Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Koelner napisał(a):

ho ho ho jak to ruski zagotował się sabaka 

To jest tak samo głupie jak wstawianie piorunów na profilowym, obnoszenie się z serduszkiem WOŚP, obklejanie psa ośmioma gwiazdkami albo pisanie na siłę w Ukrainie. Dziecinada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, DLT_Braddock napisał(a):

To jest tak samo głupie jak wstawianie piorunów na profilowym, obnoszenie się z serduszkiem WOŚP, obklejanie psa ośmioma gwiazdkami albo pisanie na siłę w Ukrainie. Dziecinada.

I to pisze ktoś kto od miesięcy samotnie pielęgnuje wątek covidowy 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, jack napisał(a):

I to pisze ktoś kto od miesięcy samotnie pielęgnuje wątek covidowy 🤣

Po to żeby uświadomić tobie że chciałeś wojować z tymi ruskimi a wcześniej robiłeś w majtki widząc rodzica z dzieckiem na placu zabaw? Bezcenne 😋

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DLT_Braddock napisał(a):

To jest tak samo głupie jak wstawianie piorunów na profilowym, obnoszenie się z serduszkiem WOŚP, obklejanie psa ośmioma gwiazdkami albo pisanie na siłę w Ukrainie. Dziecinada.

głupie to jest zakładać kolejny raz konto aby na forum koszykarskim pierdolic swoje farmazony w dziale “inne” ale jesteś zbyt głupi i dziecinny aby się zorientować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Koelner napisał(a):

głupie to jest zakładać kolejny raz konto aby na forum koszykarskim pierdolic swoje farmazony w dziale “inne” ale jesteś zbyt głupi i dziecinny aby się zorientować 

Rozczarowała mnie "wizja" Jazz w ostatnich latach stąd moja niemalże zerowa aktywność w temacie NBA.

Jakie farmazony? W dwóch tematach od samego początku miałem rację, stąd taka wściekła reakcja na moje wpisy ze strony kilku typków.

Edytowane przez DLT_Braddock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, DLT_Braddock napisał(a):

Rozczarowała mnie "wizja" Jazz w ostatnich latach stąd moja niemalże zerowa aktywność w temacie NBA.

Jakie farmazony? W dwóch tematach od samego początku miałem rację, stąd taka wściekła reakcja na moje wpisy ze strony kilku typków.

Jazz Cię potrzebuje, nie bądź niedzielnym kibicem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.03.2024 o 12:13, josephnba napisał(a):

Flubera nie ma i już cicho tutaj 

A przecież mamy masę ciekawych tematów 

 

Skończyły się apanaże z Nowogrodzkiej dla kapusiów, szpicli, klakierów i pisowskich troli to zniknęli.,Zresztą nie tylko fluber ,stary fan też się schował ., Chłopaki nazbierali haków,trochę postaszyli i koniec -mnóstwo energii, czasu i wysiłku - psu w dupe.,Jeszcze tylko kremlowskie sługusy zostały na forumowym posterunku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mayor napisał(a):

Skończyły się apanaże z Nowogrodzkiej dla kapusiów, szpicli, klakierów i pisowskich troli to zniknęli.,Zresztą nie tylko fluber ,stary fan też się schował ., Chłopaki nazbierali haków,trochę postaszyli i koniec -mnóstwo energii, czasu i wysiłku - psu w dupe.,Jeszcze tylko kremlowskie sługusy zostały na forumowym posterunku 

Poczekaj towarzyszu. Zmieni się narracja, będziesz z powrotem palić świeczki na grobach czerwonoarmistów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, julekstep napisał(a):

POWROT KROLA

Dzięki.,Widzę że tęskniłeś, ale to nie moja wina, gdyż dostałem bana .,Dość kuriozalne tłumaczenie moderacji rzekomo za " obrażanie innych użytkowników ".,W sumie ja tylko cytowałem wpisy jednego użytkownika umieszczone na forum i nie wiem w jaki sposób można to uznać za obrażanie ? Przecież cytaty to najlepszy wskaźnik popularności ,autorytetu i ważności autora .,Wysoki indeks cytowań pomaga w karierze bardziej niż dyplom z Collegium Humanum 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, DLT_Braddock napisał(a):

Rozczarowała mnie "wizja" Jazz w ostatnich latach stąd moja niemalże zerowa aktywność w temacie NBA.

Jakie farmazony? W dwóch tematach od samego początku miałem rację, stąd taka wściekła reakcja na moje wpisy ze strony kilku typków.

To może również rozczaruje Cię poziom w innych wątkach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.