Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Nie fluberuj. Wyraźnie ci napisalem, gdzie jest podobieństwo.

Wesołych Świąt! Tylko w wigilię nie siedź na forum:)

No nie ma żadnej analogii, ja publicznie przyznaje jakie mam motywy, oni twierdzą że dbaja o interesy Polski a dbają o swoje, no sorry;)

Miło, że wreszcie wychodzisz z roboty, Wesołych:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał(a):

No nie ma żadnej analogii, ja publicznie przyznaje jakie mam motywy, oni twierdzą że dbaja o interesy Polski a dbają o swoje, no sorry;)

Miło, że wreszcie wychodzisz z roboty, Wesołych:)

Chodzi o czyny, a nie intencje:) A te i u ciebie i u Tuska stawiają na pierwszym miejscu swoje interesy kosztem ojczyzny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Gregorius napisał(a):

Czemu nie zacytowałeś całości tylko manipulujesz wyginając fragment. Tutaj całość: https://hfhr.pl/aktualnosci/stanowisko-hfpc-ws-zmian-w-mediach-publicznych

Zacytowałem fragment, który odnosił się do tego co napisałeś. Rozumiesz co to jest cytat? Serio pytasz czemu nie zacytowałem CAŁOŚCI? Biblię też mam deklamować w całości, jak się na jakiś fragment powołuje w jakiejś rozmowie? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał(a):

Zacytowałem fragment, który odnosił się do tego co napisałeś. Rozumiesz co to jest cytat? Serio pytasz czemu nie zacytowałem CAŁOŚCI? Biblię też mam deklamować w całości, jak się na jakiś fragment powołuje w jakiejś rozmowie? 

 

Rozumiem ze teraz w kazdej sprawie hfpc jest wyrocznia w sprawie prawa czy tylko jak Ci pasuje?

 

Btw jak napisałem wyzej są różne opinie prawnicze osob których szanuje i uważam za bezstronych. Ale styl mi sie nie podoba.  Mniejsze zlo i nie tak oczywistego jak prawo łamał PIS ale dalej wolałbym zeby bylo to zrobione inaczej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gregorius napisał(a):

Rozumiem ze teraz w kazdej sprawie hfpc jest wyrocznia w sprawie prawa czy tylko jak Ci pasuje?

 

Btw jak napisałem wyzej są różne opinie prawnicze osob których szanuje i uważam za bezstronych. Ale styl mi sie nie podoba.  Mniejsze zlo i nie tak oczywistego jak prawo łamał PIS ale dalej wolałbym zeby bylo to zrobione inaczej. 

Każdy kto nie jest tuskowym betonem pisze jednoznacznie w tej sprawie.

Helsińska Fundacja Praw Człowieka właśnie opluła rząd, którego jednym z głównych aktorów jest ich wieloletni wiceprezes, więc podejrzewam, że i tak się hamowali.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pablo81 napisał(a):

Hahaha :)

Podoba mi sie, jak @RappaR poważa flubera lajkujac każdy jego post, gdy fluber w ATF wyraził , jakie ma zdanie o rapparze :)

Jeszcze bardziej Ci się powinno podobać jak Fluber poważa moje zdanie lajkując moje posty!

Ja wbrew temu co pisał @RonnieArtestics lajkuje każdy post, który mi się podoba. Niezależnie od autora. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał(a):

Każdy kto nie jest tuskowym betonem pisze jednoznacznie w tej sprawie.

Luzuj majty. Nie Tobie to oceniać.  Jedynie pisowski beton ocenia jednoznacznie. ...takie tam pierdololo dwóch plemion zamiast zaakceptować że opinie są różne.  Wybor dublerow do TK byl duzo bardziej jednoznacznie odbierany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Gregorius napisał(a):

Luzuj majty. Nie Tobie to oceniać.  Jedynie pisowski beton ocenia jednoznacznie. ...takie tam pierdololo dwóch plemion zamiast zaakceptować że opinie są różne.  Wybor dublerow do TK byl duzo bardziej jednoznacznie odbierany.

Opinie są podzielone mniej więcej tak jak 2 miesiące temu były podzielone w kwestii tego czy TVP manipuluje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pepis21 napisał(a):

Jej program przeżył Stan Wojenny, upadek komuny, zmiany ustrojowe i wszystkie władze po 89, prędzej TVP przestanie nadawać na amen niż Królowa Elżbieta. Poza tym Szopka jest dobra do odstresowania się w czwartkowy wieczór.

Miałem nieprzyjemność wystąpić u Jaworowicz 9 lat temu kiedy robiła materiał o upadku naszego dewelopera. 

To tak tępa baba że oczy krwawią. Po tym jak się zachowywała na nagraniu u nas na osiedlu powiedziałem że do studia końmi mnie nie zaciągną. Kazała mi się w mundur ubierać żeby zagrać na emocjach i smutny tulić synka.

Olałem kretynkę i od tamtej pory marzę o zdjęciu tego ścierwa (programu) z anteny bo realnie to on przestał pomagać lata temu, teraz to żenujący spektakl a nie poważny program. 

Midas robi zresztą z tego niezły kontent 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Reikai napisał(a):

c*** ze Szpakowskim i powrotem Wospu.

MACIEJ ORLOS WRACA

Za Szpakowskiego masz wpierdol! 

 

Orlosia uwielbiałem w teleekspresie bo potrafi prowadzić program z jajem l, kompletnie nie znam jego twórczość internetowej, a podobno coś tworzył 

Zresztą mówisz Teleekspress myślisz Orłoś 

15 minut temu, fluber napisał(a):

No i zajebiście. Człowiek legenda, jego głos dźwięczy mi w uszach zawsze jak z tatą oglądam skoki. 

Fajnie będzie znów Go usłyszeć na żywo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.