Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, DRK napisał(a):

Kto wygranym, a kto przegranym debaty?

Najwięcej zyskał Tusk. Całe 2 złote od Morawieckiego. Tym samym nie ma wątpliwości, że Mateusz największym stratnym dzisiejszej potyczki.

Nie wierze że przy wyłączonych kamerach dał mu te 2zł, schował do kieszeni jak nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, fluber napisał(a):

Hołownia najlepszy, trzecia droga powinna zyskać.

Ogólnie na 5 dni przed cisza wyborcza mamy klarowna sytuację w sondażach. Jak Hołownia przeskoczy próg to PiS traci władze. 

I PiS już to wie:)

https://x.com/TomaszSakiewicz/status/1711453069307687408?s=20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto zmarnować na to czas, czy bełkot jak zwykle?

9 godzin temu, Sebastian napisał(a):

Bezpartyjny samorządowiec miał mało okazji do wbijania szpilek Tuskowi ale jak się dało to to robił. 

Bezpartyjny samorządowiec, to taki co już nie może kraść pod własną banderą i kradnie pod piracką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Koelner napisał(a):

nie mam ale np. ta na miękko 

Jest sporo fajnych dziewczyn w opozycji.,Np Aleksandra K. Wiśniewska z Łodzi., Niby pisowska propaganda jedzie po niej, że jest be, bo córka multimilionera , ale dla mnie to nie jest żadna wada , a nawet przeciwnie.,Taki Morawiecki jest żonaty z multimilionerką , dodatkowo uroda Iwony jest niezbyt nachalna., 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, mayor napisał(a):
37 minut temu, Koelner napisał(a):

nie mam ale np. ta na miękko 

Jest sporo fajnych dziewczyn w opozycji.,Np Aleksandra K. Wiśniewska z Łodzi., Niby pisowska propaganda jedzie po niej, że jest be, bo córka multimilionera , ale dla mnie to nie jest żadna wada , a nawet przeciwnie.,Taki Morawiecki jest żonaty z multimilionerką , dodatkowo uroda Iwony jest niezbyt nachalna., 

PiS też ma swoje MILFy 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, starYfaN napisał(a):

To od 89, z 85% elit i klasy wyższej, powinno się tytułować "bezpartyjny komunista".

U teraźniejszych "bezpartyjnych" spora część ma wprost legitymację członkowską PiS :)  Co więcej ich spoty wyborcze opłaca.. PiS. Ich zadaniem jest odbieranie głosów małym partiom typu Konfa czy Trzecia Droga. Tylko i wyłącznie to. 

Edytowane przez Sebastian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sebastian napisał(a):

U teraźniejszych "bezpartyjnych" spora część ma wprost legitymację członkowską PiS :)  Co więcej ich spoty wyborcze opłaca.. PiS. Ich zadaniem jest odbieranie głosów małym partiom typu Konfa czy Trzecia Droga. Tylko i wyłącznie to. 

U mnie od 89 rządziło duo PSL-PO, aż w końcu ludzie mieli dość i wygrał "bezpartyjny". Cała hołota poszła na bruk, a miejscowym obszykołkom przestało żreć z dnia na dzień.

Ale jak się ma poparcie w sądownictwie i SKO, to można prawdziwego bezpartyjnego usadzić na dupie.

Od tamtej pory to samo "bezpartyjne" PO-PSL rządzi dalej, a resortowe szczeniaki przetrzymawszy bessę :) rozwijają żagle.

 

To niesamowite jak "najlepsi samorządowcy i prawnicy" mogą się natychmiast popsuć i zmartwychwstać w zależności od opcji poświęcającej swój cenny czas społeczności :) 

Co ciekawe, w tych "najlepszych" prawników i działaczy bez koryta, nikt nawet nie chciał pier.......ć kamieniem, aż się jak feniks odrodzili z dupą przyspawaną do tych samych stołków.

Wcześniej naczelny miał ksywę Kadafi, teraz to już bezpartyjni "piraci z karaibów" :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Reikai napisał(a):

Zart, jesli myslisz ze to cololwiek zmieni. Odejscie dwoch generalow przy wielu innych aferach pisu to jest nic. Who cares?

To jest inny kaliber afery., Cała kampania PiS jest oparta na hasłach o bezpieczeństwie Polski, a tu dwóch najważniejszych wojskowych mianowanych przez PiS podaje się do dymisji tydzień przed wyborami 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mayor napisał(a):

To jest inny kaliber afery., Cała kampania PiS jest oparta na hasłach o bezpieczeństwie Polski, a tu dwóch najważniejszych wojskowych mianowanych przez PiS podaje się do dymisji tydzień przed wyborami 

Jaka afera. Za tydzień musieliby lądować bez nawigacji i to w nocy. W tej chwili lądują miękko i nie muszą nawet startować. Standard w każdej profesji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Reikai napisał(a):

Zart, jesli myslisz ze to cololwiek zmieni. Odejscie dwoch generalow przy wielu innych aferach pisu to jest nic. Who cares?

My chyba powinniśmy się przejmować.. Od dawna było wiadomo, że Błaszczyk zakupów nie konsultuje z Andrzejczakiem (co jest kuriozum bo on jest szefem sztabu) zamiast tego słuchając przydupasów - jak ten głównodowodzący WOTem. 

Błaszczak zdaje się nie rozumieć zależności służbowych w wojsku i tego, że działając w ten sposób burzy po prostu hierarchię służbową i wzajemne zaufanie. Ale wiadomo - w przypadku PiS ważne jest aby zdjęcia były ładne i żeby dało się sprzedać jako sukces. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ale szanse są na to niewielkie że Duda nie przyjmie tych dymisji bo to byłaby wielka strata dla WP.

PiS upolitycznił wojsko jak tylko mógł jak to robi ze wszystkim tylko ze stratą dla nas wszystkich, totalna niekompetencja.Jestem zły ale z drugiej strony dobry ruch przed wyborami, dowódcy zagrali w ich własną polityczną grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem sobie wczorajszą debatę i udało mi się wytrzymać 25 minut, ale tylko dlatego, że słuchając przygotowywałem sobie kolację i nie musiałem fizycznie siedzieć przed ekranem. Dzisiaj zrobiłem drugie podejście i poddałem się po kolejnych 10 minutach, choć wydawało mi się, że na świeżości uda się dłużej powalczyć. Przed chwilą przeczytałem, że debatę oglądało na żywo ponad 5 milionów osób (!), więc wychodzi, że ona naprawdę mogła mieć znaczenie, chyba że zwolennicy PiS-u liczyli na roast Tuska, a zwolennicy KO na wielkie show Donalda. Jeśli tak było, to obie grupy wyszły raczej rozczarowane, bo wymiana zdań między byłym i obecnym premierem to była jakaś tragifarsa (podobnie jak poziom pytań). 

W sumie kolejny raz potwierdziło się, że na tego typu debatach tracą najwięksi, a zyskują najmniejsi, którzy zwykle nie dostają tyle czasu antenowego co większe ugrupowania. Jeżeli gość z Bezpartyjnych Samorządowców, którego z ręką na sercu widziałem pierwszy raz w życiu wypada lepiej niż 2 premierów, to naprawdę nie ma się z czego cieszyć. Hołownia z Bosakiem przewidywalnie, natomiast Scheuring-Wielgus zaliczyła chyba najlepszy występ w swojej karierze, ograniczając się jedynie do dwóch przejęzyczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.