Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, fluber napisał(a):

Nic nie zmienia.

Warto jednak pamiętać że randomowy urzędnik mniej reprezentuje PiS niż platformerski minister reprezentował platforme

Ale przecież ministrowie w PiS mają takie same albo jeszcze większe sprawy za uszami. Sasin, Cieszyński, Czarnek, Ziobro. O Dworczyku i milionach na jego fundacje słyszałeś ?

To też są ministrowie. Ty masz jakieś wyparcie naprawdę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sebastian napisał(a):

Ale przecież ministrowie w PiS mają takie same albo jeszcze większe sprawy za uszami. Sasin, Cieszyński, Czarnek, Ziobro. O Dworczyku i milionach na jego fundacje słyszałeś ?

To też są ministrowie. Ty masz jakieś wyparcie naprawdę. 

Jezu zapomniałem o dworczyku, który w sumie jakby się tak porządnie zastanowić dopuścił się praktycznie zdrady stanu ,🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sebastian napisał(a):

Ale przecież ministrowie w PiS mają takie same albo jeszcze większe sprawy za uszami. Sasin, Cieszyński, Czarnek, Ziobro. O Dworczyku i milionach na jego fundacje słyszałeś ?

To też są ministrowie. Ty masz jakieś wyparcie naprawdę. 

Sasin proboelwal zrobić wybory kopertowe bo była pandemia, cieszyński nie sprawdził wystarczająco dostawcy sprzętu.

Czarnej i Ziobro nie są w PiS.

Dworczyk założył fundację 16 lat temu, od dawna nic w niej nie robi.

To są pierdy, a nie afery.

Prawdziwa afera to Ostrołęka a nie to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, fluber napisał(a):

Finansowanie handlarza bronią to kupno od firmy respiratorów w środku pandemii gdy Polacy padali jak muchy z powodu ich braku bez dokładnego sprawdzenia dostawcy. Afera polega na tym że nie rozpisali przetargu który mieli rok rozstrzygać?

To było zaraz na samym początku pandemii, respiratorów wtedy nie brakowało i jak się okazało nigdy nie zabrakło. Do tego masz maseczki bez certyfikatów, szwalnie które nigdy nie ruszyły (mimo, że w tym samym czasie prywatne firmy zdołały uruchomić setki swoich) itd.

Ty po prostu nie chcesz widzieć tego całego wałka i tyle. 

3 godziny temu, joe dumars napisał(a):

ja tam wole jakies lewe wizy niz kradziez kasy z ofe. ale co kto 'lubi'. istotnie, ciezko ze soba porownywac walki kodomitow i pisiorow. kazda kadencja dostarcza rzadzacym nowych pomyslow na okradanie obywateli...

Nie musisz zakładać lipnych kont Julek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sebastian napisał(a):

To było zaraz na samym początku pandemii, respiratorów wtedy nie brakowało i jak się okazało nigdy nie zabrakło. Do tego masz maseczki bez certyfikatów, szwalnie które nigdy nie ruszyły (mimo, że w tym samym czasie prywatne firmy zdołały uruchomić setki swoich) itd.

Ja mam znajomych wysoko w pisie ( w co nie musisz wcale wierzyć, i tak tu nikogo nie przekonam). Mam informacje z pierwszej ręki. W pandemii była jedna wielka panika na początku i bieganie jak kurczaki z obciętymi łbami a nie żadne masterplany na lewe respiratory i maseczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fluber napisał(a):

Sasin proboelwal zrobić wybory kopertowe bo była pandemia, cieszyński nie sprawdził wystarczająco dostawcy sprzętu.

Czarnej i Ziobro nie są w PiS.

Dworczyk założył fundację 16 lat temu, od dawna nic w niej nie robi.

To są pierdy, a nie afery.

Prawdziwa afera to Ostrołęka a nie to

Fluber jak widzisz w PiSie same przypadki :) Czy Ty czytasz to co piszesz ? Zastanawiasz się nad tym ? 

Afer jest dużo więcej - zakupy dla wojska bez przetargów, budowanie "statków" w taki sposób, że nic nie zbudowano. Izera, CPK.

Wszędzie tutaj lecą wałki Ale chciałeś ministrów o których jasno wiadomo, że kradną to Ci ich podałem. 

Ale bez wahania powiem Ci, że moim zdaniem każdy z obecnych ministrów PiS kręci wałek.

Nawet ta nowa "minister finansów" już mężusia w spółce usadziła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, dannygd napisał(a):

to i tak masz 60% do przekonania

Bierzesz pod uwagę że te 60% jest bardzo niejednorodne że nie ma jednego sposobu żeby przekonać choć 50% z nich? zostaje głosowanie przeciw.  Chciałbym żeby było inaczej ale walka głownie toczy się o te 20% z tego betonu które może zmienić zdanie próbując zbyt nie zrazić do siebie swoich wyborców. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Sebastian napisał(a):

 

Ale bez wahania powiem Ci, że moim zdaniem każdy z obecnych ministrów PiS kręci wałek.

A ja nawet powiem że każdy Polak kręci wałki

7 minut temu, Sebastian napisał(a):

Fluber jak widzisz w PiSie same przypadki :) Czy Ty czytasz to co piszesz ? Zastanawiasz się nad tym ? 

Afer jest dużo więcej - zakupy dla wojska bez przetargów, budowanie "statków" w taki sposób, że nic nie zbudowano. Izera, CPK.

Wszędzie tutaj lecą wałki Ale chciałeś ministrów o których jasno wiadomo, że kradną to Ci ich podałem. 

To że mają z czymś opóźnienia to nie jest afera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, fluber napisał(a):

Ja mam znajomych wysoko w pisie ( w co nie musisz wcale wierzyć, i tak tu nikogo nie przekonam). Mam informacje z pierwszej ręki. W pandemii była jedna wielka panika na początku i bieganie jak kurczaki z obciętymi łbami a nie żadne masterplany na lewe respiratory i maseczki

Tysiące ludzi szyło maseczki z materiałów lepszych niż to gówno z Antonowa 

W ramach oddolnej inicjatywy texmaswczkocsmigaly po całej Polsce 

A tymczasem rzont wspierał handlarza bronią 

 

"To są pierdy a nie afery" 

Podrzuć swoim znajomym w PiS tej slogan 

 

I nie martw się, od kilku lat powtarzamy że to co wypisujesz jest sterowane odgórnie i pewnie też opłacane, teraz sam to niejako przyznaleś

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, josephnba napisał(a):

Tysiące ludzi szyło maseczki z materiałów lepszych niż to gówno z Antonowa 

W ramach oddolnej inicjatywy texmaswczkocsmigaly po całej Polsce 

A tymczasem rzont wspierał handlarza bronią 

 

"To są pierdy a nie afery" 

Podrzuć swoim znajomym w PiS tej slogan 

 

I nie martw się, od kilku lat powtarzamy że to co wypisujesz jest sterowane odgórnie i pewnie też opłacane, teraz sam to niejako przyznaleś

Nie oceniaj innych po sobie. Nie każdy się sprzeda za sikawkę.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, mayor napisał(a):

Nie wiem czy jest czego zazdrościć.,To tak jakby ktoś się chwalił ,że zna kilku alfonsów i złodziei, a na dodatek wszystkie k****

znać zawsze warto, tym bardziej że jesteś oczyszczony moralnie ponieważ za Twoimi działaniami kryje się dobro Polski i Polaków pod parasolem brylantowej moralności od samego Boga pod przewodnictwem kościoła katolickiego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, fluber napisał(a):

Nie oceniaj innych po sobie. Nie każdy się sprzeda za sikawkę.

Ty się sprzedałeś za w sumie c*** wie co 

Ja przynajmniej wykorzystuję to do ratowania ludzi 

6 minut temu, Koelner napisał(a):

znać zawsze warto, tym bardziej że jesteś oczyszczony moralnie ponieważ za Twoimi działaniami kryje się dobro Polski i Polaków pod parasolem brylantowej moralności od samego Boga pod przewodnictwem kościoła katolickiego 

Możemy nie mieszać w to Boga? 

I części Kościoła? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, josephnba napisał(a):

Możemy nie mieszać w to Boga? 

I części Kościoła? 

powiedz to tym którzy się uwłaszczają pod nimi. z PO była różnica że oni mieli trochę takie postPRLowskie myślenie typowe dla odpadu przemian w 90’ czyli robimy ale warto żeby coś tam nam Skapnęło. mało moralne ale coś normalnego i te osoby wiedziały że czynią źle ale przecież zawsze tak było to czeku tego nie robić tym bardziej że to kasa niemiecka czy tam unijna a w PiSie jesteś oczyszczony moralnie ponieważ jak wchodzisz obecnie do biur zarządu biznesu czyli alior pekao to wiszą religijne portery a w poczekalni zamiast gazety forbesa leżą miesięczniki gazet chrześcijańskie. Łupienie dla wyższej moralności i idei 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.