Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Życie_to_mem napisał(a):

Typ za jednym zamachem zaora Stonogę, Giertycha i dzbanów łykających baity. IMHO warto. ;)

Ale again, sądzę że więcej ludzi obejrzy pierwszy filmik i wyrobi sobie opinie niż owe zaoranie. To trochę jak z ludźmi, którzy łykają płaskoziemskie filmiki typu 100% proof, potem już nie ma weryfikacji i double checka tylko życie w bańce. Dziwię się Stanoskiemu, że znając media i cykl życia informacji postanowił coś takiego zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Koelner napisał(a):

Pisałem @fluberkowi o tym 2 lata temu i zjeb mi nie wierzył.

wstydźcie się ci którzy lajkowali jego posty 

a w następnym poście

image.thumb.png.e718b1fe1c7c38b02f3838dadcd24b26.png

Sekta spod ośmiu gwiazdek na tym forum widzę dalej w formie. To żeście zmontowali ekipę swoich źródeł. Piątka, Pińskiego lub Pablo Moralesa też czytujecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.07.2024 o 07:11, Pan A. napisał(a):

"10s w Google zeby to weryfikowac, to samo z ta babka zatrudniona w zbrojeniowce po znajomosci gdy jej CV to wszystko zwiazane z wojskiem."

2 lata w służbach specjalnych "straż miejska"🤣

Świetnie się uzupełniacie ze steve Wonderem, prowadził ślepy przyglupiego 🤣

 

ty naprawde jestes tepym szczerbatym cfelem jesli myslisz, ze @Denis Bad Boy Załęcki to fluber

ja prdl co za leb xddddddd

W dniu 27.07.2024 o 22:28, tankathon napisał(a):

Doceniam, że chłop potrafił przerwać biesiadę i obdarzyć uśmiechem innych ludzi. To jest ta jasna strona mocy, ludzie na poziomie, wykształceni, europejscy.😌

bardzo dobrze zrobil, z pisowskimi smieciami trzeba jechac krotko i do spodu, z podludzmi sie nie rozmawia normalnie, bo i tak nie zrozumieja

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Kepler napisał(a):

a w następnym poście

image.thumb.png.e718b1fe1c7c38b02f3838dadcd24b26.png

Sekta spod ośmiu gwiazdek na tym forum widzę dalej w formie. To żeście zmontowali ekipę swoich źródeł. Piątka, Pińskiego lub Pablo Moralesa też czytujecie?

Pablo Gonzalesa czytali.

Ale przynajmniej nie "odlajkowali" na szybkości 🧐

48 minut temu, steve napisał(a):

ty naprawde jestes tepym szczerbatym cfelem jesli myslisz, ze @Denis Bad Boy Załęcki to fluber

ja prdl co za leb xddddddd

bardzo dobrze zrobil, z pisowskimi smieciami trzeba jechac krotko i do spodu, z podludzmi sie nie rozmawia normalnie, bo i tak nie zrozumieja

Ale ty masz (zajebiście) silną psychikę steve WonderS!

Mocny gość z ciebie.

Ja ci wierzę.

🤣

Edytowane przez Pan A.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Pan A. napisał(a):

Pablo Gonzalesa czytali.

Ale przynajmniej nie "odlajkowali" na szybkości 🧐

Ale ty masz (zajebiście) silną psychikę steve WonderS!

Mocny gość z ciebie.

Ja ci wierzę.

🤣

No i tego się trzymajmy psie

Powinien być jakiś zlot e-cfeli enba i właśnie Ty powinieneś go zainicjować!

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Kepler napisał(a):

a w następnym poście

image.thumb.png.e718b1fe1c7c38b02f3838dadcd24b26.png

Sekta spod ośmiu gwiazdek na tym forum widzę dalej w formie. To żeście zmontowali ekipę swoich źródeł. Piątka, Pińskiego lub Pablo Moralesa też czytujecie?

chyba cię pojebalo. z @fluberen chyba na maturze ściągałeś 

26 minut temu, Pan A. napisał(a):

Pablo Gonzalesa czytali.

Ale przynajmniej nie "odlajkowali" na szybkości 🧐

 

i nie mam zamiaru. ja po prostu stanowskiego nie lubię i dla mnie jeden c*** czy sponsoruje go ziobro czy tusk  

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Życie_to_mem napisał(a):

Zakład, że film Stana przekroczy dwa miliony wyświetleń? 

Pewnie nabije, ale pytanie ile będzie łącznych wyświetleń tego oryginalnego nagrania w różnych formach shareowan retweetow repostow itp. imho gra nie warta świeczki i po co mieć u części odbiorców, którzy nie obejrzą sprostowania łatkę pisiora? W długim terminie to jednak może przynieść straty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, P_M napisał(a):

Pewnie nabije, ale pytanie ile będzie łącznych wyświetleń tego oryginalnego nagrania w różnych formach shareowan retweetow repostow itp. imho gra nie warta świeczki i po co mieć u części odbiorców, którzy nie obejrzą sprostowania łatkę pisiora? W długim terminie to jednak może przynieść straty.

Stanowski sukces IMG-8429.jpgIMG-8430.jpg

On promuje się gownem i znając temat wie że jego odpowiedź może mieć z 2 mln wyświetleń i będzie sukces 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, P_M napisał(a):

Pewnie nabije, ale pytanie ile będzie łącznych wyświetleń tego oryginalnego nagrania w różnych formach shareowan retweetow repostow itp. imho gra nie warta świeczki i po co mieć u części odbiorców, którzy nie obejrzą sprostowania łatkę pisiora? W długim terminie to jednak może przynieść straty.

U ludzi, ktorzy wszedzie widza pisiorow I tak mial juz taka latke, wiec who cares.

A akcja zacna, farmazoniarz zbychu znowu wyjasniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Koelner napisał(a):

On promuje się gownem i znając temat wie że jego odpowiedź może mieć z 2 mln wyświetleń i będzie sukces 

Ale ja nie neguję, że nabije te 2 mln.

 

1 minutę temu, Reikai napisał(a):

U ludzi, ktorzy wszedzie widza pisiorow I tak mial juz taka latke, wiec who cares.

A akcja zacna, farmazoniarz zbychu znowu wyjasniony

No, ale ja raczej myślę o tej części widowni u których pierwotnie nie miał łatki, a poprzez ten materiał może taką dostać, bo obejrzą sobie przypadkiem, nie skupiając się specjalnie i to łykną. Sam pewnie słuchając tego w ten sposób bym to łyknął, zwłaszcza nie mając tu dodatkowego info. 

Again imho gra niewarta świeczki, bo na pewno jakieś straty w widowni, gdzie część osób pomyśli: "a ten stanowski to coś mataczy jednak z pisem, bo widziałem kawałek z redakcji na Twitterze" zapewne będą, a nie będąc jakimś fanem Stanowskiego szansa, że nie obejrzą potencjalnego video z odpowiedzią imho jest duża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, P_M napisał(a):

Again imho gra niewarta świeczki, bo na pewno jakieś straty w widowni, gdzie część osób pomyśli: "a ten stanowski to coś mataczy jednak z pisem, bo widziałem kawałek z redakcji na Twitterze" zapewne będą, a nie będąc jakimś fanem Stanowskiego szansa, że nie obejrzą potencjalnego video z odpowiedzią imho jest duża.

Naah, overall Stanowski wyjdzie mocno na plus, ten schemat wykorzystywania słabych i głupich w PL internecie to jakiś e-perpetuum mobile, ,,Stanowski zaorał X, hahah" będzie miało lepszy zasięg niż zjebixy z Twittera.

Najman, Janoszek, Kapela, trochę Borka, teraz Stonoga, ta blond celebrytka z USA, Szalony Reporter - niesamowite jak to jest mało wartościowe i jak mu żre ten model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, BMF napisał(a):

Naah, overall Stanowski wyjdzie mocno na plus, ten schemat wykorzystywania słabych i głupich w PL internecie to jakiś e-perpetuum mobile, ,,Stanowski zaorał X, hahah" będzie miało lepszy zasięg niż zjebixy z Twittera.

Najman, Janoszek, Kapela, trochę Borka, teraz Stonoga, ta blond celebrytka z USA, Szalony Reporter - niesamowite jak to jest mało wartościowe i jak mu żre ten model.

Tylko, że w poprzednich akcjach/materiałach nie ryzykował otrzymania polaryzującej łatki, którą tutaj na własne życzenie może sobie nadać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, P_M napisał(a):

Tylko, że w poprzednich akcjach/materiałach nie ryzykował otrzymania polaryzującej łatki, którą tutaj na własne życzenie może sobie nadać. 

Kto mial go za pisiora, to ma. Kto jest Mariuszem z Brighton I jego psychofanem, ten kocha go jeszcze bardziej.

Jakby akcja trwala ze 3 dni I info poszlo do tv I gazet to moglby sie z tego nie odkrecic. A tak? W dzisiejszych czasach gdzie moj tesc z glebokiej dupy w bieszczadach oglada kanal zero?

Po godzinie juz latalo info, ze to troll.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, P_M napisał(a):

Tylko, że w poprzednich akcjach/materiałach nie ryzykował otrzymania polaryzującej łatki, którą tutaj na własne życzenie może sobie nadać. 

Wstępnie tamten content kupili głównie ludzie, którzy i tak go nie lubili (pewnie z jakiejś liberalnej bańki) - bonusowe punkty do image'u rzetelnego dziennikarza mądrzejszego od reszty >>> margines ludzi, którzy w to uwierzyli (filmik Stonogi ma 120k po kilkunastu godzinach + szybki debunk w twitterowej bańce, mocno meh - jakiś materiał w KZ + fani Stanowskiego zrobią X lepsze zasięgi). 

To, że Stanowski wytargetował wizerunek świetnego dziennikarza - społecznika - szeryfa internetu - ostoi rozsądku -- na patocelebrytach, radykałach i debilach (Janoszek, Najman, który był memem jakieś 15 lat temu? Kapela, który jest lewicowym żartem? teraz kolejny mem - Stonoga) to jest fenomen, i tutaj pewnie dołoży kolejną cegiełką. I tu Stonoga to ot co kolejny punkt, raz na parę miesięcy Stanowski znajdzie sobie 'ofiarę' i będzie mu się kręcić biznes/hype.

Śmiesznie, że w polskim internecie wystarczy nie być debilem (Wardęga, teraz Stanowski). :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.