Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro już przy wróżbach wyborczych. Macie jakieś prediction? Mój typ:

215 demokratyczna opozycja + MN

215 PiS

30 Konfederacja

Scenariusz powyborczy:

PiS podkupuje prawą stronę PSL . W bonusie mogą dostać jeszcze władze w niektórych województwach.  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, fluber napisał:

To samo co przy gadaniu o kopalniach. To samo co z 500 plus. Tusk chce wygrać wybory, więc mówi dokładnie to co popiera większość. Na pewno czytałeś rok 1984. Tutaj jest to samo tylko bez wymazywania, po prostu liczy na pamięć złotej rybki wyborców i że jebać PiS będzie ważniejsze niż to co mówi i czy ma jakieś poglądy. Ogólnie celem jest odsunięcie PiS od władzy, więc Tusk mówi wszystko co mu w tym najbardziej pomaga.

Ja powiem, że jest tak, że twardy elektorat PO mówi wprost, że Tusk kłamie, żeby przekonać do siebie niezadowolonych wyborców PiSu i po wyborach nic z tych głupot nie będzie realizowane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Sebastian napisał:

Mają ludzi za głupków i kolejne wybory pokazują, że całkowicie słusznie.

jakby wiedzieli, że możemy im odpi*****ić na ulicach Warszawy Paryż to może zmieniliby nastawienie. a tak to nawet w tym przypadku elektoraty walą się pomiędzy sobą zamiast zorientować się że wszystko jest porozdawane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tak dawno nie uśmiałem jak wczoraj podczas oglądania kawy na ławę, z całego serca polecam.Minister Błażej Poboży kontra opozycja, bawiłem się wybornie a już mistrzostwem było nazwanie obecnych w programie ,,klasą polityczną" i przeprosiny dla widzów na koniec programu.

Edytowane przez Sewer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Sewer napisał:

Ja się tak dawno nie uśmiałem jak wczoraj podczas oglądania kawy na ławę, z całego serca polecam.Minister Błażej Poboży kontra opozycja, bawiłem się wybornie a już mistrzostwem było nazwanie obecnych w programie ,,klasą polityczną" i przeprosiny dla widzów na koniec programu.

To jeszcze na wiekszy uśmiech:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

To jeszcze na wiekszy uśmiech:)

 

 Patrząc na jego twarz zacytuje pewnego klasyka: ,,ale pan jest czerwony, jest pan tak czerwony że nie wiem, nie wiem czy to przez mój telewizor bo jeśli tak to będę musiał go wyrzucić przez okno ale pan jest taki czerwony..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.