii wąskiej grupy ludzi zostać scancelowany na wieczność 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Pablo81 napisał(a):

Co tam wzrost PKB. Zaraz wjadą jakieś Lisy, tabliczki na lotniskach, skrzynki na podpaski oraz inne super ważne rzeczy i okaże się, że kraj jest w uśmiechniętej dolinie :)

Nie ma kto informować bo większość dzisiejszych wladzolubnych dziennikarzy schowała się i milczy z obawy przed abw ("kurde, ten Hiszpan to może coś na mnie naopowiadał a tak fajnie sie z nim piło po antypisowskich wiecach "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, DLT_Braddock napisał(a):

Nie ma kto informować bo większość dzisiejszych wladzolubnych dziennikarzy schowała się i milczy z obawy przed abw ("kurde, ten Hiszpan to może coś na mnie naopowiadał a tak fajnie sie z nim piło po antypisowskich wiecach "

To o czym nie piszą włazodupni dziennikarze? 

Zawsze miałeś dostęp do niezależnych antysystemowych źródeł, więc się podziel informacjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://gliwice.naszemiasto.pl/pelen-emocji-wpis-slaskiego-wedkarza-odnosnie-snietych-ryb/ar/c1-9770937?fbclid=IwY2xjawEqfvZleHRuA2FlbQIxMQABHTH1UEHwphuPt2cwS2VOGeGVKcz9LjhilVvIu72WpLwdxepHbppEiJxI5A_aem_gfjP-K0GAyRwTJ5AyPthnw

 

Kolejna afera PO jak coś, Odra jest masowo zanieczyszczona, PO to ukrywa i nie ma żadnej reakcji w rządzie, nikt nie został za taki stan zdymisjowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.09.2022 o 12:11, RappaR napisał(a):

Widziałem śnięte ryby na żywo na Kanale Gliwickim jakieś 20 lat temu :)

Teraz ja właśnie pytam na ile to jest nietypowa sytuacja, na ile szkodliwa, bo jakoś wszystkie newsy na ten temat są z ponad 3 tygodni. Jakoś nikt nie pisze na ten temat teraz, jaki jest stan Odry teraz, jaki wpływ miała na nią ta wielka katastrofa miesiąc potem. Były badania, był czas na obserwacje, żaden ekolog nie chce skomentować, postawić diagnozy, rokowań, nic?

Stwierdziliście, że nastąpiła wielka katastrofa ekologiczna, pytam was na ile to nietypowe zjawisko, jaka jest różnica do lat poprzednich.

Jakoś nie jestem w stanie się od was na ten temat nic dowiedzieć poza wina PiSu :) Dajcie coś merytorycznie na temat samej katastrofy

 

10 minut temu, RappaR napisał(a):

https://gliwice.naszemiasto.pl/pelen-emocji-wpis-slaskiego-wedkarza-odnosnie-snietych-ryb/ar/c1-9770937?fbclid=IwY2xjawEqfvZleHRuA2FlbQIxMQABHTH1UEHwphuPt2cwS2VOGeGVKcz9LjhilVvIu72WpLwdxepHbppEiJxI5A_aem_gfjP-K0GAyRwTJ5AyPthnw

 

Kolejna afera PO jak coś, Odra jest masowo zanieczyszczona, PO to ukrywa i nie ma żadnej reakcji w rządzie, nikt nie został za taki stan zdymisjowany

XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, RappaR napisał(a):

Kolejna afera PO jak coś, Odra jest masowo zanieczyszczona, PO to ukrywa i nie ma żadnej reakcji w rządzie, nikt nie został za taki stan zdymisjowany

Przecież właściwa ministra już zareagowała 🙃

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.