Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, LAF napisał(a):

Widziałem ten filmik. No ogólnie beka z Ryśka , który chce wprowadzić euro w Polsce 

Beka to z metzena, który żeby być jakkolwiek zabawny musi cytować Freda bo kiedy zmuszony był z ryskiem rozmawiać twarzą w twarz, odpowiadać na pytania i nie miał za sobą zgrai debili pod sceną to wyglądał jak ty w rozmowie z byle dorosłym 

Przeraża mnie obecność Konferencji w Polsce 

Wyborcy z tik toka są bezdennie głupi jak widać powyżej 

A Kaczyński odda im cześć władzy jeśli prognozy się nie zmienią.... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, jack napisał(a):

O mój boże, chłop nie daje rady merytorycznie więc wykuł na pamięć tekst z filmu, żeby zaimponować czternastolatkom 

Gruba beka z konfy że to promuje. Jedynie co to widzę to chamstwo i samozaoranie Sławka. Po tym co w nowoczesnej pokazał Rysiek to już myślałem że już całkowicie zniknie z polityki. A to kolejny raz zaoranie dziecka z tik-toka 

Edytowane przez Gregorius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile rozumiem, że te teksty Mentzena i zachowanie części kuców to cringe to nie za bardzo wiem dlaczego Richie ma tu wychodzić na kozaka. Jak na moje oko opieranie całej swojej działaności na uczepieni się jednego człowieka i nieustanne przejęzyczenia (w tym przypadku z Poznania pomylił miesiąc wyborów) tak średnio dodają mu estymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Mazurek i Stanowski też są opłacani przez PiS?

 

Praktycznie 1 do 1 powtórzona wczorajsza narracja @fluber (oko.press, Wawrzyk nicpoń....nawet jest użyte słówko piana i temat korupcji z Wrocławia xD)

Dajcie znać kochani postępowcy/antypisowcy! Głownie pytanie do @josephnba, bo Ty chyba ich filmiki czasem wrzucasz i chciałbym wiedzieć czy robiąc to przypadkiem też nie uczestniczysz w tym PISOWSKIM PROCEDERZE!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, julekstep napisał(a):

Czy Mazurek i Stanowski też są opłacani przez PiS?

 

Praktycznie 1 do 1 powtórzona wczorajsza narracja @fluber (oko.press, Wawrzyk nicpoń....nawet jest użyte słówko piana i temat korupcji z Wrocławia xD)

Dajcie znać kochani postępowcy/antypisowcy! Głownie pytanie do @josephnba, bo Ty chyba ich filmiki czasem wrzucasz i chciałbym wiedzieć czy robiąc to przypadkiem też nie uczestniczysz w tym PISOWSKIM PROCEDERZE!

Aha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, julekstep napisał(a):

czyli mamy 1-0 na to że są opłacani!

czekam na dalszy feedback!

Kiedyś myślałem że jestes luźnym gostkiem ale tak naprawde jesteś neobetonem (polityczny) ktory wszędzie węszy spiski uderzające w jego osobe (Atfy) troche to przykrawe.

Czy są opłacani nie wiem, moze sa moze nie i przypuszczam ze nikogo to nie interesuje, to jest program rozrywkowy a nie opiniotwórczy.

Co do Sutrykaliów to cisną z Wrocławia gdzies od około roku więc to się ma nijak do obecnej sytuacji, ot następny kamyczek do ogródka no ale skąd Ty mozesz o tym wiedzieć.

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

Kiedyś myślałem że jestes luźnym gostkiem ale tak naprawde jesteś neobetonem (polityczny) ktory wszędzie węszy spiski uderzające w jego osobe (Atfy) troche to przykrawe.

nie wiem jak to połączyłeś (zauważenie że prowadzący w programie który na forumku cieszy się względną sympatią doszli do tych samych wniosków co zje***y wczoraj do cna fluber vs atfy lol) , ale gratki!

co do spisków w atfach to póki co mam 100% skuteczność (1 na 1) wywęszania z tego co wiem (chyba że serio uwierzyłeś w narrację Pabla że 'to się dzieje za każdym razem' xD)

5 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

Czy są opłacani nie wiem, moze sa moze nie i przypuszczam ze nikogo to nie interesuje

mocne przypuszczenie patrząc na to że ktoś właśnie o to zapytał xD

5 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

to jest program rozrywkowy a nie opiniotwórczy.

w sensie że e-nba nie jest rozrywkowe tylko opiniotwórcze?

5 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

Co do Sytrykaliów to cisną z Wrocławia gdzies od około roku więc to się ma nijak do obecnej sytuacji, ot następny kamyczek do ogródka no ale skąd Ty mozesz o tym wiedzieć.

"aha"

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.