Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, fluber napisał:

Jak wy sie musicie dowartościowywać;)

Ale nie jest tak Fluber ? Są osoby które realnie oceniają to co się dzieje i mają w miarę trzeźwy ogląd sytuacji, ale są tacy, którzy po prostu przeginają totalnie. Są Deltami tylko z drugiej strony skrajności. Nad jednymi czuwa wujek Putin nad drugimi krąży duch Kijowa. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sebastian napisał:

Ale nie jest tak Fluber ? Są osoby które realnie oceniają to co się dzieje i mają w miarę trzeźwy ogląd sytuacji, ale są tacy, którzy po prostu przeginają totalnie. Są Deltami tylko z drugiej strony skrajności. Nad jednymi czuwa wujek Putin nad drugimi krąży duch Kijowa. 

Uważasz, że nade mną czuwa wujek Putin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Sebastian napisał:

Ale nie jest tak Fluber ? Są osoby które realnie oceniają to co się dzieje i mają w miarę trzeźwy ogląd sytuacji, ale są tacy, którzy po prostu przeginają totalnie. Są Deltami tylko z drugiej strony skrajności. Nad jednymi czuwa wujek Putin nad drugimi krąży duch Kijowa. 

 

Gdzie zauważyłeś moją narrację jak na tym memie? Napisz bo na prawdę jestem ciekaw toku myślenia waszej dwójki.Ja tylko nawiązałem do zeszłej soboty gdzie @DLT_Braddock magicznie zniknął na grilla a miał powrócić w poniedziałek gdzie wcześniej nadawał na forum non stop.Moje przemyślenia na temat konfliktu są raczej stonowane bo im więcej wydaje się że wiemy tym więcej jest pytań tak jak w wielu innych tematach a narracja z mema pasuje raczej do deltusia tylko w drugą stronę, plującego zapalczywym jadem na wszystko i wszystkich tylko zupełnym przypadkiem nie na Rosyjską Federację.

 

 

Edytowane przez Sewer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Sewer napisał:

Gdzie zauważyłeś moją narrację jak na tym memie? Napisz bo na prawdę jestem ciekaw toku myślenia waszej dwójki.Ja tylko nawiązałem do zeszłej soboty gdzie @DLT_Braddock magicznie zniknął na grilla a miał powrócić w poniedziałek gdzie wcześniej nadawał na forum non stop.Moje przemyślenia na temat konfliktu są raczej stonowane bo im więcej wydaje się że wiemy tym więcej jest pytań tak jak w wielu innych tematach a narracja z mema pasuje raczej do deltusia tylko w drugą stronę, plującego zapalczywym jadem na wszystko i wszystkich tylko zupełnym przypadkiem nie na Rosyjską Federację.

 

 

przecież go ten konflikt nie obchodzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Sewer napisał:

Gdzie zauważyłeś moją narrację jak na tym memie? Napisz bo na prawdę jestem ciekaw toku myślenia waszej dwójki.Ja tylko nawiązałem do zeszłej soboty gdzie @DLT_Braddock magicznie zniknął na grilla a miał powrócić w poniedziałek gdzie wcześniej nadawał na forum non stop.Moje przemyślenia na temat konfliktu są raczej stonowane bo im więcej wydaje się że wiemy tym więcej jest pytań tak jak w wielu innych tematach a narracja z mema pasuje raczej do deltusia tylko w drugą stronę, plującego zapalczywym jadem na wszystko i wszystkich tylko zupełnym przypadkiem nie na Rosyjską Federację.

 

 

Matko jedyna. Jakimi ty i kilku mitami żyjecie na mój temat. Po kolei 

1) "magicznie zniknął na grillu" - WTF!!!! Przecież ja tylko sparodiowałem wcześniejszą wypowiedz flubera. Doczytaj synek

2) "gdzie wcześniej nadawał na forum non stop" - zeszła sobota to był 24 czerwiec. To moje wcześniejsze nadawanie non stop skutkowało tym że moje dwa ostatnie wpisy były 16 i 18 czerwca. 

3) "plującego zapalczywym jadem na wszystko i wszystkich" - histeryzujesz strasznie. O co chodzi? Podaj jakieś przykłady proszę bo kompletnie nie rozumiem o co ci chodzi. Może Ci chodzi o dyskusję o banderowskich barwach? Nie wolno? 

4) "tylko zupełnym przypadkiem nie na Rosyjską Federację" - moje ulubione. Bo nie dołączyłem do motłochu który używa sobie pisząc orki, ruskie, onuce? Synku, (teraz pojadę Wałęsą!!! Czytaj uważnie i ucz się) to JA obalaem rosyjskie i komunistyczne wrzutki Darkonzy gdy to nie było jeszcze modne!!!! I to używając argumentów a nie nazywają go ruską k****! Jakoś wtedy ely i  Gregorius byli obojętni, a Darkonza kwestionował nawet ukraińską wersję o Wielkim głodzie na Ukrainie. Ba, nawet jeden użytkownik, który później też stal się dla poklasku forumowych klakierow, tropicielem onuc, bardzo często przytakiwał jego rosyjskiej narracji. 

 

39 minut temu, Koelner napisał:

przecież go ten konflikt nie obchodzi

Ah te moje wielostronicowe dyskusje z Ely, Gregoriusem i hoolfanem na temat odbitej wioski, co? :)

Edytowane przez DLT_Braddock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, DLT_Braddock napisał:

Matko jedyna. Jakimi ty i kilku mitami żyjecie na mój temat. Po kolei 

1) "magicznie zniknął na grillu" - WTF!!!! Przecież ja tylko sparodiowałem wcześniejszą wypowiedz flubera. Doczytaj synek

2) "gdzie wcześniej nadawał na forum non stop" - zeszła sobota to był 24 czerwiec. To moje wcześniejsze nadawanie non stop skutkowało tym że moje dwa ostatnie wpisy były 16 i 18 czerwca. 

3) "plującego zapalczywym jadem na wszystko i wszystkich" - histeryzujesz strasznie. O co chodzi? Podaj jakieś przykłady proszę bo kompletnie nie rozumiem o co ci chodzi. Może Ci chodzi o dyskusję o banderowskich barwach? Nie wolno? 

4) "tylko zupełnym przypadkiem nie na Rosyjską Federację" - moje ulubione. Bo nie dołączyłem do motłochu który używa sobie pisząc orki, ruskie, onuce? Synku, (teraz pojadę Wałęsą!!! Czytaj uważnie i ucz się) to JA obalaem rosyjskie i komunistyczne wrzutki Darkonzy gdy to nie było jeszcze modne!!!! I to używając argumentów a nie nazywają go ruską k****! Jakoś wtedy ely i  Gregorius byli obojętni, a Darkonza kwestionował nawet ukraińską wersję o Wielkim głodzie na Ukrainie. Ba, nawet jeden użytkownik, który później też stal się dla poklasku forumowych klakierow, tropicielem onuc, bardzo często przytakiwał jego rosyjskiej narracji. 

Najważniejsze że Cię to wszystko nie obchodzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, DLT_Braddock napisał:

Matko jedyna. Jakimi ty i kilku mitami żyjecie na mój temat. Po kolei 

1) "magicznie zniknął na grillu" - WTF!!!! Przecież ja tylko sparodiowałem wcześniejszą wypowiedz flubera. Doczytaj synek

2) "gdzie wcześniej nadawał na forum non stop" - zeszła sobota to był 24 czerwiec. To moje wcześniejsze nadawanie non stop skutkowało tym że moje dwa ostatnie wpisy były 16 i 18 czerwca. 

3) "plującego zapalczywym jadem na wszystko i wszystkich" - histeryzujesz strasznie. O co chodzi? Podaj jakieś przykłady proszę bo kompletnie nie rozumiem o co ci chodzi. Może Ci chodzi o dyskusję o banderowskich barwach? Nie wolno? 

4) "tylko zupełnym przypadkiem nie na Rosyjską Federację" - moje ulubione. Bo nie dołączyłem do motłochu który używa sobie pisząc orki, ruskie, onuce? Synku, (teraz pojadę Wałęsą!!! Czytaj uważnie i ucz się) to JA obalaem rosyjskie i komunistyczne wrzutki Darkonzy gdy to nie było jeszcze modne!!!! I to używając argumentów a nie nazywają go ruską k****! Jakoś wtedy ely i  Gregorius byli obojętni, a Darkonza kwestionował nawet ukraińską wersję o Wielkim głodzie na Ukrainie. Ba, nawet jeden użytkownik, który później też stal się dla poklasku forumowych klakierow, tropicielem onuc, bardzo często przytakiwał jego rosyjskiej narracji. 

 

Ah te moje wielostronicowe dyskusje z Ely, Gregoriusem i hoolfanem na temat odbitej wioski, co? :)

Stary to teraz synek Ci powie że strasznie się wczuwasz. Fajnie spędziłem dzisiaj dzień poza domem, wracam a tu znowu takie wysrywy z twojej strony i jakaś gadka o banderowcach i Ukraińcach w każdym temacie na forum w którym się pojawisz - olaboga już brak na to cierpliwości i budzi tylko pożałowanie :) 

 

 

Cytat

Jakby mi Niemcy, Sowieci co jakiś czas wjeżdżali na wioskę, a bandy GL i UPA grasowały w okolicy - domyśl się

Cytat

Panowie. W sprawach historycznych i w kwestii roli Polski w konflikcie wypowiedziałem się tutaj kilka razy. Owszem. A tak to cały ten konflikt mało mnie interesuje. 

Skupcie się lepiej na "forumowym wsparciu" ukraińskiej kontrofensywy a nie ma mojej osobie. Ukraina teraz potrzebuje waszych rozgrzanych klawiatur. To na pewno :)

Bez odbioru

Cytat

Barwy czerwono czarne = UPA Stanisław Żaryn tropiący rosyjskie prowokacje wziąłby cię już na celownik. Kanadyjczycy wiedzą It's the flag of the Ukrainian Insurgent Army, known by the acronym of its name in Ukrainian, UPA, tylko ely3 nie wie. Dokształć się nieuku. Jeszcze się tym chełpi.

Cytat

Przecież w Polsce zwykli Ukraińcy w większości się z nimi nie obnoszą, bo mają więcej oleju w głowie niż ely3. Na Ukrainie to już spory problem. Tam stawiają pomniki temu co wydał rozkazy mordów. Tylko Zełensky prowokował i do Polski zawitał w bluzie ze znakiem OUN-M.

Cytat

Poniżej masz 3 zdjęcia. Na dwóch masz obrazki z Ukrainy, gdzie zawsze jest jakaś banderowska flaga czy to manifestacja, czy zdjęcie z cmentarza. Na jednym masz zdjęcie z manifestacji Ukraińców lub na cześć Ukrainy w Polsce. 

Cytat

Grzecznie pytam. Po co te złośliwości z twojej strony? Czytałem sobie propagandowe konta rosyjskie i chciałem je skonfrontować z propagandowymi kontami ukraińskimi. Dziękuję Ci.

Cytat

A co to znaczy, że jeszcze z...... Serbii? Jakąś ujmą jest bycie Serbem? Więcej o Ukrainie piszesz niż o Polsce. Tak jak już pisałem, gdybym nie wspomniał o tej Ukrainie to nie robiłbyś afery. Kac męczy?

Przecież tak wygląda co drugi twój post, STARY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Sewer napisał:

Stary to teraz synek Ci powie że strasznie się wczuwasz. Fajnie spędziłem dzisiaj dzień poza domem, wracam a tu znowu takie wysrywy z twojej strony i jakaś gadka o banderowcach i Ukraińcach w każdym temacie na forum w którym się pojawisz - olaboga już brak na to cierpliwości i budzi tylko pożałowanie :) 

sam go wywolujesz :

Cytat

Jedno jest pewne, jeśli @DLT_Braddock ogłasza że jedzie na grilla to wiedz że coś się dzieje w Rosyjskiej Federacji

potem sie okazuje ze sledzisz jego prywatne zycie :

Cytat

Ja tylko nawiązałem do zeszłej soboty gdzie @DLT_Braddock magicznie zniknął na grilla a miał powrócić w poniedziałek

  nie wiem kto jest bardziej odklejony . ty czy on ?   i chyba nie chce wiedziec .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Koelner napisał:

 

Do Gwiazdki jeszcze pół roku, a PiS już dostaje prezenty. 

Niektórzy mieli wątpliwości czy PiS znajdzie wypowiedzi polityczek i polityków demokratycznej opozycji popierających przyjęcie przybyszów. Nie miałem co do tego obaw. A nawet gdyby jakimś cudem 100% opozycji zdyscyplinowanie zapierało się że przymusową relokacja absolutnie odpada, to TVP Info wyciągnęłoby coś z przed paru lat lub wyrwało coś z kontekstu. 

I teraz, skoro widać że istnieją jakieś głosy za relokacją to jaki będzie mieć opozycja argument by nie robić referendum? Bo dotychczasowy, że nie trzeba bo przecież wszyscy są przeciw już nie jest do końca prawdziwy. 

Kaczyński to jest w czepku urodzony. Okręt tonie, a konkurencja rzuca mu koło ratunkowe w najodpowiedniejszym momencie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Sewer napisał:

 jakaś gadka o banderowcach i Ukraińcach w każdym temacie na forum w którym się pojawisz - olaboga już brak na to cierpliwości i budzi tylko pożałowanie :) 

No jak można wypowiadać się o Ukrainie w temacie "Wojna na Ukrainie"? Niepojęte. Po opublikowaniu tego wpisu solidarnie z tobą będę oburzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Gregorius napisał:

Badanie opublikowane w Grudniu 2020 roku wykonane jeszcze wcześniej. Właściwie nawet jakaś tabelka bo zupełnie nie znamy metodologii i wielkości próbki.  

Jak się umie skorzystać z google to można znaleźć pełny raport i zacząć czytać rozdział na temat metodologii w ciągu 30 sekund od teraz:) jest długi więc nie będę kopiował:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.