Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, josephnba napisał(a):

No właśnie

Co oferuje KO w tej chwili? 

Jako mają program poza odsunac PiS?  

@jack @mayor @Pablo81 

 

Co oni oferują? 

 

Ja naprawdę chcę moc na kogoś zagłosować 

Nie zagłosuję na PiS bo światopoglądowo jest mi do nich jak do ruskich 

Nie zagłosuję na konfederację bo nie jestem debilem 

Nie zagłosuję na PSL bo  (wpisz cokolwiek) 

Nie zagłosuję na Hołownię bo to nie jest polityk  

Nie zagłosuję na lewicę bo nie chce nic kojrzony z lesbą o modzie kartofla, senyszyn czy zabdbergiem albo mają stasko

Zostaje KO 

Tylko czym oni mogliby mnie przekonać?

Nie mam zamiaru nikogo agitować .Każdy ma swoje preferencje.,Ja pamiętam komunę i dla mnie samo odsunięcie PiS od władzy jest wystarczającym programem ,bo PiS i PZPR to jest tak jak mówili w Jugosławii -isti kurac samo drugo pakovanje .,Oprócz tego podobają mi się niektóre punkty programu PO-KO - jak likwidacja stanowiska wojewody i urzędów wojewódzkich ,gdyż dla mnie to niepojęte żeby rząd wyznaczał namiestników do decydowania o sprawach mieszkańców województwa wbrew ich wyborom i preferencjom politycznym.. Tak jakby w Stanie NY Wielki Biały Ojciec wyznaczył DeSantisa albo Abbotta na gubernatora 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mayor napisał(a):

Nie mam zamiaru nikogo agitować .Każdy ma swoje preferencje.,Ja pamiętam komunę i dla mnie samo odsunięcie PiS od władzy jest wystarczającym programem ,bo PiS i PZPR to jest tak jak mówili w Jugosławii -isti kurac samo drugo pakovanje .,Oprócz tego podobają mi się niektóre punkty programu PO-KO - jak likwidacja stanowiska wojewody i urzędów wojewódzkich ,gdyż dla mnie to niepojęte żeby rząd wyznaczał namiestników do decydowania o sprawach mieszkańców województwa wbrew ich wyborom i preferencjom politycznym.. Tak jakby w Stanie NY Wielki Biały Ojciec wyznaczył DeSantisa albo Abbotta na gubernatora 

Wymieniłeś jeden konkretny 

I absolutnie niewykonalny. 

Na bank jakakolwiek władza pozbawi się nadzoru nad województwami 🤣

1 minutę temu, fluber napisał(a):

Głosować tak jak mu partia nakazuje

JOW! 

JOW! 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, josephnba napisał(a):

No sorry ale mam trochę większe wymagania wobec kogoś, kto będzie mnie za moją kasę reprezentował przed narodem 

Ja też, ale niestety nie stoisz przed tego typu wyborem gdzie ktoś tego typu wymagania spełnia, więc możemy mieć dalej u władzy ludzi którzy jak cała reszta maja wszystkie wady innych polityków, ale do tego są bandą fanatyków, z nikim się nie potrafią dogadać, szukają na około wrogów i pod koniec drugiej kadencji po 8 latach  potrafią jedynie powiedzieć wina Tuska więc robiliby to samo pewnie i po 12 latach... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, josephnba napisał(a):

Wymieniłeś jeden konkretny 

I absolutnie niewykonalny. 

Na bank jakakolwiek władza pozbawi się nadzoru nad województwami 🤣

JOW! 

JOW! 

 

 

Ten akurat ma dla mnie największy sens i jest absolutnie wykonalny,.Drugi w moim rankingu to rozdzielenie funkcji ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego .,Trzeci to zmniejszenie ciężaru szkolnych plecaków dzieciom , obiady gotowane w szkołach dla każdego ucznia, stypendia za wyniki w nauce i wynagradzanie nauczycieli pensjami wyższymi od sprzątaczki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mayor napisał(a):

Ten akurat ma dla mnie największy sens i jest absolutnie wykonalny,.Drugi w moim rankingu to rozdzielenie funkcji ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego .,Trzeci to zmniejszenie ciężaru szkolnych plecaków dzieciom , obiady gotowane w szkołach dla każdego ucznia, stypendia za wyniki w nauce i wynagradzanie nauczycieli pensjami wyższymi od sprzątaczki 

I zasmażka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, fluber napisał(a):

O ja pierdolę, serio wierzysz w te bajki?;)

Wydaje mi się, że tak mocno bronisz PiS, bo jest Tobie wygodnie żyć, pisząc na forum pod przykrywką pracy naukowej. A tak, z pozoru, nielubiany przez Ciebie Czarnek wykonuje świetną, z Twojego punktu widzenia, pracę, tworząc lukę płacową na poziomie doktorantów, co, z braku potencjalnej konkurencji, tworzy dla Ciebie idealne warunki pisania na forum za pieniądze podatników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Wydaje mi się, że tak mocno bronisz PiS, bo jest Tobie wygodnie żyć,

No nie ukrywam że na końcu fakt że za PiS żyje mi się jakieś 5 razy lepiej niż za po ma znaczenie.

Niezależnie jak duże zasługi przypisywalbym sobie to jednak skromność nie pozwala mi  nie docenić szczęścia i warunków na jakie trafiłem 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał(a):

O ja pierdolę, serio wierzysz w te bajki?;)

O ja pierdolę , serio uważasz że to jest kwestia wiary? Przecież lansujesz się na forum jako specjalista od religii., To prędzej jest wiedza niż wiara., Zresztą wychowałem się w rodzinie nauczycielskiej i wiem nawet ile zarabiali nauczyciele w PRL, w porównaniu do sprzątaczek, robotników, czy inżynierów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fluber napisał(a):

No nie ukrywam że na końcu fakt że za PiS żyje mi się jakieś 5 razy lepiej niż za po ma znaczenie.

Niezależnie jak duże zasługi przypisywalbym sobie to jednak skromność nie pozwala mi  nie docenić szczęścia i warunków na jakie trafiłem 

Czy w tej chwili szczycisz się pasozytnictwem?

System, w którym pracownik bezproduktywnie siedzi na forum za państwowe pieniądze może być wadliwy. Dopuszczasz taka myśl do siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.