Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy 50% komisji 

Pis 38,2 % 

Platforma ma 28

Trzecia Droga praktycznie od samego początku ma te 14,4 i nie wyglada by mieli zjechać 

Lewica 8,25%

Konfa 7,33

W tej chwili wygląda to tak ,ze to co Pis traci to głównie zyskuje Platforma. W tym tempie to moze na koniec być mała różnica 

Obecnie nie wygląda by Pis miał choćby tych 200 posłów. Moze nawet nie mieć 190 

W Senacie wygląda na to ,ze Staroń się nie dostanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, ely3 napisał(a):

Przy 48 % Pis już ma 38,4 czyli ida naprawdę na 33% glosów. PO 27,7% 

Oni mają trend 0,3-0,4% co 5% komisji ale widac ,że to przyspiesza bo niedawno mieli tempo 0,2-0,3

3D 14,4 i tu jest stała wartość

Lewica znowu zyskała 0,1% i mają 8,2% ale u nich to zależy dużo skad spływają głosy . Czasem dostają strzał na 0,3-0.4

Konfa 7,3

51%:
image.thumb.png.f3b5ae5f9d5b1643f8ad72aa794056d8.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, ely3 napisał(a):

Mamy 50% komisji 

Pis 38,2 % 

Platforma ma 28

Trzecia Droga praktycznie od samego początku ma te 14,4 i nie wyglada by mieli zjechać 

Lewica 8,25%

Konfa 7,33

W tej chwili wygląda to tak ,ze to co Pis traci to głównie zyskuje Platforma. W tym tempie to moze na koniec być mała różnica 

Obecnie nie wygląda by Pis miał choćby tych 200 posłów. Moze nawet nie mieć 190 

W Senacie wygląda na to ,ze Staroń się nie dostanie

50% komisji to nie to samo co 50% wyborców. Bo to są w większości te małe komisje wioskowe i depeesowe.,Wybory się rozstrzygną w dużych i wielkich miastach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, matek napisał(a):

Tak kończy się głosowanie stulejką, bez poglądów na nic.

Przecież pisałem tutaj, że konferencja w Wiedniu to był game changer w wykonaniu Lewicy. 
 

A, że z 1 startowała Wielgus to na nią głosować nie mam zamiaru więc zagłosowałem na fajną energiczną i młodą kandydatkę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jack napisał(a):

A ja mam wątpliwości czy to tak dobrze i czy tu chodzi o odpowiedzialność czy bardziej walkę 2 wrogich plemion. 

społeczeństwo się starzeje i kampania "strachu" obu głównych partii zmobilizowała ludków.

faszysta kaczor który chce nas wyprowadzić z unii vs rudy szwabski kłamca wpuszczających gwałcących kozojebców 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.