Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Jednocześnie mówiąc przed kamerami, że Rosja jest zła. 

Brudasy przynoszą choroby i uprawiają seks z zwierzętami ( jak u Kamińskiego na prezentacji ) ale biznes na wizach to obowiązek zgodny z interesem narodowym jak wszystko co robi PiS, więc tak handel z Rosją był zgodny z interesem narodowym a nie zgodny z interesem Niemiec i hitlersyna Tuska 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawna retoryka 

 

"Po będzie wpuszczać uchodźców z UE"

PO jasno w parlamencie mówi że nie weźmie 

AntyPO "źle"

 

"Będziemy znów robić z ruskimi" 

PO jedzie po kacapach na arenie międzynarodowej

AntyPO "źle" 

 

Będą usuwać rolników z granicy

PO ustala z rolnikami że w obszarach krytycznych pomoc militarna nie będzie blokowana 

AntyPO "źle"  

 

8 lat straszenia rudym przez Jarka się jednak opłaciło 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, josephnba napisał(a):

"Będziemy znów robić z ruskimi" 

PO jedzie po kacapach na arenie międzynarodowej

AntyPO "źle" 

Piekny chochol

Mocne 4/10 w skali forumkowego antypisu!

Co do punktu nr 1 to widac duzo zaufania do PO jak na ich nie-wyborce (xD) piszac takie cos po 3 miesiacach ich rzadzenia

Co do punktu nr 3 to tez piekna ekstrapolacja wpisu jednego usera.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Jesteś najzabawniejszym userem na forum. Narzekasz na niż demograficzny samemu nie mając dzieci, narzekasz na upadek obyczajów samemu kurwiąc się po pijaku. Chyba nie lubisz samego siebie

Czyli jak ktoś jest biedny, to nie może narzekać na niskie pensje w kraju? 

Wyjaśnij mi swój tok rozumowania, osobiście wydaje mi się, że ma bardzo mało wspólnego z logiką. 

 

35 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Tuz przed napaścią na Ukrainę PiS sponsorował agresora uzyskując rekordowe wyniki wymiany handlowej. Jednocześnie mówiąc przed kamerami, że Rosja jest zła. Czego nie rozumiesz?

Ale to PiS rządził w 2013 i 2014?

Wtedy były rekordowe wyniki wymiany handlowej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał(a):

Czyli jak ktoś jest biedny, to nie może narzekać na niskie pensje w kraju? 

Wyjaśnij mi swój tok rozumowania, osobiście wydaje mi się, że ma bardzo mało wspólnego z logiką. 

 

Ale to PiS rządził w 2013 i 2014?

Wtedy były rekordowe wyniki wymiany handlowej. 

W 2013 nie bylo jeszcze nawet aneksji Krymu. Na przełomie 21/22 Rosyjska armia stała pod ukraińska granicą, wywiad wiedział, że atak jest kwestia czasu. To wtedy nastąpił skok handlu względem ostatnich lat. Prawdziwy mąż stanu Jarosław co innego mówił, co innego robił.

12 minut temu, julekstep napisał(a):

Piekny chochol

Mocne 4/10 w skali forumkowego antypisu!

Co do punktu nr 1 to widac duzo zaufania do PO jak na ich nie-wyborce (xD) piszac takie cos po 3 miesiacach ich rzadzenia

Co do punktu nr 3 to tez piekna ekstrapolacja wpisu jednego usera.

Gdzie są emotikony? Bez nich nic nie rozumiem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Pablo81 napisał(a):

W 2013 nie bylo jeszcze nawet aneksji Krymu. Na przełomie 21/22 Rosyjska armia stała pod ukraińska granicą, wywiad wiedział, że atak jest kwestia czasu. To wtedy nastąpił skok handlu względem ostatnich lat. Prawdziwy mąż stanu Jarosław co innego mówił, co innego robił.

To mile ze od PiS oczekujesz dzialan wyprzedzajacych i jednoczesnie masz swiadomosc ze flinstony z PO nawet wywiadu nie ogarniaja wiec od nich nic takiego juz nie wymagasz xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

W 2013 nie bylo jeszcze nawet aneksji Krymu. Na przełomie 21/22 Rosyjska armia stała pod ukraińska granicą, wywiad wiedział, że atak jest kwestia czasu. To wtedy nastąpił skok handlu względem ostatnich lat. Prawdziwy mąż stanu Jarosław co innego mówił, co innego robił.

 

To miło ze strony z Tuska, że sfinansował tą aneksję!

Jarosław skąpiec, jedynie drobniaki chytrze wydzielił, w 2022 jeszcze musiał korzystać z Tuskowych rezerw :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał(a):

To miło ze strony z Tuska, że sfinansował tą aneksję!

Jarosław skąpiec, jedynie drobniaki chytrze wydzielił, w 2022 jeszcze musiał korzystać z Tuskowych rezerw :(

Daj wyniki handlu 13/14 i 21/22. Dowiedzmy się , co rozdziela drobne od nie drobnych.

11 minut temu, julekstep napisał(a):

To mile ze od PiS oczekujesz dzialan wyprzedzajacych i jednoczesnie masz swiadomosc ze flinstony z PO nawet wywiadu nie ogarniaja wiec od nich nic takiego juz nie wymagasz xD

Jarek miał retorykę wyprzedzającą, za co go chwalisz. Był wizjonerem. Tylko szkoda, że robił zupełnie odwrotnie do tego, co mówił :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, RappaR napisał(a):

Dawno dałem 🙃

Otwieram link z telefon. Jak wybieram rok, to mam tylko podział % udziałów sektorów w rynku (lub wzrost do roku poprzedniego), a całościową wartość handlu podana jest tylko dla 2021r. 

Na wykresie, który obrazuje całościową wartość handlu widać regularny wzrost od 2015 r. 

Możesz po prostu podać mi wartości dla 2014 i 2021 (później już brak informacji)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Daj wyniki handlu 13/14 i 21/22. Dowiedzmy się , co rozdziela drobne od nie drobnych.

Jarek miał retorykę wyprzedzającą, za co go chwalisz. Był wizjonerem. Tylko szkoda, że robił zupełnie odwrotnie do tego, co mówił :(

Nom

Ja chwalilem Jarka za retoryke wyprzedzajaca.

Wy jaracie sie oportunista Radkiem za to ze mowi brzydko na RU w 2024 roku (kiedy inaczej mowic juz raczej nie wypada).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał(a):

Otwieram link z telefon. Jak wybieram rok, to mam tylko podział % udziałów sektorów w rynku (lub wzrost do roku poprzedniego), a całościową wartość handlu podana jest tylko dla 2021r. 

Na wykresie, który obrazuje całościową wartość handlu widać regularny wzrost od 2015 r. 

Możesz po prostu podać mi wartości dla 2014 i 2021 (później już brak informacji)?

Niżej jest. Wartość dla 2014 - 9% wymiany handlowej(eksport 3,1%). Dla 2021 jest tylko eksport - 1,4%.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, julekstep napisał(a):

Nom

Ja chwalilem Jarka za retoryke wyprzedzajaca.

Wy jaracie sie oportunista Radkiem za to ze mowi brzydko na RU w 2024 roku (kiedy inaczej mowic juz raczej nie wypada).

Nie lubię Radka. Teraz za mała próbka, ale w poprzedniej kadencji był kiepski. Wygląda jak na wiecznym kacu. I chyba, o ile mnie pamięć nie myli, jest polityczna prostytutką, bo był chyba bohaterem głośnego transferu z PiSu.

Więc pudło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, julekstep napisał(a):

Nom

Ja chwalilem Jarka za retoryke wyprzedzajaca.

Wy jaracie sie oportunista Radkiem za to ze mowi brzydko na RU w 2024 roku (kiedy inaczej mowic juz raczej nie wypada).

Mnie bardziej jarają czyny za retoryką dlatego ciężko jarać się Jarkiem jeśli chodzi o dyplomację ( i oczywiście Radkiem w tej chwili )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Nie lubię Radka. Teraz za mała próbka, ale w poprzedniej kadencji był kiepski. Wygląda jak na wiecznym kacu. I chyba, o ile mnie pamięć nie myli, jest polityczna prostytutką, bo był chyba bohaterem głośnego transferu z PiSu.

Więc pudło.

To czemu mnie zaczepiasz jak nabijam sie z osob zajaranych 'wplywowym' Radkiem? 🤔

8 minut temu, Koelner napisał(a):

dlatego ciężko jarać się Jarkiem jeśli chodzi o dyplomację

Dyskusja zapoczatkowana przez Pablo pokazala jak wzrosl handel zagraniczny za PiSu, wiec moze jednak nie tak ciezko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, julekstep napisał(a):

Piekny chochol

Mocne 4/10 w skali forumkowego antypisu!

Co do punktu nr 1 to widac duzo zaufania do PO jak na ich nie-wyborce (xD) piszac takie cos po 3 miesiacach ich rzadzenia

Co do punktu nr 3 to tez piekna ekstrapolacja wpisu jednego usera.

Jebać atypis i AntyPO 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał(a):

To czemu mnie zaczepiasz jak nabijam sie z osob zajaranych 'wplywowym' Radkiem? 🤔

 

Szkoda że nie pisałeś nic kiedy np chwaliłem PiS za nie handlowe niedziele 

Jakoś wówczas czubka głowy z piwnicy nie wychyliles żeby się pośmiać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.