Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, fluber napisał(a):

Pozwól każdemu samodzielnie decydować czy, z kim i o czym dyskutuje na forum. Rozumiem, że nie chcesz ze mną rozmawiać i masz do tego prawo, ale nie rozumiem czemu chcesz je odbierać innym. 

Szczególnie, że to wymienianie myśli i poglądów sprowadza się do anonimowego wrzucania "wypierdalaj" przy uciesze dawnej administracji. To nie ja tu robię szambo, jestem co najwyżej katalizatorem tego, co w ludziach i tak siedzi.

    - to nie ja tworze szambo , ja tylko celowo prowokuje ludzi  , bawie sie ich kosztem aby wydobyc z nich  , negatywne emocje -  definicja ludzkiej padliny . 

hitler  tez nikogo nie zabil , byl tylko katalizatorem tego co w ludziach siedzi hahaha .   nie porownuje cie do hitlera , inna skala dzialan XD ale mechanizm bardzo podobny . 

mielismy wplacac pieniadze na jakas zbiorke zebys laskawie dalej szczol ludzi przeciwko sobie . moze zrob odwrotnie  bedzimy wplacac pieniadze zebys nigdy juz tu nie wrocil 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jack napisał(a):

jprl jeszcze brakuje, żeby Rappar polajkował

IMG_20240524_084245.thumb.jpg.0e76d77e77868523b1d2e233e0d6ac04.jpg

Twoje straty wizerunkowe stały się faktem:/

5 minut temu, mistrzBeatka napisał(a):

    - to nie ja tworze szambo , ja tylko celowo prowokuje ludzi  , bawie sie ich kosztem aby wydobyc z nich  , negatywne emocje -  definicja ludzkiej padliny . 

hitler  tez nikogo nie zabil , byl tylko katalizatorem tego co w ludziach siedzi hahaha .   nie porownuje cie do hitlera , inna skala dzialan XD ale mechanizm bardzo podobny . 

 

Wolę porównania do Philipa Zimbardo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, jack napisał(a):

Ale żeście się zesrali. Toż to tylko fluber a nie jakiś hitler czy ted bundy 🤦‍♂️

nastały oświecone czasy gdzie frajerstwo i kurestwo się tępi więc reakcja userów forum jest jak najbardziej wytłumaczona, prawilna oraz godna szacunku na dzielni i świadcząca o jej dojrzałości. z balasami trzeba ostro, kiedyś też dotarł do Stanów pierwszy murzyn i zobacz co tam się po latach odjebało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety z racji braku opcji zamknięcia tematu, ukryłem fluberowy, bo emocje tam sięgnęły zenitu i o ile pierwszy wątek miał chociaż ciekawe wątki w postaci chociażby oceny profilów userow z AI o tyle druga odsłona to już tylko jakieś prucie i cwelenie, co nawet na moje turbo luźne podejście jest po prostu niepasujące do miejsca. Przytyki były i będą, ale z klasą.

Ps. Nie mogłem ogłosić tego w nowym temacie, bo tam znowuż zaczęłaby się podobna dyskusja, a jak wyżej, nie mam opcji zamknięcia tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, P_M napisał(a):

Niestety z racji braku opcji zamknięcia tematu, ukryłem fluberowy, bo emocje tam sięgnęły zenitu i o ile pierwszy wątek miał chociaż ciekawe wątki w postaci chociażby oceny profilów userow z AI o tyle druga odsłona to już tylko jakieś prucie i cwelenie, co nawet na moje turbo luźne podejście jest po prostu niepasujące do miejsca. Przytyki były i będą, ale z klasą.

Ps. Nie mogłem ogłosić tego w nowym temacie, bo tam znowuż zaczęłaby się podobna dyskusja, a jak wyżej, nie mam opcji zamknięcia tematu.

pfff

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, julekstep napisał(a):

WITAJ W TRÓJCY CZWÓRCY!

...a może i piątce bo @Reikai chyba już też w ekipie patrząc na opinie forumowej śmietanki!...

 

FAB FIVE! ❤️ 

Było big 3 poszerzone do big 4 przez obecność StaregoFana, którego teraz nie ma. To kto jest w FAB5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, P_M napisał(a):

tylko jakieś prucie i cwelenie, co nawet na moje turbo luźne podejście jest po prostu niepasujące do miejsca. Przytyki były i będą, ale z klasą.

Ps. Nie mogłem ogłosić tego w nowym temacie, bo tam znowuż zaczęłaby się podobna dyskusja, a jak wyżej, nie mam opcji zamknięcia tematu.

no to już wpływ tego Bad Boy alter ego flubera 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.