Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Kily napisał(a):

ZSRR?

To na zasadzie państwo było wielkie, ale ale nie dobrze per xapita. To jak mówić, że Indie się mają lepiej od Norwegii. 

Plus tak - w sytuacji kiedy ZSRR było najmocniejsze, to jednak poziom ludzi znacznie się podniósł. To jednak był masowy wzrost i wydobywanie ludzi z przeludnionych wiosek do wielkiej płyty z toaletą i żarówką w mieszkaniu i nawet wymaganą racją dietetyczną.

Nie da się rządzić nie mając żadnego poparcia.

Kiedy jednak właśnie zachód odgonił, a relatywnie obywatele radzieccy stali się biedniejsi, to już w szybkim tempie ZSRR upadł, bo był słaby.

ZSRR trwało 69 lat, w tym czasie świat się całkiem zmienił i dychotomia nie była jednostkowa jak się porównuje USA ze szczytu cudu gospodarcze z ZSRR w najgorszym momencie.

 

2 minuty temu, Koelner napisał(a):

no i git, pozdrów jeszcze Piłsudskiego 

A go nie cierpię. Ogólnie z II RP to ja najbliżej do wszystkich Witosów mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RappaR napisał(a):

Nie da się rządzić nie mając żadnego poparcia.

Ale czym innym jest poparcie, a czym innym jakość życia wg jakichś obiektywnych kryteriów. Przecież u Ruskich do dzisiaj nie brakuje obywateli, którzy obejdą się bez dostępu do bieżącej wody, byle tylko Rosja była wielka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kily napisał(a):

Ale czym innym jest poparcie, a czym innym jakość życia wg jakichś obiektywnych kryteriów. Przecież u Ruskich do dzisiaj nie brakuje obywateli, którzy obejdą się bez dostępu do bieżącej wody, byle tylko Rosja była wielka.

Jakoś w 1917 ich zabrakło. W 1941 nie. 

A druga - nie warto porównywać takich kwestii między epokami, a my mamy inną epokę.

Najliczniejszą grupą w Rosji są kobiety po 50. To nie jest grupa z jakiegokolwiek punktu historii świata, biologii czy antropologii będąca źródłem jakichś porywających zmian, rewolucji czy puczy. Rosja nie posiada młodej populacji, większość mężczyzn pouciekała. To nie jest poparcie dla polityki Putina, to jest apatia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, fluber napisał(a):

Co sądzicie o wykorzystywaniu w spocie wygenerowanego przez ai głosu polityka przeciwników , który mówi rzeczy których nigdy nie powiedział i sugerowanie wyborcom że powiedział??

Jeżeli przeczytany tekst głosem danego polityka jest tekstem, którego on sam jest autorem to nie mam z tym problemu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pis -> nieustanne klamstwa w publicznej TV za pieniadze podatnikow, szczucie, propaganda -> cisza, jest ok, TVP jest takie jak bylo za PO(xD), a nawet lepsze bo maja lepsza oferte dla emerytow.

PO -> uzyje sztucznej inteligencji do przeczytania maili, ktore wyciekly ze skrzynki Dworczyka i co do ich prawdziwosci juz nikt w 2023 nie powinien miec watpliwosci -> skandal, upadek obyczajow, dno, zenada.

Dajta spokoj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał(a):

Pis -> nieustanne klamstwa w publicznej TV za pieniadze podatnikow, szczucie, propaganda -> cisza, jest ok, TVP jest takie jak bylo za PO(xD), a nawet lepsze bo maja lepsza oferte dla emerytow.

PO -> uzyje sztucznej inteligencji do przeczytania maili, ktore wyciekly ze skrzynki Dworczyka i co do ich prawdziwosci juz nikt w 2023 nie powinien miec watpliwosci -> skandal, upadek obyczajow, dno, zenada.

Dajta spokoj.

Ja dlatego raczej poza krótkimi komentarzami nie biorę dyskusji na tematy polityczne tutaj. Szkoda mojego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Reikai napisał(a):

Pis -> nieustanne klamstwa w publicznej TV za pieniadze podatnikow, szczucie, propaganda -> cisza, jest ok, TVP jest takie jak bylo za PO(xD), a nawet lepsze bo maja lepsza oferte dla emerytow.

PO -> uzyje sztucznej inteligencji do przeczytania maili, ktore wyciekly ze skrzynki Dworczyka i co do ich prawdziwosci juz nikt w 2023 nie powinien miec watpliwosci -> skandal, upadek obyczajow, dno, zenada.

Dajta spokoj.

Nie księża dokonują setek masturbacji publicznej - Reikai wyjebane

Jeden ksiądz dokonał - Reikai wielki obronca

 

W kategorii hipokryzji masz top of the year

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał(a):

Nie księża dokonują setek masturbacji publicznej - Reikai wyjebane

Jeden ksiądz dokonał - Reikai wielki obronca

 

W kategorii hipokryzji masz top of the year

 

Nie, wcale nie ma wyjebane. Nie wiem skad zes to sobie wymyslil, ale jak nie widzisz roznicy w pedofilskich zachowaniach, a pedofilskich zachowan okreslonej grupy, ktora ma dostep codziennie w szkolach i po szkole do dzieci, to na prawde nie bede Ci jej tlumaczyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Reikai napisał(a):

Nie, wcale nie ma wyjebane. Nie wiem skad zes to sobie wymyslil, ale jak nie widzisz roznicy w pedofilskich zachowaniach, a pedofilskich zachowan okreslonej grupy, ktora ma dostep codziennie w szkolach i po szkole do dzieci, to na prawde nie bede Ci jej tlumaczyl.

Zresztą większym problem nie jest to że coś się zdarzyło tylko brak próby samooczyszczenia danego środowiska. To czy ksiądz czy ktoś inny się masturbował to jest znikomy problem. Nie zgłaszanie pedofili i przenoszenie księdza do innej parafii przenosi problem z jednostki na cała organizacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Reikai napisał(a):

Pis -> nieustanne klamstwa w publicznej TV za pieniadze podatnikow, szczucie, propaganda -> cisza, jest ok, TVP jest takie jak bylo za PO(xD), a nawet lepsze bo maja lepsza oferte dla emerytow.

PO -> uzyje sztucznej inteligencji do przeczytania maili, ktore wyciekly ze skrzynki Dworczyka i co do ich prawdziwosci juz nikt w 2023 nie powinien miec watpliwosci -> skandal, upadek obyczajow, dno, zenada.

Dajta spokoj.

Być może ktoś musiałby Twoje wpisy rozsyłać Twoim znajomym z Tobą jako lektorem, żebyś zrozumiał z jak poważnym nadużyciem, a w moim przekonaniu poważnym przestępstwem mamy tu do czynienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał(a):

Być może ktoś musiałby Twoje wpisy rozsyłać Twoim znajomym z Tobą jako lektorem, żebyś zrozumiał z jak poważnym nadużyciem, a w moim przekonaniu poważnym przestępstwem mamy tu do czynienia.

Nawet nie zajaknales sie na zaden z pisowskich materialow, sposobow propagandy i oszustw przez ostatnie lata.

Czy jest to moralnie super? Pewnie nie. Ale wcale nie jest gorsze, niz to co robi pis codziennie za Twoje pieniadze. To dalej sa slowa Morawieckiego, co do tego chyba nie ma watpliwosci?

Opozycja w koncu zrozumiala, ze z bandytami nalezy rozmawiac jezykiem bandytow, stad takie tanie sztuczki. Nie wiem czemu akurat to Cie oburza, a pisowskie klamstwa ipropaganda nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RappaR napisał(a):

Jak dla mnie lepiej wypada w polityce działalność ludzi wykształconych niż niewykształconych 

Wydaje mi się, że obecnie nie ma w sejmie ludzi ze średnim, choć wielu zachowuje się jak debile po podstawówce 

44 minuty temu, fluber napisał(a):

A jeśli twierdzi że nie jest?

No to fajnie, dworczyk mówi wciąż to samo 

Wierzymy!

18 minut temu, fluber napisał(a):

Być może ktoś musiałby Twoje wpisy rozsyłać Twoim znajomym z Tobą jako lektorem, żebyś zrozumiał z jak poważnym nadużyciem, a w moim przekonaniu poważnym przestępstwem mamy tu do czynienia.

Przeszkadza ci spot wyborczy ale nie to że dworczyk przez swoją tępotę udostępnił masę informacji wrażliwych ruskim i całemu światu? 

Spoko

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.