Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, fluber napisał(a):

To że Wołoszański był agentem nie jest spoko 

Słabym był. Praktycznie nic nie zrobił a i nie walczył z rodaka i tylko z ohydna imperialistyczna zgnilizna londyńskiej finansjery i dyplomacji. A tak na prawdę to tylko bawił się w klossa aby poznać warsztat agenta. Z perspektywy czasu to się rozmywa i choć to go nie oczyszcza to sam bród taki sobie. W sam raz aby kręcić aferę jakby był sbekiem. 

Afery istotne dla dziś Tobie nie przeszkadzają a bawić się chcesz w rozliczenie gwiazdowa tv z rzeczy w które on nawet zbytnio nie umiał. No i mądrze w sumie nie próbował. Dla paru notatek ogólnikowo napisanych sprzedał się i dostał paszport i pozwolenie kręcenia programów w tv 

Cena niska a efekty zerowe jezeli chodzi o wywiad. 

By mnie puszczono za PRL do USA i za pare notatek mógłbym np pograć w NBA to bym się dwa razy zastanowił 

Jest to sprzedanie siebie ale czy takim nie było uczestnictwo dziadków czy rodziców na pochodach 1 maja?

Sprawa śliska ale warta rozpatrzenia jak się ma z góry plan ze guzik zysku będzie miał wywiad 

Temat w sumie ciekawy na nasza podwójna moralność 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, ignazz napisał(a):

Afery istotne dla dziś Tobie nie przeszkadzają a bawić się chcesz w rozliczenie gwiazdowa tv z rzeczy w które on nawet zbytnio nie umiał.

Uważam że można wystawić z jedynką kogoś innego niż były wieloletni członek PZPR i TW. Myślę że sporo osób nie zostało gwiazda tv właśnie dlatego że miało inne zasady niż Wołoszański.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał(a):

Uważam że można wystawić z jedynką kogoś innego niż były wieloletni członek PZPR i TW. Myślę że sporo osób nie zostało gwiazda tv właśnie dlatego że miało inne zasady niż Wołoszański.

A ja myślę, że sporo osób usprawiedliwia się zasadami, po prostu nikt im nie zaoferował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fluber napisał(a):

To że Wołoszański był agentem nie jest spoko 

To że Wołoszański był agentem to znany od lat fakt, do którego sam się przyznał 

33 minuty temu, fluber napisał(a):

Sam nie wiem czy bym się nie sprzedał w sytuacji Wołoszańskiego, ale z pewnością nikt nie chce żeby ktoś kto się sprzedaje nim rządził.

Członków PZPR, czy władzy wykonawczej mamy w sejmie trochę, po praktycznie każdej stronie

Szybciej widziałbym Wołoszańskiego niż np Piotrowicza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał(a):

Uważam że można wystawić z jedynką kogoś innego niż były wieloletni członek PZPR i TW. Myślę że sporo osób nie zostało gwiazda tv właśnie dlatego że miało inne zasady niż Wołoszański.

Racja. Sensację XX wieku były dość przeciętnym programem. Wołoszański nie nadawał się do tej roli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fluber napisał(a):

Sam nie wiem czy bym się nie sprzedał w sytuacji Wołoszańskiego, ale z pewnością nikt nie chce żeby ktoś kto się sprzedaje nim rządził.

Nie przesadzaj, mieliśmy jeszcze partie przyjaciół piwa, chutliwego scyzoryka, mamy tatara.

To jest właśnie piękne w demokracji, że Conan barbarzyńca, może zostać gubernatorem :) 

4 minuty temu, lorak napisał(a):

^ dokładnie, jego programy były bardzo dobre, a i ksiażki się świetnie czytało.

Historia, czy fabuła? :) 

2 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Wiadomo, że by świetny. Dobrze budował napięcie, miał bogaty język, ciekawe materiały i idealnie dobrana muza (czołówka!).

Śmieje się po prostu, że już dewaluuje się jego prace, bo był agentem i to utorowało mu drogę do kariery. 

Bycie agentem każdemu torowało drogę do kariery. Czasem od taksówkarza do 1 w $ w kraju. I raczej na taksówce w PRLu, to się "talenty" nie marnowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Wiadomo, że by świetny. Dobrze budował napięcie, miał bogaty język, ciekawe materiały i idealnie dobrana muza (czołówka!).

Śmieje się po prostu, że już dewaluuje się jego prace, bo był agentem i to utorowało mu drogę do kariery. 

To jakim był prowadzącym program w tv nie ma przeciez nic wspólnego z tym jakim jest człowiekiem czy politykiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.