Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, jack napisał(a):

Pewnie żartuje albo przeprowadza eksperyment

Jak dla mnie to kłamstwo. Z tym, że na kogoś głosował, to ciężko udowodnić, ale z tym, że spodziewał się, że 3D wygra i będzie realizować swój samodzielny program jest łatwo weryfikowalne jako kłamstwo.

Eksperymenty przeprowadzał pewnie na początku w realu i skończyło się, że tylko forum mu zostało.

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Jak dla mnie to kłamstwo. Z tym, że na kogoś głosował, to ciężko udowodnić, ale z tym, że spodziewał się, że będą realizować swój samodzielny program jest łatwo weryfikowalne jako kłamstwo.

 

Takie same kłamstwa, jak to że wierzył w wygraną Trzeciej Drogi.,Przecież przed debatą TD nie przekraczała w sondażach nawet progu.,Nie wiem czy Hołownia i Kosiniak wierzyli w wygraną albo nawet te 60 mandatów.,Kłamie jak najęty, że nie głosował na PiS 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fluber napisał(a):

Liczyłem że 3d wygra i będzie realizowac swój samodzielny program

Tak z ciekawości, wiedziałeś, że program "Dobrowolny ZUS" 3d to jedna wielka ściema? Czy dowiedziałeś się już po wyborach?

Może mieli od początku napisane w programie, co to jest "Dobrowolny Zus" czyli, że to ściema i ich postulat nijak się nie ma do hasła.

Ale wszędzie się reklamowali hasłem: "rekordowa podwyżka ZUS od PiS albo #dobrowolnyZUS od PSL." To jest zwykłe sk****syństwo, a 3d trzeba nazywać oszustami i manipulatorami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, mcreativo napisał(a):

Tak z ciekawości, wiedziałeś, że program "Dobrowolny ZUS" 3d to jedna wielka ściema? Czy dowiedziałeś się już po wyborach?

Może mieli od początku napisane w programie, co to jest "Dobrowolny Zus" czyli, że to ściema i ich postulat nijak się nie ma do hasła.

Ale wszędzie się reklamowali hasłem: "rekordowa podwyżka ZUS od PiS albo #dobrowolnyZUS od PSL." To jest zwykłe sk****syństwo, a 3d trzeba nazywać oszustami i manipulatorami.

To program PSL, moja kandydatka reprezentowała Polskę 2050

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, mcreativo napisał(a):

Tak z ciekawości, wiedziałeś, że program "Dobrowolny ZUS" 3d to jedna wielka ściema? Czy dowiedziałeś się już po wyborach?

Może mieli od początku napisane w programie, co to jest "Dobrowolny Zus" czyli, że to ściema i ich postulat nijak się nie ma do hasła.

Ale wszędzie się reklamowali hasłem: "rekordowa podwyżka ZUS od PiS albo #dobrowolnyZUS od PSL." To jest zwykłe sk****syństwo, a 3d trzeba nazywać oszustami i manipulatorami.

Wyluzuj i tak nie mamy wpływu na to co się teraz wydarzy.

Żeby coś fundamentalnie w tym kraju się zmieniło to do władzy musiała by dojść jakaś chociaż trochę sensowna partia spoza koryta a na to szans na razie nie ma.

Na jakąś partię zagłosować trzeba było (przynajmniej ja nie chciałem uciekać od odpowiedzialności) a Polska 2050 to było jedyne na co mogłem ewentualnie zagłosować tak jak @fluber

Edytowane przez Sewer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mcreativo napisał(a):

Raczej słychać, że to PiS szuka desperacko z nimi wspólnego gruntu. Zupełnie nie potrzebnie, będąc w opozycji, znacznie zwiększa swoje szanse na wygraną za 4 lata.

Bardziej nie będzie wtedy wyborów za 4 lata.

Serio z popcornem będę śledził jaki teraz będzie cyrk :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mcreativo napisał(a):

Raczej słychać, że to PiS szuka desperacko z nimi wspólnego gruntu. Zupełnie nie potrzebnie, będąc w opozycji, znacznie zwiększa swoje szanse na wygraną za 4 lata.

Zasadniczo ja też myślałem o tym, że obecny okres nie będzie dobry do rządzenia i szczerze wątpię aby po tym wszystkim co Polska zobowiązała się wprowadzić (żeby była jasność - zobowiązała "rękami" PO PiS Lewicy i PSL) w następnych wyborach władzy nie uzyskała opozycja.  Ale - wiele "Misiów" zostało rozpoczętych i nie zostały "należycie" zakończone. Ponadto sytuacja za cztery lata może być taka, że już naprawdę ciężko będzie brać odpowiedni "procent" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pablo81 napisał(a):

Jak dla mnie to kłamstwo. Z tym, że na kogoś głosował, to ciężko udowodnić, ale z tym, że spodziewał się, że 3D wygra i będzie realizować swój samodzielny program jest łatwo weryfikowalne jako kłamstwo.

Eksperymenty przeprowadzał pewnie na początku w realu i skończyło się, że tylko forum mu zostało.

Jak kiedyś puściłem totka to też liczyłem, że wygram. Sondaże często mijają się z prawdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Sebastian napisał(a):

le - wiele "Misiów" zostało rozpoczętych i nie zostały "należycie" zakończone. Ponadto sytuacja za cztery lata może być taka, że już naprawdę ciężko będzie brać odpowiedni "procent" 

Wiadomo ,ze Pis juz się przyzwyczaił do pieniędzy na boku a tu utracili ponad 40 posłów, 14 senatorów. I zaraz stracą wszystkie bez wyjątku posady w Lasach , PKP, Poczcie spółkach skarbu państwa. Nagle gazety przestaną dostawać masowo reklamy od Orlenu . To będzie spore przeoranie

Ale..... skoro w Senacie przez 4 lata nie udało im się podkupić jednego senatora a wręcz sami utracili to teraz prędzej zobaczymy jak jacyś Republikanie albo inni przeskoczą do Hołowni albo PSL niż PIs pozyska prawie 40 posłów z innych partii albo 20 plus Konfę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.