Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Drogi są, światło jest, nie rozstrzeliwują (kraj w środku europy) - Mateusz Morawiecki: tak trzeba żyć!

Minister rolnictwa rozprawiający jak wujek Władek na grillu że browary dolewają spirytusu do piwa.

Czy przekroczyliśmy już granice absurdu?

Edytowane przez Sewer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał(a):

Bo oprócz afer które pojawiają się głównie w mediach:

 

A kto to jest? To jest Tusk, członek PO czy kto? Zaraz się okaże, że opozycja przegra wybory bo ja coś napiszę na forum.

1 minutę temu, josephnba napisał(a):

Tusk był za utrzymaniem kompromisu aborcyjnego 

A teraz szuka głosów na skrajnej lewicy i jest 100% za legalną aborcją 

No i świetnie. W końcu poszedł po rozum do głowy. Może przez te lata spędzone na zachodzie rozszerzyły mu się horyzonty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jack napisał(a):

A kto to jest? To jest Tusk, członek PO czy kto? Zaraz się okaże, że opozycja przegra wybory bo ja coś napiszę na forum.

No i świetnie. W końcu poszedł po rozum do głowy. Może przez te lata spędzone na zachodzie rozszerzyły mu się horyzonty 

No i tym właśnie traci w oczach ludzi 

Jedno to aborcją z powodów zdrowotnych czy gwałtu a co innego dawanie dupy na tinderze i skrobanka bo nie lubię w gumie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jack

Kiedy PIS wygrywał 1 wybory, to tak jak @Koelner zauważył powtarzał główne punkty swojego programu w kółko i kółko. Konkrety. 500+, nie zgadzamy się na przymusową relokację imigrantów z krajów muzułmańskich i 13 emerytura + darmowe leki dla seniorów. 

Kiedy atakowali PO to też skupiali się na konkretach, na mocnym przekazie i na rzeczach, które dotyczyły większości wyborców, szczególnie tych niezdecydowanych:

PO obiecała, że nie podniesie wieku emerytalnego i podnosiła, Tusk chce żebyście pracowali do śmierci

PO ukradła pieniądze z OFE, Tusk to złodziej.

Posłuchajcie taśm, platforma ma was za frajerów, posłuchajcie co o was mówią.

Ja nie jestem w tej chwili w stanie zidentyfikować takich 3 głównych punktów platformy obywatelskiej wokół której buduje kampanię, ani takich trzech konkretnych zarzutów, które wałkują w kółko wobec PIS. Może Ty jesteś?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Jak w pracy opowiadasz ten sam dowcip 47 razy to ludzie się śmieją?

I takie wjazdy ad personam mogą kończyć sie ostrym przypalem, jak w przypadku Mayora, ale widać nie zanotowales tego.

wjazdy ad personam powiadasz?

33 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Ale śmietnik 😕

Jak korposzczurowi nie napiszą w pdf, to nie rozumieć 😕

xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie

Co oferuje KO w tej chwili? 

Jako mają program poza odsunac PiS?  

@jack @mayor @Pablo81 

 

Co oni oferują? 

 

Ja naprawdę chcę moc na kogoś zagłosować 

Nie zagłosuję na PiS bo światopoglądowo jest mi do nich jak do ruskich 

Nie zagłosuję na konfederację bo nie jestem debilem 

Nie zagłosuję na PSL bo  (wpisz cokolwiek) 

Nie zagłosuję na Hołownię bo to nie jest polityk  

Nie zagłosuję na lewicę bo nie chce nic kojrzony z lesbą o modzie kartofla, senyszyn czy zabdbergiem albo mają stasko

Zostaje KO 

Tylko czym oni mogliby mnie przekonać?

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jack napisał(a):

Dla przypomnienia PIS w 2015 wygrał wybory na fali ośmiorniczek, 6tyś i polski w ruinie

Pamięć u Ciebie dobra, choć niekompletna. To bardziej PO przegrało wybory w 2015 niż PiS je wygrał. A czym przegrało? Kuriozalnie, akurat ,,walką"  o prawa kobiet, o ich równouprawnienie względem mężczyzn. Nikt nie zrobił tak dobrze Polkom jak Tusk uprzywilejowując je do pracy do 67 roku życia. 

Do 2015 PO miało run 6 czy 7 zwycięskich kampanii. PiS powoli mógł sobie szukać miejsca na śmietniku historii. Ustawa ,,67" odwróciła ten trend. PO, (a właściwie Tusk, bo wielu w Platformie zdawało sobie sprawę czym się skończy ,,reforma emerytalna" i było jej przeciwnych) sama sobie ukręciła sznur. Taśmy Sowy były gwóździem do trumny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, DRK napisał(a):

Pamięć u Ciebie dobra, choć niekompletna. To bardziej PO przegrało wybory w 2015 niż PiS je wygrał. A czym przegrało? Kuriozalnie, akurat ,,walką"  o prawa kobiet, o ich równouprawnienie względem mężczyzn. Nikt nie zrobił tak dobrze Polkom jak Tusk uprzywilejowując je do pracy do 67 roku życia. 

Do 2015 PO miało run 6 czy 7 zwycięskich kampanii. PiS powoli mógł sobie szukać miejsca na śmietniku historii. Ustawa ,,67" odwróciła ten trend. PO, (a właściwie Tusk, bo wielu w Platformie zdawało sobie sprawę czym się skończy ,,reforma emerytalna" i było jej przeciwnych) sama sobie ukręciła sznur. Taśmy Sowy były gwóździem do trumny. 

O ile rozumiem potrzebę przesunięcia wieku emerytalnego biorąc pod uwagę starzejące się społeczeństwo i dodatkowo rosnące kwoty wydawane na socjale, tak nie kumam dlaczego PO zrobiło to tak radykalnie i brutalnie 

Wiem że tym ruchem Tusk kupił sobie posadę w EU, dlatego też nie potrafię na poważnie brać jego pomysłów z "kampanii" 

Stał się tanim populistą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, josephnba napisał(a):

Zostaje KO 

Tylko czym oni mogliby mnie przekonać?

To co napisałeś wyżej - odsunąć pis, to niestety pod względem jest wielkie gówno, ale patrząc na alternatywę czyli PiS rządzący kolejne 4 lata do tego z Ziobro i oszolamami z konfederacji to i tak wybranie mniejszego zła i ja szczerze tylko tym się będę kierował idąc do wyborów inaczej jak wiele osób mógłbym zrobić szybkie podsumowanie tego kto i czym mnie przekonuje programowo i  stwierdziłbym, że nikt i nie poszedłbym w ogóle. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Van napisał(a):

To co napisałeś wyżej - odsunąć pis, to niestety pod względem jest wielkie gówno, ale patrząc na alternatywę czyli PiS rządzący kolejne 4 lata do tego z Ziobro i oszolamami z konfederacji to i tak wybranie mniejszego zła i ja szczerze tylko tym się będę kierował idąc do wyborów inaczej jak wiele osób mógłbym zrobić szybkie podsumowanie tego kto i czym mnie przekonuje programowo i  stwierdziłbym, że nikt i nie poszedłbym w ogóle. 

 

No sorry ale mam trochę większe wymagania wobec kogoś, kto będzie mnie za moją kasę reprezentował przed narodem 

1 minutę temu, Koelner napisał(a):

jaki jest obowiązek polityka?

Kłamać przed zwalać na innych po 

25 minut temu, P_M napisał(a):

Zawsze nim był :) #3x15pamietamy

To był bardzo dobry program. W międzyczasie PO się z tego wycofali jeszcze nawet nie rządząc

Tymczasem radni PO w Warszawie 

 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid028XPAtsBvFFsDKejF3QsFynP3cuaV3ZaHEjRnfbKc3btPuKG1mZzo2ZARPy7c8hSTl&id=100064927082585

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.