Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, P_M napisał(a):

To nie było ad absurdum. Po prostu wychodzi przez parę osób niezrozumienie wartości demokratycznych. Stosowanie ich wtedy, kiedy to wygodne to po prostu hipokryzja i tyle. 

Postawiłeś tezę, że brak udziału w referendum to ,,brak wyrażenia swojego zdania'' - gdy w rzeczywistości w polskim systemie prawnym bojkot referendum to zajebiste wyrażenie zdania, bo uniemożliwić może wejście w życie rozwiązań proponowanych w ramach tego referendum, które bojkotującym się nie podobają. Potem porównałeś brak udziału w referendum do braku udziału w wyborach, a to diametralnie różne sytuacje.

Bojkotujący referendum wyrazili zajebiście efektywnie swoje zdanie.

Wszyscy są hipokrytami, I guess. ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

@ernie9005 coś wspominał, że idzie nowe. 

Czujecie, że znowu premierem będzie Tusk? 

Dla mnie to masakra i nie chodzi o niechęć do Platformy i jej wszelkich wcieleń, tylko że znowu ta sama gęba premierem. Cholera, gość już był premierem 15 lat temu... 

 

No będzie ciekawie jak koalicję będą tworzyć trzy partie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Koelner napisał(a):

Aleksandra Wiśniewska jest idealnym kandydatem 

absolutnie, i recze za to nasze relacje międzynarodowe poszybowały by ... no posxybowały by, styknie przypomniec jaka popularnoscia cieszyla sie chocby prezydent chorwacji 😋

12 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

@ernie9005 coś wspominał, że idzie nowe. 

Czujecie, że znowu premierem będzie Tusk? 

Dla mnie to masakra i nie chodzi o niechęć do Platformy i jej wszelkich wcieleń, tylko że znowu ta sama gęba premierem. Cholera, gość już był premierem 15 lat temu... 

 

nom z jednej strony jakas tam radoch ze pis dostal, poniekąd, po d. ale zaraz czlowiek sobie usiwadamia ze to wiąże sie z sukcesją Tuszka i wtedy odrazu humor wiednie 😄🥴

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, julekstep napisał(a):

Czemu?

np. zagłosowanie TAK w pytaniu o zwiększenie wieku emerytalnego kobiet i mężczyzn do 67 lat to powinien być no-brainer dla większości na tym męskim forum (z naszej perspektywy niewielki koszt własny a duży boost dla kraju)

Ja zagłosowałem na tak, ale co ja sam mogę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Krzemo napisał(a):

Tera to żodyn nie głosował na pis!

na studiach w grupie jedynym byl, o malo mnie nie zlinczowały wyksztalciuchy przyszle😋 plus bez żartow jednak pis wygral, moze i pyrrusowe ale zawsze

6 minut temu, julekstep napisał(a):

ja nie głosowałem na PiS

(nie licząc senackich - ale nie wiem czy mój głos jest ważny bo pozmieniałem kandydatom imiona :) )

jakie dał😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.