Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, mistrzBeatka napisał(a):

ciesze sie ze znowu pomoglem , wczesniej wytlumaczylem ci ci co  znaczy - twoja stara - , jakbys jeszcze czegos nie byl pewien wal smialo na pm .   zawsze mozesz na mnie liczyc . 

 

xD

Jakbym tylko mógł oddać głos na forumowicza który najbardziej pomaga to Joseph mialby mocną konkurencje xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki szczegół mały, ale miała być nowa jakość w TVP. Pierwszy raz od bardzo wielu lat odpalam TVP i włączyłem TVP sport. I co? 4 reklamy z rzędu zakładów sportowych w PUBLICZNEJ telewizji.

Wiem, szczegół, ale jak dla mnie telewizja publiczna nie powinna promować hazardu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, RappaR napisał(a):

Taki szczegół mały, ale miała być nowa jakość w TVP. Pierwszy raz od bardzo wielu lat odpalam TVP i włączyłem TVP sport. I co? 4 reklamy z rzędu zakładów sportowych w PUBLICZNEJ telewizji.

Wiem, szczegół, ale jak dla mnie telewizja publiczna nie powinna promować hazardu 

Myślałem ze już jesteś dorosłym facetem i nie jesteś naiwny ;)

Kiedy w TVP była jakakolwiek jakość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, RappaR napisał(a):

Taki szczegół mały, ale miała być nowa jakość w TVP. Pierwszy raz od bardzo wielu lat odpalam TVP i włączyłem TVP sport. I co? 4 reklamy z rzędu zakładów sportowych w PUBLICZNEJ telewizji.

Wiem, szczegół, ale jak dla mnie telewizja publiczna nie powinna promować hazardu 

Przecież nawet Totalizator Sportowy jest praktycznie spółka skarbu państwa. W tym kontekście dziwne by było zakazać takiej reklamy w TVP gdy państwo samo czerpie zyski z hazardu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.05.2024 o 16:59, mistrzBeatka napisał(a):

ciesze sie ze znowu pomoglem , wczesniej wytlumaczylem ci ci co  znaczy - twoja stara - , jakbys jeszcze czegos nie byl pewien wal smialo na pm .   zawsze mozesz na mnie liczyc . 

 

Źle wyjaśniłeś kim jest Twoja Stara @agresywnychomik

Twoja Stara to nowy prowadzącego w TVP:

https://tvn.pl/programy/drag-me-out/dragqueen/twoja-stara-zaskakuje-wasem-i-brakiem-peruki-mentorka-czas-na-show-drag-me-out-kim-jest-praca-okladka-ksiazki-st7760283

 

Jednak jest nowa jakość w TVP

Głos @Reikai na uśmiechniętą Polskę nie poszedł na darmo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RappaR napisał(a):

Źle wyjaśniłeś kim jest Twoja Stara @agresywnychomik

Twoja Stara to nowy prowadzącego w TVP:

https://tvn.pl/programy/drag-me-out/dragqueen/twoja-stara-zaskakuje-wasem-i-brakiem-peruki-mentorka-czas-na-show-drag-me-out-kim-jest-praca-okladka-ksiazki-st7760283

 

Jednak jest nowa jakość w TVP

Głos @Reikai na uśmiechniętą Polskę nie poszedł na darmo 

Gratuluje, krytykujac TVP wrzucasz program z TVN.

Masz tego wiecej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, RappaR napisał(a):

Z TVN wziąłem sylwetkę.

Ale właśnie ogłosili, że będzie prowadził program w TVP.

 

No fajnie

Czyli chcesz cancelowac ludzi we wszystkim, co maja zamiar robic w przyszlosci poniewaz pracowali kiedys w programie, ktory Ci sie nie podobal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Reikai napisał(a):

No fajnie

Czyli chcesz cancelowac ludzi we wszystkim, co maja zamiar robic w przyszlosci poniewaz pracowali kiedys w programie, ktory Ci sie nie podobal?

Ja jedynie stwierdziłem, że drag queen Twoja Stara będzie nowym prowadzącym w TVP(z racji bycia drag queen i na tym się w tym programie będzie skupiał)

I jest to nowa jakość i ta uśmiechnięta Polska o którą walczyłeś.

Jak doszedłeś do tego do swoich wniosków przyznam szczerze nie mam żadnego pojęcia, ale z chęcią poznam Twój tok rozumowania i jakbyś mógł krok po kroku rozpisać mi swoje wnioskowanie, chętnie się dowiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, RappaR napisał(a):

Ja jedynie stwierdziłem, że drag queen Twoja Stara będzie nowym prowadzącym w TVP(z racji bycia drag queen i na tym się w tym programie będzie skupiał)

I jest to nowa jakość i ta uśmiechnięta Polska o którą walczyłeś.

Jak doszedłeś do tego do swoich wniosków przyznam szczerze nie mam żadnego pojęcia, ale z chęcią poznam Twój tok rozumowania i jakbyś mógł krok po kroku rozpisać mi swoje wnioskowanie, chętnie się dowiem. 

Jezeli pytasz mnie, czy wole ta obrzydliwa propagande za Pisu, czy to ze w TVP Poznan jacys aktywisci LGBT beda mieli swoj program, to tak - wole usmiechnieta wersje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, josephnba napisał(a):

Mamy Tuska gadającego o złych uchodźcach i murze 

Tradycyjnie proponuję do słów Pana Premiera Tuska podchodzić z pewną dozą rezerwy, szczególnie w czasie kampanii wyborczej. Premier Francji sytuację wynikająca z paktu migracyjnego przedstawia nieco inaczej. A nawet wręcz przeciwnie.

https://wpolityce.pl/polityka/692906-premier-francji-o-pakcie-migracyjnym-obciazy-wschod-europy

Ze słów premiera Francji wynikają dla Polski trzy opcje:

1.  Przyjmiemy przybyszów.

2. Zapłacimy za nieprzyjmowanie.

3. Francuz podle łże, ale jeśli tak to chętnie poznam kraje UE, które mają odebrać nadwyżkę przybyszów z Włoch, Grecji, Hiszpanii, Niemiec czy Francji. 

I nic nam nie pomoże to, że mamy Ukraińców, bo Rumunii, Słowacy, Czesi, a nawet Niemcy też mają.

2 godziny temu, josephnba napisał(a):

Mamy aferę w ministerstwie kierowanym przez Ziobrę 

 

Byle za szybko ich nie skazali, bo Pan Prezydent Duda zdąży ich ułaskawić i wciąż liczba platformiarzy i pisowców z wyrokiem za kratami będzie równa zeru.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.