Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, fluber napisał:

Nie mieliśmy żadnych kolonii, więc jest też bariera językowa, jeśli chcą tu zostać to musza się uczyć języka i jednocześnie asymilować. Widzę tu ogromne różnice miedzy Francja a Polska.

Mbappe opierdalajacy Lidla w Paryżu też zna francuski i pewnie w szkole śpiewał Marsyliankę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał:

Po pierwsze nie ma u nas zjawiska w którym mamy getta, w którym dominuje tylko jedna narodowość i w którym zatrzymujemy tych ludzi masowo.

Jeszcze nie mamy ale będziemy mieli. U nas nie ma zasobów mieszkań socjalnych w których możesz rozlokowywać emigrantów tak by ich społeczność rozrzedzić. U nas będziesz miał dopływ migrantów, którzy będą zarabiać mało i wynajmować mieszkania jak najtaniej. W każdym mieście znajdzie się miejsce, gdzie zagęszczenie przybyszów będzie rosło a potem poleci jak lawina bo ceny najmu w tych rejonach jeszcze spadną, Polacy przeniosą się gdzie indziej a nowi nie będą chcieli zamieszkać. Getta się same zrobią z biegiem lat. W Gdańsku już sam zaobserwowałem sporo przybyszów w Nowym Porcie i stawiam dolary przeciw orzechom, że to samo dzieje się na Oruni i Przeróbce. Zapisz sobie w kapsule czasu i odczytaj za 20 lat, gdzie obstawiam powstaną gdańskie getta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jack napisał:

Jeszcze nie mamy ale będziemy mieli. U nas nie ma zasobów mieszkań socjalnych w których możesz rozlokowywać emigrantów tak by ich społeczność rozrzedzić. U nas będziesz miał dopływ migrantów, którzy będą zarabiać mało i wynajmować mieszkania jak najtaniej. W każdym mieście znajdzie się miejsce, gdzie zagęszczenie przybyszów będzie rosło a potem poleci jak lawina bo ceny najmu w tych rejonach jeszcze spadną, Polacy przeniosą się gdzie indziej a nowi nie będą chcieli zamieszkać. Getta się same zrobią z biegiem lat. W Gdańsku już sam zaobserwowałem sporo przybyszów w Nowym Porcie i stawiam dolary przeciw orzechom, że to samo dzieje się na Oruni i Przeróbce. Zapisz sobie w kapsule czasu i odczytaj za 20 lat, gdzie obstawiam powstaną gdańskie getta. 

Tylko że we Francji masz masę ludzi na socjalu i patoli, u nas jak nie jesteś na takim poziomie żeby zarobić na mieszkanie w Gdańsku to zostaniesz pożegnany.

Czym się zajmuje ten Twój pakis @Koelner?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Tylko że we Francji masz masę ludzi na socjalu i patoli, u nas jak nie jesteś na takim poziomie żeby zarobić na mieszkanie w Gdańsku to zostaniesz pożegnany.

A to dlatego, że we Francji masz już któreś tam pokolenie. U nas też tak będzie jeśli nie wprowadzi się poważnej polityki scalającej mieszkańców. Niemcy jakoś sobie radzą z kolejnymi falami emigracji z Włoch, Turcji, Polski, Jugosławii, NRD, Rosji itd. 

Teraz, Koelner napisał:

Oczywiście spawacz na stoczni 

A nie mieszka czasem w falowcu w New Port? 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jack napisał:

A nie mieszka czasem w falowcu w New Port? 😎

Przymorze

 

Godzinę temu, fluber napisał:

Tylko że we Francji masz masę ludzi na socjalu i patoli, u nas jak nie jesteś na takim poziomie żeby zarobić na mieszkanie w Gdańsku to zostaniesz pożegnany.

Rozmawiamy o kolejnych pokoleniach, które nie zostaną pożegnane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Tak, maksymalnie 10 procent ogółu obywateli

jak będzie 10% plus 1 to co wtedy z nimi zrobisz?

żeby było jasne i już Ci to pisałem, córka tego pakisa jest urodzona w Polsce i będzie miała obywatelstwo polskie, więc nie będzie nawet brana do tego Twojego 10%. to samo przerabiała Francja gdzie lewica aby zdobyć głosy zaczęła wprowadzać ułatwienia do nadawania obywatelstwa, że nawet rodzice jeśli nie mieli obywatelstwa francuskiego ale ich dziecko miało to po pewnym czasie rodzicom też nadali ( wszystko to tłumaczy nawet Pan w Historii Realnej u Zychowicza 

piszemy Ci od kilku stron, że PiS czy PO budują nam to samo co jest już we Francji a Ty nadal dyskutujesz sam ze swoim światem w swoim stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Przyczyny tego co się stało we Francji są dużo bardziej skomplikowane niż : Francuzi sprowadzali ludzi do pracy. A jak się boisz tych pakistańskich dziewczynek, to już nic na to nie poradzę. 

one będą miały dzieci i statystyki we Francji podają że muzułmanki w 90% wybierają muzułmanów, może dla osoby bezdzietnej to nie ma znaczenia ale ja martwię się że moje wnuki i prawnuki będą kurwić na mnie że im odjebałem Francje mimo że wiedziałem jak to się zaczyna i kończy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Koelner napisał:

one będą miały dzieci i statystyki we Francji podają że muzułmanki w 90% wybierają muzułmanów, może dla osoby bezdzietnej to nie ma znaczenia ale ja martwię się że moje wnuki i prawnuki będą kurwić na mnie że im odjebałem Francje mimo że wiedziałem jak to się zaczyna i kończy 

Nie jesteśmy Francją 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że Francja to wiecej błędów i bardziej skomplikowany problem niż samo sprawdzanie parę pokoleń temu "imigrantów". Żeby to mogło się stać w Polsce to musiało by zajść kilka czynników w tym bardziej rozbudowany socjal i tanie mieszkania dla imigrantów. Coś co Francja robiła do lat 80. 

Inna sprawa że totalną hipokryzją jest szczucie i atakowanie imigrantów ze względu na wybory gdzie w najgorszym razie mieliśmy przyjąć kilka tysięcy uchodźców (a w zasadzie z racji obecności osób z Ukrainy mogliśmy nie przyjąć w ogóle) jednocześnie przyjmując dziesiątki tysięcy i planując zmienić plany żeby jeszcze przyjmować więcej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Koelner napisał:

one będą miały dzieci i statystyki we Francji podają że muzułmanki w 90% wybierają muzułmanów, może dla osoby bezdzietnej to nie ma znaczenia ale ja martwię się że moje wnuki i prawnuki będą kurwić na mnie że im odjebałem Francje mimo że wiedziałem jak to się zaczyna i kończy 

tam one twoje te wnuki bedą weź nie żartuj😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.