Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, memento1984 napisał(a):

No ale w czym problem? Cos tym wyborca Pisu napewno mozna sprzedac, chociazby pozyczki? 
na fox wciskaja jakies suplementy z dupy i “patriotyczne” latarki/sprzet dla dooms-dayowcow.

zeby zbudowac taki ekosystem, trzeba czasu, ale wiadomo ze tam w tv r karmieni z panstwowego cyca.

Ikea? Mbank ? gdzie obie instytucje maja lekko pewnie klientow 10:1 niepis:pis? To jeszcze dobra reklama dla nich, ze “walcza z tv R”

Dziś wycofało się pyszne.pl, Alior, Santander i adamed:) o ile nikogo nie przegapiłem 

Edit: jeszcze otodom i Mediaexpert 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał(a):

Skoda, żabka, millenium Carrefour...

W tym wszystkim trzeba "czytać grę". Świat nie wygląda, że jakieś konta z dupy na Twitterze (bo to anonimowe konta stoją za tym, a nie poważni ludzi pod imieniem i nazwiskiem) piszą i wycofują się nagle takie firmy/korporacje, bo pod wpisem jest 1000 lajków. Czytałem sobie dziś Twittera i nie znalazłem nigdzie bardzo ważnej informacji, że od kilku dni Republika podwyższyła 20-krotnie koszt reklamy w ich stacji: https://businessinsider.com.pl/biznes/reklamy-w-tv-republika-drozeja-nawet-20-krotnie-oto-nowy-cennik/72cqtf7

Branżowy portal podał nowy cennik reklamowy, który obowiązuje w TV Republika. Najwyższy skok cen dotyczy reklam przy programie informacyjnym "Dzisiaj", gdzie 30 sekund kosztuje nawet 12 tys. zł. Stawki uzależnione są od dni tygodnia — najdrożej jest we wtorek, a dużo taniej w weekend, gdzie ceny zaczynają się już od 4,8 tys. zł.

"W poprzedniej wersji cennika reklamowego Telewizji Republika, dostępnego w serwisie Polsat Media, stawka za 30-sekundowy spot w każdym paśmie wynosiła 550 zł" — podają wirtualnemedia.pl.
 
Za grosze reklama na Republice im nie przeszkadzała, a tak za wyższą kasę robią sobie PR i reklamę za darmo nie chcąc płacić już po wyższej stawce. Ale o tym nikt nie wspomina, bo im się zepsuje narracja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Wyparlo napisał(a):

W tym wszystkim trzeba "czytać grę". Świat nie wygląda, że jakieś konta z dupy na Twitterze (bo to anonimowe konta stoją za tym, a nie poważni ludzi pod imieniem i nazwiskiem) piszą i wycofują się nagle takie firmy/korporacje, bo pod wpisem jest 1000 lajków. Czytałem sobie dziś Twittera i nie znalazłem nigdzie bardzo ważnej informacji, że od kilku dni Republika podwyższyła 20-krotnie koszt reklamy w ich stacji: https://businessinsider.com.pl/biznes/reklamy-w-tv-republika-drozeja-nawet-20-krotnie-oto-nowy-cennik/72cqtf7

Branżowy portal podał nowy cennik reklamowy, który obowiązuje w TV Republika. Najwyższy skok cen dotyczy reklam przy programie informacyjnym "Dzisiaj", gdzie 30 sekund kosztuje nawet 12 tys. zł. Stawki uzależnione są od dni tygodnia — najdrożej jest we wtorek, a dużo taniej w weekend, gdzie ceny zaczynają się już od 4,8 tys. zł.

"W poprzedniej wersji cennika reklamowego Telewizji Republika, dostępnego w serwisie Polsat Media, stawka za 30-sekundowy spot w każdym paśmie wynosiła 550 zł" — podają wirtualnemedia.pl.
 
Za grosze reklama na Republice im nie przeszkadzała, a tak za wyższą kasę robią sobie PR i reklamę za darmo nie chcąc płacić już po wyższej stawce. Ale o tym nikt nie wspomina, bo im się zepsuje narracja.

Pewnie masz pan rację, inna sprawa, że to piękne jak te wszystkie oszołomy kalają własne gniazdo, poniekąd samodzielnie spychając się na margines

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Wyparlo napisał(a):

W tym wszystkim trzeba "czytać grę". Świat nie wygląda, że jakieś konta z dupy na Twitterze (bo to anonimowe konta stoją za tym, a nie poważni ludzi pod imieniem i nazwiskiem) piszą i wycofują się nagle takie firmy/korporacje, bo pod wpisem jest 1000 lajków. Czytałem sobie dziś Twittera i nie znalazłem nigdzie bardzo ważnej informacji, że od kilku dni Republika podwyższyła 20-krotnie koszt reklamy w ich stacji: https://businessinsider.com.pl/biznes/reklamy-w-tv-republika-drozeja-nawet-20-krotnie-oto-nowy-cennik/72cqtf7

Branżowy portal podał nowy cennik reklamowy, który obowiązuje w TV Republika. Najwyższy skok cen dotyczy reklam przy programie informacyjnym "Dzisiaj", gdzie 30 sekund kosztuje nawet 12 tys. zł. Stawki uzależnione są od dni tygodnia — najdrożej jest we wtorek, a dużo taniej w weekend, gdzie ceny zaczynają się już od 4,8 tys. zł.

 

moze badaja rynek, w koncu chyba chca byc numerem 1 po swojej "prawilnej" stronie. ja pamietam to kupowalismy to jako pakiet na jakas wieksza ilosc (w 2021), np kilka dni na foxnews wybrane najwieksze miasta docelowe z gwarantowana iloscia randomowo wyswietlonych spotow (na dzien) w konkretnych godzinach to nie bylo wiecej jak $20k-30k na tydzien-> ciezko mi uwierzyc ze 30sec/$3k, ale jak oni to sprzedaja samemu, bez posrednika to kto wie?

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grudniowy odczyt inflacji 6,1% 

https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C1502133%2Cprezes-nbp-w-2023-r-polska-z-jednocyfrowa-inflacja.html

Glapa na koniec 2022

Cytat

"Wbrew malkontentom wszystkie projekcje, także instytucji międzynarodowych pokazują, że na koniec przyszłego roku zejdziemy do inflacji jednocyfrowej, między 6 a 9 proc. - oczywiście na tyle, na ile nie zmienią się okoliczności".

Jak już pisałem wielokrotnie na tym forum, że niby ten PiS taki ciemnogród, ale chyba jednak wolę z głupim znaleźć, niż z mądrym zgubić ;)

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, josephnba napisał(a):

Kogo masz na myśli?

no tutaj mowilem o krolu i pietrzaku

 

2 godziny temu, P_M napisał(a):

Grudniowy odczyt inflacji 6,1% 

https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C1502133%2Cprezes-nbp-w-2023-r-polska-z-jednocyfrowa-inflacja.html

Glapa na koniec 2022

Jak już pisałem wielokrotnie na tym forum, że niby ten PiS taki ciemnogród, ale chyba jednak wolę z głupim znaleźć, niż z mądrym zgubić ;)

tutaj nie ma mądrego i z żadnym nic nie znajdziesz 😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał(a):

I bang, Wąsik albo jakiś jego pociotek postawią że pokaże Kozakiewicza i pieniążki wpadną do sakiewki.

Następnym razem może pokaże dupę przy kursie 20.

I tak się to kręci w naszej polityce.

Edytowane przez Sewer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.