Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy nowy pomysł oprócz 3 nowych tek - "Rotacyjny Marszałek" .

Jeszcze nie było posiedzenia, postulaty germanii już wykonane, a strata Korwina nie będzie miała żadnego wpływu na satysfakcję z obserwowania sceny politycznej 🤣

W sumie nawet niezły pomysł, zamiast się zmieniać przy korycie, zaczną rotować🤣 jprd Bareja to się musi w grobie przewracać, że tego nie dożył.

Zrobili mi dzień.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, starYfaN napisał(a):

Mamy nowy pomysł oprócz 3 nowych tek - "Rotacyjny Marszałek" .

Jeszcze nie było posiedzenia, postulaty germanii już wykonane, a strata Korwina nie będzie miała żadnego wpływu na satysfakcję z obserwowania sceny politycznej 🤣

W sumie nawet niezły pomysł, zamiast się zmieniać przy korycie, zaczną rotować🤣 jprd Bareja to się musi w grobie przewracać, że tego nie dożył.

Zrobili mi dzień.

 

Raz że o tym było wiadomo tydzień temu 

Dwa przy korycie to na siłę chcą zostać twoi 

Trzy nikt nie daje więcej Barei niż PiS z ich antynepotyzmem, wydawaniem kasy na gówna, pikniki z disco polo dla gawiedzi, zamrażaniem cen, i "losowymi ludźmi" w telewizji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, josephnba napisał(a):

Raz że o tym było wiadomo tydzień temu 

Dwa przy korycie to na siłę chcą zostać twoi 

Trzy nikt nie daje więcej Barei niż PiS z ich antynepotyzmem, wydawaniem kasy na gówna, pikniki z disco polo dla gawiedzi, zamrażaniem cen, i "losowymi ludźmi" w telewizji 

Widocznie jestem do tyłu :) A ci moi są potrzebni elektoratowi agrounii do nap.......k na forum. To tacy sami moi, jak dla Mazurka i Gazety Wyborczej :) 

Ostatnio narzekałeś, że mało płaciłeś za prąd, weź przeczytaj to sobie jeszcze raz :) 

Ale pomysł zajebisty. Pójdzie w dół jak nic. Rotacyjny Wójt, Wojewoda, sołtys, rotacyjny radny. To może być najlepsza ekipa do oglądania, nie jakieś tam LAL:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, starYfaN napisał(a):

Wygląda na to że Freud miał rację określając stadia "rozwoju psychoseksualnego". Jak widać gro osób ma problem z drugim stadium.

Modelowy, wręcz książkowy przykład :) 

 

Uwazaj, Austriak to prawie jak Niemiec, a wiesz co to oznacza ! Jeszcze sie zarazisz czymś.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jack napisał(a):

W grupie wiekowej 18-29 są też kobiety więc Twój argument jest nietrafiony. 

Niektóre lubią krótka smycz ;)

5 godzin temu, Pablo81 napisał(a):

Dokupić można kilka mandatów.

Ja się bede głośno śmiał jak PiS jednak się z kimś dogada bo ta sztama opozycyjna to jest na trytytki zwiazana

4 godziny temu, starYfaN napisał(a):

Jprd. Z samych ceł porty generują mld zł. W Polsce wpływy ciągle rosną, za to przeładunek w dojczlandzie spada.

Biznesplan zakłada zwrot inwestycji CPK z samej taxy celnej, jest dwóch inwestorów strategicznych zapewniających finansowanie, a ten pi....li o jeżdżeniu koleją.

To samo pisał na forum elektorat agrounii. Przecież port dla masowców i cpk to huby transportowe na europę środkową, nie lotnisko dla celebrytek i port dla jachtów.

Przecież on nie może tego nie wiedzieć, więc robi ludzi w c...ja, bo taka decyzja jest na rękę przede wszystkim dla Niemiec.

Obietnice mamy już za sobą, inwestycje też, to z mojego wpisu przed ogłoszeniem wyników, zostało zamrożenie pensji minimalnej i główne bolesne pkt dla EU/Germanii odhaczone jeszcze przed powołaniem rządu.

 

A teraz o transformacji energetycznej.

Biogazownia - prosta stopa zwrotu 14-16 lat.

Kogeneracja - psz 1,8-3 lata

Wiatraki w Polskich warunkach - generują straty.

Niemcy - agregat kogeneracyjny na każdym rogu

Polska - Farmy wiatrowe za 1 pln

A teraz transformacja 2.0 i ten sam wykonawca.

W januszolandzie nic nigdy nie może być normalnie i z głową.

Niestety nie :) 

Skąd te liczby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, blackmagic napisał(a):

Ja się bede głośno śmiał jak PiS jednak się z kimś dogada bo ta sztama opozycyjna to jest na trytytki zwiazana

Koalicja jebac pis się trzyma mocno. To jest ponad podziałami. Ale starczy, że PiS się rozpadnie i będziemy mieli komedie lepszą od stand upow 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, starYfaN napisał(a):

które?

O tych stopach zwrotu

59 minut temu, RappaR napisał(a):

Koalicja jebac pis się trzyma mocno. To jest ponad podziałami. Ale starczy, że PiS się rozpadnie i będziemy mieli komedie lepszą od stand upow 

Ja tam myśle ze podchody będą przez miesiąc a PSL jak to PSL- w polityce był wiele lat temu taki rysunek Pawlaka pod latarnia i nic się w tym temacie nie zmienia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał(a):

Jak chcesz poświntuszyć to nie ze mną 

Dzięki nie chcę., Sami się reszcie narzucacie tępymi przechwalankami typu biorę kasę z nicnierobienie na wielu etatach, zarabiam sto tysięcy,albo i więcy ,mam długiego, kupiłem dom za grosze., I jeszcze się zaliczacie do jakiejś elity intelektualnej narodu, a rzeczywistość  jest trochę inna.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mayor napisał(a):

Dzięki nie chcę., Sami się reszcie narzucacie tępymi przechwalankami typu biorę kasę z nicnierobienie na wielu etatach, zarabiam sto tysięcy,albo i więcy ,mam długiego, kupiłem dom za grosze., I jeszcze się zaliczacie do jakiejś elity intelektualnej narodu, a rzeczywistość  jest trochę inna.,

Ja się nie przechwalam, dużo pracuję i mój dom kiedyś był bardzo tani. Normalne rzeczy. Każdy z nas gdzieś mieszka i każdy gdzieś pracuje. Normalne informacje, nie jakaś pajacerka że mieszkałem w NOWYM JORKU I USZYŁEM GARNITUR GWIEŹDZIE NBA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.