Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, mayor napisał(a):

Wóda zrobiła spustoszenie i poprzestawiała klepki w tępej bani.,Całe poczucie humoru sprowadza się do tekstów typu- "mam dużego, zarabiam ponad sto tysięcy na miesiąc, wydaje 300K na remont klitki w blokowisku bo mnie stać ,rucham tak mocno że publika bije brawo ,a laski chodzą po moim ruchaniu z rozstawionymi nogami ",.Pomijając chamskie wpisy na temat pacjentów od których śmierdzi, kobiet które biją , piją i prześladują biednych facetów 

@ely3 rozumiem współczucie, ale gdzie jest granica Twoim zdaniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, fluber napisał(a):

@ely3 rozumiem współczucie, ale gdzie jest granica Twoim zdaniem?

 

12 godzin temu, fluber napisał(a):

Nie rozumiem. Uważasz że PiS powinien zabrać emerytury wszystkim generałom tak jak zabrał wszystkim sb-kom czy że PiS ma zabrać emeryturę glodziowi bo nie lubisz jego, kościoła i jesteś pierdolnięty?

Przy okazji niech zdefiniują, czy chamstwo zawoalowane znakiem zapytania dalej takowym jest.

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, mayor napisał(a):

Wóda zrobiła spustoszenie i poprzestawiała klepki w tępej bani.

To jest chyba jedyna za co mayor zasługuje na ostrzeżenie.

2 minuty temu, fluber napisał(a):

Jest poranek po Dniu Zadusznym, a ty zaczynasz napierdalać na lekarza na forum. 

To jest jakiś debilizm. Co ma jedno do drugiego. I co z tego ze jest "lekarzem"? Każdy zasługuje na jakiś poziom szacunku i pilnowania żeby nie przekraczać granic. 

P.S : Od kiedy stałeś się donosicielem tagujac modów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gregorius napisał(a):

To jest chyba jedyna za co mayor zasługuje na ostrzeżenie.

Dzisiaj tak.

2 minuty temu, Gregorius napisał(a):

To jest jakiś debilizm. Co ma jedno do drugiego. I co z tego ze jest "lekarzem"? Każdy zasługuje na jakiś poziom szacunku i pilnowania żeby nie przekraczać granic. 

P.S : Od kiedy stałeś się donosicielem tagujac modów?

Od kiedy nie mam już 11 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Gregorius napisał(a):

To jest chyba jedyna za co mayor zasługuje na ostrzeżenie.

To jest jakiś debilizm. Co ma jedno do drugiego. I co z tego ze jest "lekarzem"? Każdy zasługuje na jakiś poziom szacunku i pilnowania żeby nie przekraczać granic. 

P.S : Od kiedy stałeś się donosicielem tagujac modów?

Sam na siebie powinien napisać donos i samokrytykę.,Na początek za wpis który dyskryminuje osoby niewierzące -"nie lubisz jego, kościoła i jesteś pierdolnięty "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fluber napisał(a):

Jest poranek po Dniu Zadusznym, a ty zaczynasz napierdalać na lekarza na forum. 

Wtf?

Wyjdź do ludzi człowieku :)

Wiem, że jak w realu powiesz komuś, że jest pierdolnięty, nawet w pytaniu z tezą, to w najlepszym przypadku przestanie się do ciebie odzywać i będzie cię miał za buca, ale spróbuj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mayor napisał(a):

Sam na siebie powinien napisać donos i samokrytykę.,Na początek za wpis który dyskryminuje osoby niewierzące -"nie lubisz jego, kościoła i jesteś pierdolnięty "

Zajmij się szyciem, a nie czytaniem, będzie lepiej dla wszystkich, serio. Moje pytanie nie dyskryminuje osób niewierzących. Uważam za pierdolnięte osoby, które chcą zabrać komuś emeryturę, bo tej osoby nie lubią. Jack zaprzeczył, więc moja uwaga nie odnosi się do niego i tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Wtf?

Wyjdź do ludzi człowieku :)

Wiem, że jak w realu powiesz komuś, że jest pierdolnięty, nawet w pytaniu z tezą, to w najlepszym przypadku przestanie się do ciebie odzywać i będzie cię miał za buca, ale spróbuj. 

 

Nie będę tłumaczył, czemu mayor ma taki stosunek do lekarzy i jaki jest wpływ ostatnich dni na to dzisiejsze uaktywnienie w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, fluber napisał(a):

Nikt kto pracował w SB nie powinien mieć emerytury powyżej przeciętnej. Rozumiałbym ten argument, gdyby chodziło o zabranie emerytury w ogóle, ale pokrzywdzeni to są ci, którzy w sb nie pracowali i mają teraz minimalną emeryturę, a nie ci którzy w sb pracowali i teraz dostają średnią emeryturę.

Ale widzisz, że można było pracować przy PESELu albo w Inspektoracie Operacyjnej Ochrony Elektrowni Jądrowej w Żarnowcu i to przez jakikolwiek czas by PIS zabrał tez składki z innej pracy? Przecież to jest bez sensu. Ewidentnie ustawa pisana na kolanie. Powinno się karać za pracę w SB ale nie jak leci, byle było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jack napisał(a):

Ale widzisz, że można było pracować przy PESELu albo w Inspektoracie Operacyjnej Ochrony Elektrowni Jądrowej w Żarnowcu i to przez jakikolwiek czas by PIS zabrał tez składki z innej pracy? Przecież to jest bez sensu. Ewidentnie ustawa pisana na kolanie. Powinno się karać za pracę w SB ale nie jak leci, byle było. 

Tylko że system PESEL przed 1990 rokiem służył SB do inwigilacji Polaków, a nie do tego do czego służy teraz ( choć pewnie będą tacy co się nie zgodzą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał(a):

Tylko że system PESEL przed 1990 rokiem służył SB do inwigilacji Polaków, a nie do tego do czego służy teraz ( choć pewnie będą tacy co się nie zgodzą)

Moim zdaniem tu są 2 sprawy.

Pierwsza to co kto w tym SB robił. Tu nikt nie rozróżnia, czy wybijał zęby czy wklepywał nr pesel w tabelki. Nie przemawia do mnie, że ukarani zostają ci co wspierali aparat represji bo w ten sposób można by prawie wszystkich obywateli pod to podciągnąć bo każdy przez swoją pracę wspierał państwo czyli przyczyniał się do jego trwania w ówczesnej formie. 

Druga to, że wystarczy przepracować choćby miesiąc w jakiejkolwiek zakwalifikowanej instytucji, na jakimkolwiek stanowisku by wszystkie  inne składki powyżej średniej wyzerować. nawet wszystkie inne zasługi dla państwa po 90 roku, medale i odznaczenia stają się nieważne. 

Oczywiście, że powinno się odebrać ale powinno się to kupy trzymać 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał(a):

Zajmij się szyciem, a nie czytaniem, będzie lepiej dla wszystkich, serio. 

A Ty się zajmij swoim życiem wujku dobra rada ,

5 minut temu, fluber napisał(a):

Nie będę tłumaczył, czemu mayor ma taki stosunek do lekarzy

Nie obrażaj lekarzy. Większość to ludzie o wysokiej kulturze., To że trafi się cham, któremu pacjenci śmierdzą nie znaczy że każdy jest takim bucem., Podobnie było w SB nie każdy ubek był tępym sadystą, byli też ludzie co najmniej przyzwoici, często też wierzący i praktykujący wbrew oficjalnej linii., Kościół też był w bardzo dobrej komitywie z bezpieką .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Wtf?

Wyjdź do ludzi człowieku :)

Wiem, że jak w realu powiesz komuś, że jest pierdolnięty, nawet w pytaniu z tezą, to w najlepszym przypadku przestanie się do ciebie odzywać i będzie cię miał za buca, ale spróbuj. 

 

Sęk w tym, że tutaj właśnie taki @mayor czy Ty to wojownicy właśnie z komputera, którzy wstydzą się siebie pokazać, wyjść publicznie i pokazać twarz.

Ja z forum byłem zaproszony na dwa wieczorki kawalerskie, taki @mayor wstydzi się swojego odbicia w lustrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.