Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

„Coś upadki”

Po prostu opisałeś gwałt tak średnio bo ciężko tak kopulować na sile z facetem bez wzwodu. Tam brakuje mi czegoś jeszcze. Kiedyś był taki tygodnik detektywistyczny i pamietam opis gwałtu faceta wielokrotnie przez kobiety w zakładzie produkcyjnym. Używały wkładu do długopisu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał(a):

„Coś upadki”

Po prostu opisałeś gwałt tak średnio bo ciężko tak kopulować na sile z facetem bez wzwodu. Tam brakuje mi czegoś jeszcze. Kiedyś był taki tygodnik detektywistyczny i pamietam opis gwałtu faceta wielokrotnie przez kobiety w zakładzie produkcyjnym. Używały wkładu do długopisu. 

Wiesz, że zgwałcona kobieta potrafi być mokra lub nawet mieć orgazm podczas gwałtu?

Biologia i reakcje chemiczne organizmu nie równają się przyjemności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ignazz napisał(a):

Używały wkładu do długopisu. 

słyszałem o przypadku z termometrem po którym facet został kaleka. Zresztą w gwałcie czesto chodzi o dominacje nad drugą stroną i upodlenie wiec gwałt kobiety na mężczyźnie może odbyć za pomocą butelki, pięści czy wibratora. I prawdą jest że mężczyźni boją się zgłosić gwałt z powodu ośmieszenia. Wystarczy zobaczyć jakiejkolwiek komentarze pod artykułami o nauczycielka uprawiających seks(gwałcących) z nastolatkami 10-15 lat.

Edytowane przez Gregorius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Reikai napisał(a):

Wiesz, że zgwałcona kobieta potrafi być mokra lub nawet mieć orgazm podczas gwałtu?

Biologia i reakcje chemiczne organizmu nie równają się przyjemności.

Jest to wręcz naturalna fizjologiczna ochronna reakcja kobiety. Co nie zmienia w żaden sposób jej stosunku do gwałtu i dalej po nim przeżywa traumę i jest to dla niej jedno z najgorszych mozlwicych doświadczeń jakie może przeżyć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Gregorius napisał(a):

słyszałem o przypadku z termomentrem po którym facet został kaleka. Zresztą w gwałcie czesto chodzi o dominacje nad drugą stroną i upodlenie wiec gwałt kobiety na mezczyznie może odbyć za pomocą butelki, pięści czy wibratora. I prawdą jest że mężczyźni boją się zgłosić gwałt z powodu ośmieszenia. Wystarczy zobaczyć jakiejkolwiek komentarze pod artykułami o nauczycielkach wspołzyjacych(gwałcących) nastolatki 10-15 lat.

Zresztą to nie musi być fizyczny. Równie dobrze kobieta może wykorzystać swoją pozycję zawodową albo wykorzystać podstęp. 

Ogółem gwałty, gdzie facet na ulicy łapie kobietę i fizycznie ją trzyma jak w filmie o superbohaterach to mały odsetek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie podśmiec***e się z kobiet gwałconych tylko z opisu Józefa tego gwałtu gdzie zabrakło marynarskiego postawienia masztu. Teorii o funkcji obronnej organizmu nie kupuje choć rozumiem związek strachu i pocenia się np. Czy u faceta tez następuje taki odruch obronny? Bo już w takim przypadku user naszego forum jest bliski Nobla z zakresu medycyny w leczeniu impotencji. 

Temat poważny ale niektóre wpisy mnie śmieszą stad moje żartobliwe pytanie które jeden user odebrał na poważnie a drugi poleciał do lapu capu. 

Ogólnie ostatnio mi bardzo wesoło choć mamy niewesoła sytuacje tak ogólnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał(a):

Ja nie podśmiec***e się z kobiet gwałconych tylko z opisu Józefa tego gwałtu gdzie zabrakło marynarskiego postawienia masztu. Teorii o funkcji obronnej organizmu nie kupuje choć rozumiem związek strachu i pocenia się np. Czy u faceta tez następuje taki odruch obronny? Bo już w takim przypadku user naszego forum jest bliski Nobla z zakresu medycyny w leczeniu impotencji. 

Temat poważny ale niektóre wpisy mnie śmieszą stad moje żartobliwe pytanie które jeden user odebrał na poważnie a drugi poleciał do lapu capu. 

NIe wiem czy akurat tutaj nie wykazujesz się ignorancja. I to maskaryczna. Wiążąc dla żartów chorobę impotencji na która gwałt nie pomoże z reakcja organizmu gdzie zdrowemu męzczyznie konar zapłonie jako reakcja fizjologiczna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, ignazz napisał(a):

„Coś upadki”

Po prostu opisałeś gwałt tak średnio bo ciężko tak kopulować na sile z facetem bez wzwodu. Tam brakuje mi czegoś jeszcze. Kiedyś był taki tygodnik detektywistyczny i pamietam opis gwałtu faceta wielokrotnie przez kobiety w zakładzie produkcyjnym. Używały wkładu do długopisu. 

A skąd ja mam niby wiedzieć jak to w praktyce wygląda? 

Pablo oczekiwał wyjaśnień to mu coś napisałem 

Równie to dobry opis jak każdy inny 

Stymulacja członka zazwyczaj prowadzi do erekcji 

Czy w sytuacji silnego stresu również? Nie mam pojęcia, jedyny gwalt jaki widziałem to w erotyku o carycy Katarzynie jak więźnia przywiązanego do pala wykorzystała 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, julekstep napisał(a):

siedzisz w ameryce

więc praktycznie jesteś gejem

głos nieważny!

ha! ale widze oznaki progresu w kierunku amerykanizacji sceny politycznej - na salony wjezdza fantastyczny temat aborcji i niekonczonce dyskursy! problemy pierwszego swiata welcome to! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Gregorius napisał(a):

NIe wiem czy akurat tutaj nie wykazujesz się ignorancja. I to maskaryczna. Wiążąc dla żartów chorobę impotencji na która gwałt nie pomoże z reakcja organizmu gdzie zdrowemu męzczyznie konar zapłonie jako reakcja fizjologiczna. 

Ja tylko zapytałem ze jeżeli z powodu reakcji obronnej niechcąca sexu kobieta robi się wilgotna to czy ta sama reakcja obronna występuje u mężczyzn. Nie jestem ani ginekologiem ani psychologiem wiec pytam ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ignazz napisał(a):

Ja tylko zapytałem ze jeżeli z powodu reakcji obronnej niechcąca sexu kobieta robi się wilgotna to czy ta sama reakcja obronna występuje u mężczyzn. Nie jestem ani ginekologiem ani psychologiem wiec pytam ;) 

https://www.rainn.org/articles/sexual-assault-men-and-boys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Reikai napisał(a):

Ahahahha

A to przypadkiem nie jest ta ideowa partia, której nie obchodzi glos ludu, a to co należy zrobić?

Trzymałem się z 8 lat z jedną dość wysoko postawioną osoba w konferencji, nie będę mówił o kogo chodzi, bo zapewne dostanie się do Sejmu. Kontakt sie urwał, ale po wyroku TK rozmawialiśmy na ten temat i zapewniam, że wcale nie jest tak jak mówisz, że oni nie chcą tego ruszać, czy że to jest dla nich nieistotne, nie wiem czemu tak myslisz ale to bzdura.

Ideowa partia, której nie obchodzi głos ludu - ale to piszesz o PO czy PiSie ? Bo po wyborach to zdaje się w obu przypadkach głos ludu miał dla nich małe znaczenie.

Ja znam polityków z PO, znam polityków z PiSu i wiem, że ich osobiste czy nawet lokalne opinie nie mają dosłownie żadnego przełożenia na to co się dzieje później..

A i dla jasności. Osobiście wolę aby zakazano usuwania ciąży z gwałtu (średnio 1-2 przypadki rocznie) niż pozwolono swobodnie mordować nienarodzone dzieci. Przy czym uważam, że obecne prawo jest rozsądnym kompromisem, ale gdybym miał wybierać, to wolę obrońców życia od morderców. Ale dobrze wiedzieć, że Ty uważasz inaczej. 

 

Edytowane przez Sebastian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sebastian napisał(a):

Ideowa partia, której nie obchodzi głos ludu - ale to piszesz o PO czy PiSie ? Bo po wyborach to zdaje się w obu przypadkach głos ludu miał dla nich małe znaczenie.

Ja znam polityków z PO, znam polityków z PiSu i wiem, że ich osobiste czy nawet lokalne opinie nie mają dosłownie żadnego przełożenia na to co się dzieje później..

A i dla jasności. Osobiście wolę aby zakazano usuwania ciąży z gwałtu (średnio 1-2 przypadki rocznie) niż pozwolono swobodnie mordować nienarodzone dzieci. Przy czym uważam, że obecne prawo jest rozsądnym kompromisem, ale gdybym miał wybierać, to wolę obrońców życia od morderców. Ale dobrze wiedzieć, że Ty uważasz inaczej. 

 

Podasz te dane o 1, 2 przypadkach rocznie?

Konfederacja wciąż powtarza że nie podlizują sie wyborcom, tylko mowia to co słuszne. Nagle według ciebie będą martwić się sondażami.

Ciągle powtarzają też o karaniu za aborcję, również ta z gwałtu, a teraz według Ciebie to dla nich nic ważnego.

Napisałeś dwukrotnie bzdurę i brniesz w to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Reikai napisał(a):

Podasz te dane o 1, 2 przypadkach rocznie?

Przesadził

Ministerstwo Zdrowia udostępniło niedawno dane dotyczące liczby aborcji w polskich szpitalach w 2022 roku. Zrobiono ich 161, w tym ani jednej w przypadku ciąży będącej wynikiem gwałtu.

Z powodu zagrożenia dla zdrowia i życia kobiety w 2020 roku dokonano 21 zabiegów, a w 2021 roku – 32 zabiegi przerwania ciąży. W 2020 roku dokonano dwóch aborcji z powodu podejrzenia, że ciąża była wynikiem gwałtu. W 2021 roku nie odnotowano ani jednego takiego przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Reikai napisał(a):

Podasz te dane o 1, 2 przypadkach rocznie?

Konfederacja wciąż powtarza że nie podlizują sie wyborcom, tylko mowia to co słuszne. Nagle według ciebie będą martwić się sondażami.

Ciągle powtarzają też o karaniu za aborcję, również ta z gwałtu, a teraz według Ciebie to dla nich nic ważnego.

Napisałeś dwukrotnie bzdurę i brniesz w to.

Chłopie oni to powtarzają bo w kółko są o to pytani. Jakby Cię pytali o numer buta to ktoś pewnie doszedłby do wniosku, że rozmiar buta ma dla Ciebie duże znaczenie.

Ale to bez znaczenia. Nawet jeśli chcą zabronić aborcji dziecka pochodzącego z gwałtu to wciąż jak mówię, wolę to niż zezwolenie na dowolne mordowanie dzieci, które mają na sztandarach partie które według sondaży realnie mogą rządzić Polską już za miesiąc. 

30 minut temu, jack napisał(a):

Aha

Czyli uważasz, że Polki ukrywają ciąze z gwałtu i skrobią się po kryjomu mimo, że w tym przypadku mogą liczyć na legalną aborcję w kontrolowanych warunkach  ? Możesz mi wyjaśnić po co miałyby to robić ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.