Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, agresywnychomik napisał(a):

No tak czasy się zmieniły teraz jeno kwalifikacje xD

Nie wiem jak jest w innych podmiotach na tym szczeblu, ale tu gdzie mam iść trzeba posprzątać po ludziach bielana i faktycznie potrzebują kogoś kto ogarnia. A jak sobie dobrze poradzę, to kto wie jakie będą moje dalsze kroki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, fluber napisał(a):

Usunięcie konta to podstawowa rzecz, która się powinno zrobić po odejściu z jakiegoś serwisu. Jest mi to jednak ciągle uniemozliwiane. Po przejęła władzę, dostałem fajna ofertę od kumpla z po na fajne stanowisko z szansą na zrobienie kariery politycznej. Nie chcę, żeby mi potem ktoś wyciągał że gdzieś kiedyś chwaliłem PiS, mam prawo do tego żeby moje dane usunąć i chce z niego skorzystać. Żaden Matrix. Tak działa świat.

Twoje posty dalej będą na forum w formie cytatów z Twoim nickiem nawet jak usuniesz konto, tak że przykro mi, jesteś skończony, nie ma ucieczki od potężnego e-nba.pl. :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał(a):

Sto razy tu powtarzałem, że nie jestem żadnym pisiorem 

Ale byłeś anty-PO.

Poza tym nawet jeżeli twoje wpisy zostanie usunięte to serio myślisz, że jak mayor, joseph albo koelner zobaczą news typu ,,nowym wojewodą dolnośląskim został Paweł Fluberowski, wykładowca matematyki stosowanej, członek duszpasterstwa akademickiego, zapalony biegacz i sympatyk koszykówki'' to nie skojarzą faktów i nie doniosą Tuskowi o twojej mrocznej przeszłości? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Życie_to_mem napisał(a):

Ale byłeś anty-PO.

Poza tym nawet jeżeli twoje wpisy zostanie usunięte to serio myślisz, że jak mayor, joseph albo koelner zobaczą news typu ,,nowym wojewodą dolnośląskim został Paweł Fluberowski, wykładowca matematyki stosowanej, członek duszpasterstwa akademickiego, zapalony biegacz i sympatyk koszykówki'' to nie skojarzą faktów i nie doniosą Tuskowi o twojej mrocznej przeszłości? 

Nie będzie powiązania z mailem, ani z ip. Żaden problem 

Ryzyka że ktoś te trójkę dopuści w pobliże Tuska pomine 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał(a):

Usunięcie konta to podstawowa rzecz, która się powinno zrobić po odejściu z jakiegoś serwisu. Jest mi to jednak ciągle uniemozliwiane. Po przejęła władzę, dostałem fajna ofertę od kumpla z po na fajne stanowisko z szansą na zrobienie kariery politycznej. Nie chcę, żeby mi potem ktoś wyciągał że gdzieś kiedyś chwaliłem PiS, mam prawo do tego żeby moje dane usunąć i chce z niego skorzystać. Żaden Matrix. Tak działa świat.

Wstydzisz się poglądów? 

Nadajesz się na polityka w taki razie 

 

Nie odpisuj 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, josephnba napisał(a):

Wstydzisz się poglądów? 

Nadajesz się na polityka w taki razie 

 

Nie odpisuj 

Po prostu je zmieniam. Tylko krowa nie zmienia poglądów 

4 minuty temu, Życie_to_mem napisał(a):

Wystarczy dać cynka jakiemuś dziennikarzowi. 

Nie takie rzeczy wychodziły na polityków.

Nikt tego ze mną nie powiąze jeżeli nie będzie fizycznych dowodów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał(a):

 Nikt tego ze mną nie powiąze jeżeli nie będzie fizycznych dowodów 

W przypadku afery premiowej nie mamy żadnego nagrania w jakości ultra HD a jednak ponad wszelką wątpliwość wiemy, że afera miała miejsce (nawet jeżeli nie znamy wszystkich szczegółów). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fluber napisał(a):

Nikt tego ze mną nie powiąze jeżeli nie będzie fizycznych dowodów 

Wszystko mam, korespondencję z firmowego maila, potwierdzenie tożsamości forumowej, weryfikacja LinkedInowa, dodatkowo jestem modem, który mógłby:

a)skasować cały wątek polityka w Polsce na tym forum.

b) usunąć twoje posty i wyedytowac i skasowac cytaty innych użytkowników

Kurde, mam zajebistą pozycję negocjacyjną (wink wink)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fluber napisał(a):

Usunięcie konta to podstawowa rzecz, która się powinno zrobić po odejściu z jakiegoś serwisu. Jest mi to jednak ciągle uniemozliwiane. Po przejęła władzę, dostałem fajna ofertę od kumpla z po na fajne stanowisko z szansą na zrobienie kariery politycznej. Nie chcę, żeby mi potem ktoś wyciągał że gdzieś kiedyś chwaliłem PiS, mam prawo do tego żeby moje dane usunąć i chce z niego skorzystać. Żaden Matrix. Tak działa świat.

Zgoda, ale to dotyczy topicku o usunięciu konta 

 

Tego nie dotyczy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.