Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, fluber napisał(a):

 

Inni nie mają pysków, piana na pysku to synonim wścieklizny ( bo zwierzęta mają pyski), nie rób z siebie Janusza Kowalskiego 

Oooo jeszcze porównanie do Janusza Kowalskiego! Nie podwyższaj tego poziomu dyskusji ponieważ nas zawstydzasz.

5 minut temu, Gregorius napisał(a):

Może by tak było że ich zapowiedzi budowy nowoczesnej armii po 8 latach okazują się kłamstwem spoko. Może to po prostu całkowita nieudolność tym co mamy. Ale to tylko jeden z trzech przypadków. To już pozwala lepiej ocenić ta władze że kłamią w każdej sytuacji licząc że ciemny lud to kupi albo zapomni. 

W TVP idzie nuta że to Tusk rozbroił armie a oni w pędzie z potem na czole nadrabiają 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koelner napisał(a):

Oooo jeszcze porównanie do Janusza Kowalskiego! Nie podwyższaj tego poziomu dyskusji ponieważ nas zawstydzasz.

Przegapiłeś jego historię z nożem w kieszeni i cała serie memów na ten temat?

Właśnie o tym piszę, najpierw pianę na pysku jako pewne utarte określenie przyjmujesz dosłownie, a potem znane medialne nawiązanie do historii w której ktoś zrobił tak samo traktujesz jako jakąś personalna obrazę. 

10 lat temu każdy by tutaj ogarnął do czego nawiązuje i o co chodzi a teraz mam wrażenie że ludzie na forum przestali cokolwiek ogarniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, fluber napisał(a):

 

10 lat temu każdy by tutaj ogarnął do czego nawiązuje i o co chodzi a teraz mam wrażenie że ludzie na forum przestali cokolwiek ogarniać.

przecież twoje posty oraz argumentacja nigdy nie była do ogarnięcia przez resztę więc już się tak nie katuj 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, starYfaN napisał(a):

Niespecjalnie mnie obchodzi co się dzieje w Norwegi i krajach 3 świata i dlaczego zamawiali. Ważne że nie chcą i wiadomo dlaczego.

Ja wiem że Ciebie nie interesuje bo musiałbyś przyznać że na moment decyzji oferta była racjonalna. A to że z perspektywy czasu może może wydawać się inaczej nic nie nie zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Gregorius napisał(a):

Żyjemy w Państwie gdzie rządzący okłamują w bardzo istotnych sprawach Polaków. Jak można czuć się bezpieczenie jak wiemy tylko tyle ile znajdą dziennikarze lub sami obywatele.

Ja tam nie widzę żadnej różnicy od czasów PRL w tej materii, wróć, za PRL znaleziono by dziennikarza lub obywatela.

Można się przyzwyczaić do tego standardu, gorzej jak rudy lis kradnie mi $ z konta i jeszcze wciska mi ciemnotę, że coś mi daje.

Teraz, Gregorius napisał(a):

Ja wiem że Ciebie nie interesuje bo musiałbyś przyznać że na moment decyzji oferta była racjonalna. A to że z perspektywy czasu może może wydawać się inaczej nic nie nie zmienia.

Nie musiałbym, wiedząc kiedy Norwegia zamówiła i nie dostała :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fluber napisał(a):

Ja próbuję tu cokolwiek ratować, ale połowa użytkowników tego wątku ma pianę na pyskach jak cos pisze. Próbuje podawać argumenty, ale z drugiej strony dostaje legiony Macierewicza, parasol misiewicza i gówno. Tu są ludzie którzy nieironicznie myślą że jestem propagandzista.

Piszesz bzdury to dostajesz bzdury w odpowiedzi. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, starYfaN napisał(a):

Nie musiałbym, wiedząc kiedy Norwegia zamówiła i nie dostała

https://www.altair.com.pl/news/view?news_id=40278

No i jak wiesz kiedy Nowegia podpisała umowe to może wiesz że to nie te helikoptery która zamowiła Polska.

 

42 minuty temu, starYfaN napisał(a):

Ja tam nie widzę żadnej różnicy od czasów PRL w tej materii, wróć, za PRL znaleziono by dziennikarza lub obywatela.

Można się przyzwyczaić do tego standardu, gorzej jak rudy lis kradnie mi $ z konta i jeszcze wciska mi ciemnotę, że coś mi daje.

ja też od 8 lat nie widzę róznicy do PRL. może tylko w PRL bardziej przestrzegali prawa. Bo Ci to nawet się nie kryją że prawo ich nie obchodzi.

A drugie zdanie to również manipulacja. Ale niczego więcej się po Tobie nie spodziewałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gregorius napisał(a):

Pożyjemy zobaczymy :) 

2 minuty temu, Gregorius napisał(a):

ja też od 8 lat nie widzę róznicy do PRL. może tylko w PRL bardziej przestrzegali prawa. Bo Ci to nawet się nie kryją że prawo ich nie obchodzi.

A drugie zdanie to również manipulacja. Ale niczego więcej się po Tobie nie spodziewałem.

Wcześniej też nie było jej szczególnie widać.

Nie wiem co jest manipulacją w dyskusji o zap..........niu gwarantowanych pieniędzy z konta, aby ratować deficyt budżetowy. Mam w d....pie kto wygra, ale pamiętam jak było i nie mam zamiaru do tego wracać.

Nudzisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koelner napisał(a):

starzejesz się, nie przejmuj się 

Jesteś pewny, że to ja się starzeję, a nie Wy?

Bo prawdę powiedziawszy mam swoją hipotezę po swoim niedawnym zjeździe klasowym i bardzo by się wam nie spodobały moje wnioski. Ale to raczej jest temat na random shit, który może zacznę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał(a):

Jesteś pewny, że to ja się starzeję, a nie Wy?

Bo prawdę powiedziawszy mam swoją hipotezę po swoim niedawnym zjeździe klasowym i bardzo by się wam nie spodobały moje wnioski. Ale to raczej jest temat na random shit, który może zacznę 

Bring it :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, fluber napisał(a):

Jesteś pewny, że to ja się starzeję, a nie Wy?

Bo prawdę powiedziawszy mam swoją hipotezę po swoim niedawnym zjeździe klasowym i bardzo by się wam nie spodobały moje wnioski. Ale to raczej jest temat na random shit, który może zacznę 

Zgadnę. Wszyscy się brzydko zestarzeli. I głupio gadali. 
 

poza Tobą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, fluber napisał(a):

Jesteś pewny, że to ja się starzeję, a nie Wy?

Bo prawdę powiedziawszy mam swoją hipotezę po swoim niedawnym zjeździe klasowym i bardzo by się wam nie spodobały moje wnioski. Ale to raczej jest temat na random shit, który może zacznę 

dawaj, przed nami możesz się otworzyć. jak chcesz żeby było na temat to na koniec wniosków napisz „wina Tuska” i będzie git 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.