Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

OK. Już można jako tako przewidzieć skład liczbowy izby niższej. Jakie teraz prediction na najbliższe dwa lata? Będzie veto za vetem z Pałacu i kierowanie wszystkich ustaw do TK?

Czy może II wojna o Trybunał Konstytucyjny?

Pewnie jedno i drugie. I wszystkie chwyty dozwolone. Show must go on.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jack napisał(a):

A ja mam wątpliwości czy to tak dobrze i czy tu chodzi o odpowiedzialność czy bardziej walkę 2 wrogich plemion. 

Przecież nowi wyborcy głównie wzmacniali inne partie. Pis był tam na poziomie Lewicy

Ci co nie głosowali zazwyczaj poszli bo nie akceptowali tego co się dzieje w Polsce i nie poparli Pis. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Krakowie, osiedle - nowe bloki, pewnie sporo kredytów :P Trzecia Droga zaskakująco dobrze.

Frekwencja 90% - czyli wysoko a nie było typowej polaryzacji PIS/PO 

KO - 30.2%, TD - 24%, PiS - 17.4%, Lewica - 14.7%, Konfa 10.1%

4 lata temu było:

KO - 31.9%, PiS - 28.9%, SLD 14.3%, Konfa - 11.1%, PSL - 9.2%

Pojechało ostro PiS-owi na rzecz TD.

Edytowane przez mcreativo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pis wyhamował straty tzn nadal traci ale nie tak szybko bo przy 60% mają 37.7% a powinni wg trendu być ok 37,3.. PO ma 28, 4. Reszta bez zmian

W tej chwili trzecia jak i Konfa mają stałe wyniki. Lewica w ślimaczym tempie idzie w górę. Główne zmiany to Pis traci  ipraktycznie to samo zyskuje PO

W głosach to ok milion. Co do Late poll Pis ma zapas 0,95% i 40% komisji . W tej chwili idzie na ok 35% wynik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ely3 napisał(a):

Pis wyhamował straty tzn nadal traci ale nie tak szybko bo przy 60% mają 37.7% a powinni wg trendu być ok 37,3.. PO ma 28, 4. Reszta bez zmian

W tej chwili trzecia jak i Konfa mają stałe wyniki. Lewica w ślimaczym tempie idzie w górę. Główne zmiany to Pis traci  ipraktycznie to samo zyskuje PO

W głosach to ok milion. Co do Late poll Pis ma zapas 0,95% i 40% komisji . W tej chwili idzie na ok 35% wynik

Patrząc na late poll to wygląda, że szybciej PiS zejdzie w dół do poziomu z late poll niż KO wskoczy w górę, no ale zobaczymy. 40% to wciąż sporo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, julekstep napisał(a):

Brzmi jak Miasteczko Wilanow

Tam jest wiecej jak 10% Ukraincow

47 minut temu, jack napisał(a):

A ja mam wątpliwości czy to tak dobrze i czy tu chodzi o odpowiedzialność czy bardziej walkę 2 wrogich plemion. 

Odpowiedzialnosc za dwa duze plemiona!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, starYfaN napisał(a):

Ciekawa sytuacja. W związku z jednością ponad podziałami :) trzeba będzie poupychać i dokarmiać wygłodniałą PO/KO, chłopów z agrounii, chłopów i lekarzy (sic) z PSL, resztki komuchów z lewicy i sld, Hołownię ze swoim kramem i zielonych.

Biorąc pod uwagę jak marni są z makroekonomii, to jak myślicie, kto za to wszystko zapłaci? :) 

Donald jest naprawdę bezczelny. Jutro odblokuje KPO i naszą własną pożyczkę. Dobra unia zrobi to za darmo, bo "kryształowy" koalicjant zabrał władzę PIS (naiwność lvl h)

Czego się nie robi za miejsce przy korycie, ale rządząca zbieranina o odmiennych interesach z silną opozycją, to bardzo ch....y scenariusz dla kraju w ujęciu ekonomicznym.

 

3 godziny temu, Gregorius napisał(a):

Nie bój nic. Nikt nawet PSL nie będzie tak bezczelny i pazerny jak PIS. poziom nepotyzmu i zachłanności przebił w PIS każdą ekipę po 89

jeden uj, serio jeden uj, nental pis i po to jest to samo, ludzie juz pozapominali jaki 2015 byl poziom nepityzmu i kokesiostwa, niekonpetencji itd pis szedl z hasłami nowych standardów no i uj z tego wyszło, a teraz to dopiero gemb do obdarowania, tam w tych 3 komitetach to z 10 partii🥴

3 godziny temu, Sewer napisał(a):

Mój okręg (Łódź i okolice) w tym momencie ponad 40% KO, PiS ok.27% a TD 12% a tam gdzie obecnie mieszkam czyli podwarszawski PiS prawie 43% :D

wypierdzuelaj zafajdany imigrancie do siebie, nie chcemy tu was i waszej łodzkiej patoly😋

2 godziny temu, Koelner napisał(a):

przyjazn polsko mongolska wskoczy na nowy level 🥳

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Szabla napisał(a):

A jaka jest twoja narracja? Frekwencję zrobili ruscy i niemieccy agenci i zwolennicy Berlina, Moskwy i Brukseli? Bo to na pewno jest bardzo zbieżne z kłamstwami i dzieleniu społeczeństwa w imię siedzenia przy korycie przez pis. 

Wkurw po kolejnych przegranych derbach? :)

Jak się czułeś 11 lutego 2023 roku? Jak się czułeś 3 dni temu? To przypomnij sobie te słowa, bo w takim samym nastroju będziesz za pół roku. Nie wiele się w twoim życiu zmieni ;)

Edytowane przez DLT_Braddock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ely3 napisał(a):

Chyba tylko u Ciebie..... Bo raczej nie pamiętam by ktoś tak pluł na polskie społeczeństwo jak Ty

No raczej słabo pamiętasz albo celowo kłamiesz.

6 minut temu, Szabla napisał(a):

Wkurw po derbach? Jeszcze się jarasz wygranym meczem, który mogliście przegrać? No to żyj tym dalej :) 

Co było 11 lutego 2023 lub 3 dni temu? Co ma być za pół roku jasnowidzu? 

Mecz seniorów to raczej mało mnie obchodził. Bardziej chodzi mi o pojedynki U15 i U 19. U17 to nie bardzo, bo klasę niżej jesteście. "Wygrany mecz, który mogliśmy przegrać" - wspaniała analiza. Za pół roku będzie dokładnie to samo co teraz. Czyli bez zmian.

Edytowane przez DLT_Braddock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ely3 napisał(a):

Frekwencja będzie ok 74%. Wielkie gratulacje dla polskiego społeczeństwa

ok 74 % spoleczeństwa będących przekonanym, że uczestniczą w czymś wielkim, i cos od nich zależy, i mogą coś zmienić. ( chyba ze świnie przy korycie)

również gratulacje dla nich. ode Mnie

wielkie brawa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, DLT_Braddock napisał(a):

Mecz seniorów to raczej mało mnie obchodził. Bardziej chodzi mi o pojedynki U15 i U 19. U17 to nie bardzo, bo klasę niżej jesteście. "Wygrany mecz, który mogliśmy przegrać" - wspaniała analiza. Za pół roku będzie dokładnie to samo co teraz. Czyli bez zmian.

To nie była analiza. 

Maciek? Wróżbita Maciej? Puściłeś totolotka jasnowidzu? U mnie pewnie bez zmian, ale Ty, tak przewidujący przyszłość, to nie będziesz musiał pracować. 6 co tydzień Wróżbito. 

No, ale to też nie temat o wróżeniu z fusów, a znowu dałem się złapać i sprowadzić dyskusję do twojego poziomu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.