Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, RappaR napisał(a):

Najbardziej mnie bawi wyparcie u POwców taśm u Sowy

Były tam grube przestępstwa przed trybunał stanu

A dla nich jedyne na czym ich złapali to na jedzeniu ośmiorniczek i nie wpisaniu zegarka do deklaracji

Ciężkie schizy

Mam pytanie 

Dlaczego w takim razie nikt ale to nikt przez 8 lat nie postawił przestępcom zrzutów? 

I dlaczego wzięto na premiera jednegocz bohaterów tych rozmów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, DLT_Braddock napisał(a):

Chyba nie chcesz powiedzieć, że PO mając taką przewagę medialną nie potrafił tego udowodnić

Chyba żyjesz w jakiejs bańce jeśli wg Ciebie to PO ma przewage medialną.

Wiekszość gazet lokalnych należy do Orlenu. TVP, Polskie Radio. Do tego Polsta był lekko przychylny rządowi bo Solorz już tak ma. Jak była afera w KNF to adwokat który był podsuwany Czarneckiego miesiac wcześniej zaczął pracować w zarządzie banku solorza więc ten tego..... Pis miał przewagę medialną i to na niespotykaną skalę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Koelner napisał(a):

ja 

widocznie c***a tam było jak przez 8 lat PiS nikogo z PO nie wsadził jedynie Ukraińcy Nowaka ruszali 

Teraz, po latach, Ukraińcy powinni Nowaka przeprosić i najlepiej postawić mu pomnik. Gdyby nie zdefraudował hrywien na budowę infrastruktury drogowej i pobudował te autostrady, Rosjanie byliby w Kijowie w 3 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, DRK napisał(a):

Teraz, po latach, Ukraińcy powinni Nowaka przeprosić i najlepiej postawić mu pomnik. Gdyby nie zdefraudował hrywien na budowę infrastruktury drogowej i pobudował te autostrady, Rosjanie byliby w Kijowie w 3 dni.

Pomnik za to że na takich dobrych drogach im chińskie opony pękały :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, josephnba napisał(a):

Mam pytanie 

Dlaczego w takim razie nikt ale to nikt przez 8 lat nie postawił przestępcom zrzutów? 

I dlaczego wzięto na premiera jednegocz bohaterów tych rozmów?

Czy uważasz, że w Polsce system sprawiedliwości działa bez zarzutów?

 

 

I to nie były jedne rozmowy, Morawiecki nie mógł popełniać tych przestępstw, ponieważ nie był osobą mającą konkretne stanowiska i wpływy

19 minut temu, Koelner napisał(a):

ja to za mała rybka 

Szkoda

 

19 minut temu, Koelner napisał(a):

widocznie c***a tam było jak przez 8 lat PiS nikogo z PO nie wsadził jedynie Ukraińcy Nowaka ruszali 

Podobny powód dla którego nikogo z PiSu nie skazano :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, josephnba napisał(a):

Widzisz 

Ja ci litanię, argumenty powody i co dostaje w zamian? 

"Dałeś się nabrać na retorykę rodego" 

Po c*** pytasz jak masz w głowę ułożone wszelkie odpowiedzi? Wiesz lepiej, dokładnie tak jak żont którego tak bronisz i który tak zapalczywie chronisz tu swoimi postami 

Podjąłem decyzję tak jak każdy kto wziął karetę bądź kto jej nie wziął 

Lubisz upraszczać czyjeś wybory nie siląc się nawet na zastanowienie czy to nie ty dałeś się zmanipulować krótkiemu i jak leming wziąłeś kartę i zaznaczyłeś "dowolne" pole 

Zapytałeś, starałem się odpowiedzieć, jak widać bezsensownie się męczyłem.

To że wziąłeś kartę to był twój wybór i nie pytam o powody tegoż. Miałeś zapewne jakieś "górnolotne"

Mam to mówiąc szczerze w dupie. Taki to jest właśnie urok demokracji. 

A tam górnolotne :) Nie jestem pracodawcą, więc nie chcę "darmowych" arabów. Nigdy nie pracowałem w budżetówce po 8h, więc nie chcę zap.......ć do śmierci.

Nic nie upraszczam, jeżeli chcesz z sympatii/antypatii/miłości/nienawiści politycznej odmrozić sobie torbę. To proszę bardzo.

Możesz to nawet nazwać demokracją :) 

Nie mam gotowych odpowiedzi. Po prostu nie rozumiałem, dlaczego w momencie w którym poświęcając 10s można podjąć decyzję w 2 bardzo ważnych kwestiach (i to jeszcze w sposób którego nie może zignorować władza), połowa dorosłych polaków (używając nomenklatury z forum) obs.ywa zbroję. Dowiedziałem się, że z powodu demokracji. Myślałem, że z powodu własnej ignorancji. Więc się myliłem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ely3 napisał(a):

PIs myślał ,ze tu będzie jak Węgry Orbana . Nigdy nie oddadza władzy

Nie, PIS myślał że "teraz albo nigdy" i dlatego od początku kradli tak bezczelnie.  Byli wyposzczeni i widzieli, że mają tylko cztery lata aby się nachapać. Druga kadencja tylko ich rozochociła. 

Pokazali innym jak się kradnie i teraz K A Ż Ð Y będzie robił dokładnie to samo.  I żaden Tusk, Hołownia czy Zandberg, jakkolwiek nie byliby kryształowo czyści, tego nie powstrzymają. Nie mają po prostu takiej władzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, RappaR napisał(a):

Przeczytałem oświadczenie majątkowe Tomasza Grodzkiego

Jeśli tak wygląda osoba krystalicznie czysta wybrana na marszałka senatu, to serio niepierdolcie mi o nowej jakości :D

Umówmy się, kto czysty w naszym kraju pcha się do polityki? Jeśli nawet był czysty ale dopchał się do sejmu to już dawno czysty nie jest.Na mniejszym szczeblu trzeba sobie ręce pobrudzić a co dopiero tutaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, RappaR napisał(a):

Czy uważasz, że w Polsce system sprawiedliwości działa bez zarzutów?

 

 

I to nie były jedne rozmowy, Morawiecki nie mógł popełniać tych przestępstw, ponieważ nie był osobą mającą konkretne stanowiska i wpływy

 

Uważam że żeby system sprawiedliwośi mógł zadziałać bądź nie, ktoś musi najpierw postawić zarzuty 

 

Druga sprawa to chyba nie jesteś takim naiwniakiem, żeby myśleć że jarek ze zbyszkiem mając twardedowody nie wykorzystali by tego politycznie do procesu pokazowego? 

No ale to najpewniej wina sondow że im nic prokuratura nie wysłała 

Zbyszek mniejsze pierdoły osobiście nadzorował a aferę większa niż sprawa olina i Rywina oczywiście olał 

 

No oczywiście że w o wierzę 

25 minut temu, RappaR napisał(a):

Przeczytałem oświadczenie majątkowe Tomasza Grodzkiego

Jeśli tak wygląda osoba krystalicznie czysta wybrana na marszałka senatu, to serio niepierdolcie mi o nowej jakości :D

Połowa jak nie większość posłów na majątki na poziomie średniej klasy średniej, a tego grodzki oczywiście dziwi 🤣🤣🤣

38 minut temu, starYfaN napisał(a):

A tam górnolotne :) Nie jestem pracodawcą, więc nie chcę "darmowych" arabów. Nigdy nie pracowałem w budżetówce po 8h, więc nie chcę zap.......ć do śmierci.

Nic nie upraszczam, jeżeli chcesz z sympatii/antypatii/miłości/nienawiści politycznej odmrozić sobie torbę. To proszę bardzo.

Możesz to nawet nazwać demokracją :) 

Nie mam gotowych odpowiedzi. Po prostu nie rozumiałem, dlaczego w momencie w którym poświęcając 10s można podjąć decyzję w 2 bardzo ważnych kwestiach (i to jeszcze w sposób którego nie może zignorować władza), połowa dorosłych polaków (używając nomenklatury z forum) obs.ywa zbroję. Dowiedziałem się, że z powodu demokracji. Myślałem, że z powodu własnej ignorancji. Więc się myliłem :) 

Nie pierwszy raz się mylisz 

Przywyknij bo TVP już nie będzie ci mówiło że masz rację 

 

No i oczywiście wciąż odpowiadasz sobie sam mówiąc mi z jakich pobudek nie wziąłem karty referendalnej 

Choć wydaje mi się, że dość szczegółowo to opisałem

 

 

I wciąż czekam na odpowiedź o referendum Bronka  

 

Tam też było zdaje się ważne pytanie jednego z obecnych polityków PiSu 

 

 

 

I nie zapominajmy o jednym 

 

Kto pił z kim u mazurka na imprezie... 

Dziękuję 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Kujawach Z listy Prawa i Sprawiedliwości do Sejmu dostali się: Jan Krzysztof Ardanowski, Krzysztof Szczucki, Joanna Borowiak, Anna Gembicka oraz Mariusz Kałużny. Koalicję Obywatelską będą reprezentować w nadchodzącej kadencji: Arkadiusz Myrcha, Iwona Hartwich, Krystian Łuczak oraz Tomasz Szymański, Trzecią Drogę: Zbigniew Sosnowski i Marcin Skonieczka, Nową Lewicę: Joanna Scheuring-Wielgus, a Konfederację: Przemysław Wipler.

Powrót Wiplera 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, NieMy napisał(a):

Nie, PIS myślał że "teraz albo nigdy" i dlatego od początku kradli tak bezczelnie.  Byli wyposzczeni i widzieli, że mają tylko cztery lata aby się nachapać. Druga kadencja tylko ich rozochociła. 

Pokazali innym jak się kradnie i teraz K A Ż Ð Y będzie robił dokładnie to samo.  I żaden Tusk, Hołownia czy Zandberg, jakkolwiek nie byliby kryształowo czyści, tego nie powstrzymają. Nie mają po prostu takiej władzy. 

Ale powtarzam - zasadnicza różnica jest taka że wyborcy Pisu akceptują złodziejstwo , afery zwłaszcza ,że oni z TVP sie tego nie dowiedzą

Lewicę wykończyła afera Rywina , która jest małym mykiem przy takim handlarzu respiratorami i przewałem na 160 mln

KO zostało zniesione przez taśmy Sowy ..Te 3 mln nowych wyborców poszło do wyborów bo tak bardzo mieli dośc tego złodziejstwa , zawłaszczania państwa

Ludzie twardo pokazali NIE dla takiej polityki więc nie -- nie będą kraść jak PIS.. Zaczną od razu kasować te bzdurne fundacje, instytuty itp

Sorki ale ja nie widzę by ktoś z obecnej jeszcze opozycji chciał kontynuować to czemu ludzie powiedzieli NIE. Akurat to jest sprawa niedyskutowalna więc stawiam ,ze w tej kwestii będą się pilnowac by pokazać ,że złodziejska partia jest tylko jedna 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, LAF napisał(a):

Na Kujawach Z listy Prawa i Sprawiedliwości do Sejmu dostali się: Jan Krzysztof Ardanowski, Krzysztof Szczucki, Joanna Borowiak, Anna Gembicka oraz Mariusz Kałużny. Koalicję Obywatelską będą reprezentować w nadchodzącej kadencji: Arkadiusz Myrcha, Iwona Hartwich, Krystian Łuczak oraz Tomasz Szymański, Trzecią Drogę: Zbigniew Sosnowski i Marcin Skonieczka, Nową Lewicę: Joanna Scheuring-Wielgus, a Konfederację: Przemysław Wipler.

Powrót Wiplera 😁

A co ty wiesz o wiplerze?

43 minuty temu, starYfaN napisał(a):

Nie zrobię Ci tego 😉

Jeśli zabierzesz tego gnoma, to jakoś się z twoim odejściem pogodzę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.