Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Abstrahując od programu, to Bosaka się dobrze słucha. Ma charyzmę, zawsze jest opanowany, potrafi poradzić sobie z prowadzącym.

Bosak to gość stworzony do debat, świetnie się odnajduje w takim formacie. Gdyby był Zandberg, to obaj byliby w innej lidze przy pozostałych. 

Wielgus okręgówka, ale lewica widocznie nie mogła wystawić nikogo innego, niż babę.

W ogóle to nie rozumiem tej całej debaty przy parlamentarnych. Ani nikogo nie przekona, ani nie zniechęci. W prezydenckich rozumiem, ale w każdych innych ni c***a, to nie ma sensu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, matek napisał(a):

Bosak to gość stworzony do debat, świetnie się odnajduje w takim formacie. Gdyby był Zandberg, to obaj byliby w innej lidze przy pozostałych. 

Wielgus okręgówka, ale lewica widocznie nie mogła wystawić nikogo innego, niż babę.

W ogóle to nie rozumiem tej całej debaty przy parlamentarnych. Ani nikogo nie przekona, ani nie zniechęci. W prezydenckich rozumiem, ale w każdych innych ni c***a, to nie ma sensu. 

Dokładnie

Też pomyślałem o Zandbergu w kwestii debaty 

Koleś jako typowy komuch nie jest z mojej bajki ale merytorycznie zjada stawkę 

 

A dlaczego Konfederacja nie wystawiła Metzena to mogę się tylko domyślać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, fluber napisał(a):

Ciekawe zdanie o bosaku bo dla mnie to trochę taki npc

Bo jaro to szeregowy poseł. Zdecydowanie to premier powinien uczestniczyć w debacie 

Cała kampania opierała się na Jarku. W Wiadomościach - Jarka najwięcej, na podchodach pierwszomajowych (pikniki) też Jaro na pierwszej linii. Teraz inną koncepcja. Czyżby Kaczyński był świadom, że może nie dać rady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Cała kampania opierała się na Jarku. W Wiadomościach - Jarka najwięcej, na podchodach pierwszomajowych (pikniki) też Jaro na pierwszej linii. Teraz inną koncepcja. Czyżby Kaczyński był świadom, że może nie dać rady?

Nie oglądam TVP, ale ni c***a nie mogę się zgodzić że kampania opierała się na jarku. Ewidentnie opierała się na morawieckim, którego w mediach było więcej, do tego napierdalal codzienne lajwy. Przecież Jarek został nawet przerzucony do Kielc żeby to podkreślić że to morawiecki jest liderem kampanii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał(a):

Nie oglądam TVP, ale ni c***a nie mogę się zgodzić że kampania opierała się na jarku. Ewidentnie opierała się na morawieckim, którego w mediach było więcej, do tego napierdalal codzienne lajwy. Przecież Jarek został nawet przerzucony do Kielc żeby to podkreślić że to morawiecki jest liderem kampanii

W Wiadomościach zdecydowanie Jarosław. Spindoktorzy PiS personalizują całe zło KO w osobie Tuska. W spotach radiowych jest więcej Mateusza, ale w wiadomościach to bardziej pojedynek Jarosław - Tusk. Jednak mają świadomość, że Kaczyński jest past prime i mógłby nie dźwignąć debaty. W programach politycznych polegających na wymianie poglądów przez polityków w TV czy radio też go prawie nie ma.

Zandberg zdecydowanie top. Świetnie potrafi sprzedać program, a wadę wymowy przekuł na atut. Dobrze się go słucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał(a):

W Wiadomościach zdecydowanie Jarosław. Spindoktorzy PiS personalizują całe zło KO w osobie Tuska. W spotach radiowych jest więcej Mateusza, ale w wiadomościach to bardziej pojedynek Jarosław - Tusk. Jednak mają świadomość, że Kaczyński jest past prime i mógłby nie dźwignąć debaty. W programach politycznych polegających na wymianie poglądów przez polityków w TV czy radio też go prawie nie ma.

Zandberg zdecydowanie top. Świetnie potrafi sprzedać program, a wadę wymowy przekuł na atut. Dobrze się go słucha.

Serio oglądasz wiadomości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Czyżby Kaczyński był świadom, że może nie dać rady?

Kaczyński przeciętnie wypadał w debatach już kilkanaście lat temu, a teraz jesteś 74-letnim mało żywotnym dziadkiem, ciężko żeby podjął inną decyzję. Te polskie debaty są z reguły słabe, kompletnie nic nie wnoszą, a tą jedną z niewielu podobno znaczących przejebał, to inna sprawa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fluber napisał(a):

Nie znam tego ostatniego ziomka, ale moim zdaniem:

1. Tusk

2. Morawiecki

3. Bosak

4. Hołownia 

Chyba pierwszy raz zignorowales, że jesteś nazywany coachem i nie naprostowales tego xD

Inna sprawa, że Tusk jest obiektywnie dość słabym mówcą, więc chyba tu go oceniasz tak wysoko chyba tylko ze względu na konkurencję, która jest niedoceniona (Bosak), przeceniona (Morawiecki) 

W ogóle poziom erystyki wśród polskich polityków jest żenujący.

53 minuty temu, josephnba napisał(a):

Koleś jako typowy komuch nie jest z mojej bajki ale merytorycznie zjada stawkę 

Erystycznie to nie synonim do merytorycznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, fluber napisał(a):

 

Bo jaro to szeregowy poseł.

Nie wiedziałem, że dostając się do sejmu z miejsca dostajesz stanowisko wicepremiera. Wprowadzili to niedawno? 

25 minut temu, P_M napisał(a):

W ogóle poziom erystyki wśród polskich polityków jest żenujący.

Strasznie

Jak czytam coś o historii - kiedyś retoryka była szkolona, chwalona, była tematem dyskusji. 

Że plebs się tym nie zajmuje? Rozumiem. 

Ale że zawodowi politycy nie pracują nad tym w ogóle, to mnie zastanawia

Aż tak przerasta to wyborców, że nie chcą ich wyalienować?

 

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaro nigdy nie był dobry na frestyle'u 

Jeszcze w przygotowanych przez prowadzących "nieznanych" mu pytaniach pewnie by jakoś wypadł ale pytania od innych na debacie szybko by go pogrążyły

Za szybko się podpala, zaczyna się pienić i Tusk czy bosakxby go zjedli w takiej debacie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał(a):

Fragmenty w internecie tylko, ale mam na to do liście.

 

to jak na podstawie znajomosci fragmentów uważasz, że ktokolwiek stosując retorykę byłby w stanie wygrać wybory? obecną „retoryką” są firmy od PR i wygrywania wyborów. np. Szydło gadająca w kółko o „8 latach rządów PO i nie słuchania Polaków” to był majstersztyk. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Koelner napisał(a):

to jak na podstawie znajomosci fragmentów uważasz, że ktokolwiek stosując retorykę byłby w stanie wygrać wybory? obecną „retoryką” są firmy od PR i wygrywania wyborów. np. Szydło gadająca w kółko o „8 latach rządów PO i nie słuchania Polaków” to był majstersztyk. 

Nie stwierdziłem tego, stwierdziłem tylko, że dziwi mnie tak słabe umiejętności rozmowy i przemawiania wśród obecnych rządzących, kiedy tylko są bez szablonu PR 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, josephnba napisał(a):

A dlaczego Konfederacja nie wystawiła Metzena to mogę się tylko domyślać ;)

Mając do wyboru 'Doktora' Memcena który dostał w pizde od Rysia i Bosaka, który świetnie odnajduje się w takim formacie kogo byś wybrał?

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, julekstep napisał(a):

Mając do wyboru 'Doktora' Memcena który dostał w pizde od Rysia i Bosaka, który świetnie odnajduje się w takim formacie kogo byś wybrał?

Lidera ;)

Alw wszyscy rozumiemy że PiS i konfa mają pełne gacie na myśl o wystąpieniach swoich liderów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.