Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, jack napisał:

W wywiadzie, który wrzuciłeś mówi kategoryczne NIE

To jest jego PRYWATNE zdanie. Przecież dałem cytat, że to prezes SSP ma decydować o to komu i ile. 
 

Tak samo @fluber i @ely3 przeinaczają wypowiedź Sławka a prawda jest taka o czym piszę @Pablo81

Dam przykład może dziecinny , ale inaczej wytłumaczyć nie umiem bo próbowałem normalnie i się nie da. 
 

Jest nowy prezes KGHM i Anwilu. Prezes Anwilu spotyka się z Ł P oraz Frasunkiewiczem. I się ich pyta 

- Czemu miałbym Was sponsorować ? 

Ł P wstaje i mówi 

- Pan zobaczy , widzi Pan ten srebrny puchar ? To go zdobyliśmy w poprzednim RS. Tutaj ma Pan wykres ile firma Anwil zyskuje medialności sponsorując nas. Do tego jesteśmy obecni w Europie a ostatnio byliśmy na ustach całej Europy. 
 

- No faktycznie. Same plusy aby Was sponsorować. 
 

Nagle wstaje Frasunkiewicz i mówi

- Widzi Pan tego ? To jest kocur z Euroligi No tani nie jest , ale z nim powalczymy o MP i w BCLu namieszamy. 
 

- No widziałem macie fantastyczną publiczność , do tego sukcesy na krajowym podwórku i w Europie. Firma Anwil dzięki sponsorowaniu ma zysk. Dam Ci na tego kocura. 
 

Tymczasem w innej części Polski. 
 

- Dajemy Wam 30 M co daje 6 budżet w lidze. A ile razy byliście 6 w lidze ? 

I następuje cisza 

- Pokażcie wykres ile KGHM zyskuje na sponsoringu ? 
 

- No ten pies sąsiada zjadł ( KGHM traci ) 

Więc o to chodzi Sławkowi w dużym skrócie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LAF napisał:

To jest jego PRYWATNE zdanie. Przecież dałem cytat, że to prezes SSP ma decydować o to komu i ile. 
 

Tak samo @fluber i @ely3 przeinaczają wypowiedź Sławka a prawda jest taka o czym piszę @Pablo81

Dam przykład może dziecinny , ale inaczej wytłumaczyć nie umiem bo próbowałem normalnie i się nie da. 
 

Jest nowy prezes KGHM i Anwilu. Prezes Anwilu spotyka się z Ł P oraz Frasunkiewiczem. I się ich pyta 

- Czemu miałbym Was sponsorować ? 

Ł P wstaje i mówi 

- Pan zobaczy , widzi Pan ten srebrny puchar ? To go zdobyliśmy w poprzednim RS. Tutaj ma Pan wykres ile firma Anwil zyskuje medialności sponsorując nas. Do tego jesteśmy obecni w Europie a ostatnio byliśmy na ustach całej Europy. 
 

- No faktycznie. Same plusy aby Was sponsorować. 
 

Nagle wstaje Frasunkiewicz i mówi

- Widzi Pan tego ? To jest kocur z Euroligi No tani nie jest , ale z nim powalczymy o MP i w BCLu namieszamy. 
 

- No widziałem macie fantastyczną publiczność , do tego sukcesy na krajowym podwórku i w Europie. Firma Anwil dzięki sponsorowaniu ma zysk. Dam Ci na tego kocura. 
 

Tymczasem w innej części Polski. 
 

- Dajemy Wam 30 M co daje 6 budżet w lidze. A ile razy byliście 6 w lidze ? 

I następuje cisza 

- Pokażcie wykres ile KGHM zyskuje na sponsoringu ? 
 

- No ten pies sąsiada zjadł ( KGHM traci ) 

Więc o to chodzi Sławkowi w dużym skrócie. 

Ale czy są jakieś dane, że sponsorowanie Anwilu przez SSP przyniosło SSP zysk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jack napisał:
20 minut temu, steve napisał:

A darmowe gumki dla facetów też są ok?

Dla mnie tak ale nie wiem co na to @fluber

To że darmowe gumki (szczególnie w liceum) są ok to jedno. Ale jaka logika jest w zrównywaniuprzypadłości kobiety która wywołuje krwawienie,ból itd z potrzebą ruchania dla przyjemności (lub ku chwale Ojczyzny) .  Wiem że raczej zdecydowana cześć forum to mężczyźni (niezależnie jak oni sami się identyfikują) ale większość z nas ma żony, dziewczyny, narzeczoną i możemy zauważyć jak one podczas okresu cierpią. Skąd Steve takie znieczulenie i zrównanie jednego z drugim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jack napisał:

A idź Ty z tym Sławkiem. Chodzi i opowiada a potem się okazuje, że to event biznesowy, prywatne zdanie albo żarty. Przecież to jest niepoważne. 

Taa a potem kuce tlumacza na forach ze nie to mial na mysli :D Komedia jak cala ta partia

11 minut temu, LAF napisał:

To jest jego PRYWATNE zdanie. Przecież dałem cytat, że to prezes SSP ma decydować o to komu i ile. 
 

Tak samo @fluber i @ely3 przeinaczają wypowiedź Sławka a prawda jest taka o czym piszę @Pablo81

Dam przykład może dziecinny , ale inaczej wytłumaczyć nie umiem bo próbowałem normalnie i się nie da. 
 

Jest nowy prezes KGHM i Anwilu. Prezes Anwilu spotyka się z Ł P oraz Frasunkiewiczem. I się ich pyta 

- Czemu miałbym Was sponsorować ? 

Ł P wstaje i mówi 

- Pan zobaczy , widzi Pan ten srebrny puchar ? To go zdobyliśmy w poprzednim RS. Tutaj ma Pan wykres ile firma Anwil zyskuje medialności sponsorując nas. Do tego jesteśmy obecni w Europie a ostatnio byliśmy na ustach całej Europy. 
 

- No faktycznie. Same plusy aby Was sponsorować. 
 

Nagle wstaje Frasunkiewicz i mówi

- Widzi Pan tego ? To jest kocur z Euroligi No tani nie jest , ale z nim powalczymy o MP i w BCLu namieszamy. 
 

- No widziałem macie fantastyczną publiczność , do tego sukcesy na krajowym podwórku i w Europie. Firma Anwil dzięki sponsorowaniu ma zysk. Dam Ci na tego kocura. 
 

Tymczasem w innej części Polski. 
 

- Dajemy Wam 30 M co daje 6 budżet w lidze. A ile razy byliście 6 w lidze ? 

I następuje cisza 

- Pokażcie wykres ile KGHM zyskuje na sponsoringu ? 
 

- No ten pies sąsiada zjadł ( KGHM traci ) 

Więc o to chodzi Sławkowi w dużym skrócie. 

Tu tez grubo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

Ale czy są jakieś dane, że sponsorowanie Anwilu przez SSP przyniosło SSP zysk?

Sport i biznes mają wiele wspólnych cech, dlatego współpraca w tych obszarach przynosi wymierne korzyści obu stronom. Sponsoring jest dla ANWILU skutecznym narzędziem do realizacji celów biznesowych. Naszym kluczowym projektem w tym zakresie jest strategiczne wsparcie Klubu Koszykówki Włocławek. Zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest ten zespół
nie tylko dla mieszkańców Włocławka. Od lat skupia
on wokół siebie społeczność tego miasta, a w ostatnim czasie zyskuje coraz większe znaczenie na krajowej arenie. Jesteśmy dumni, że możemy zapewnić mu możliwość rozwoju.
Wzmacniając świadomość i rozpoznawalność marki ANWIL w miejscach, gdzie prowadzimy naszą działalność operacyjną, maksymalizujemy także efektywność naszej sprzedaży, która z roku na rok wchodzi na coraz wyższy poziom. Za jeden z ostatnich sezonów otrzymaliśmy siedmiokrotny zwrot ekwiwalentu reklamowego.
Z ostatnich badań ankietowych wynika, że zespołowi
z Włocławka kibicuje blisko 60 proc. wszystkich fanów koszykówki w całym kraju. Wytrwałe i konsekwentne wspieranie tej dyscypliny przynosi zatem zysk z każdej zainwestowanej w sponsoring złotówki.
Ze wszystkich obszarów, w jakie angażuje się ANWIL,
to właśnie sport jest tym najbardziej kojarzonym
ze spółką. Nasz związek z Klubem Koszykówki Włocławek trwa już ponad 26 lat i jest przykładem wieloletniej stabilnej współpracy. Tak chcemy być postrzegani – jako solidny i rzetelny partner biznesowy, któremu można ufać i liczyć na jego wsparcie nawet
w najtrudniejszych momentach.
 

To słowa Żyro. 
 

I tym samym kończę dyskusje. 

A @jack i inni to chyba kibice KGHMu Zagłębia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LAF czy ta partia mentzena ma jakiś program który nie jest prywatnym zdaniem mentzena? Bo ja się gubię w tym co jest czym 

Wczoraj Bosak mówił że żadnej koalicji z PiS ani po nie będzie, a Mentzen że jeżeli przyjmą ich ustawy podatkowe to będzie. Jest dużo sprzecznych informacji 

1 minutę temu, LAF napisał:

Sport i biznes mają wiele wspólnych cech, dlatego współpraca w tych obszarach przynosi wymierne korzyści obu stronom. Sponsoring jest dla ANWILU skutecznym narzędziem do realizacji celów biznesowych. Naszym kluczowym projektem w tym zakresie jest strategiczne wsparcie Klubu Koszykówki Włocławek. Zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest ten zespół
nie tylko dla mieszkańców Włocławka. Od lat skupia
on wokół siebie społeczność tego miasta, a w ostatnim czasie zyskuje coraz większe znaczenie na krajowej arenie. Jesteśmy dumni, że możemy zapewnić mu możliwość rozwoju.
Wzmacniając świadomość i rozpoznawalność marki ANWIL w miejscach, gdzie prowadzimy naszą działalność operacyjną, maksymalizujemy także efektywność naszej sprzedaży, która z roku na rok wchodzi na coraz wyższy poziom. Za jeden z ostatnich sezonów otrzymaliśmy siedmiokrotny zwrot ekwiwalentu reklamowego.
Z ostatnich badań ankietowych wynika, że zespołowi
z Włocławka kibicuje blisko 60 proc. wszystkich fanów koszykówki w całym kraju. Wytrwałe i konsekwentne wspieranie tej dyscypliny przynosi zatem zysk z każdej zainwestowanej w sponsoring złotówki.
Ze wszystkich obszarów, w jakie angażuje się ANWIL,
to właśnie sport jest tym najbardziej kojarzonym
ze spółką. Nasz związek z Klubem Koszykówki Włocławek trwa już ponad 26 lat i jest przykładem wieloletniej stabilnej współpracy. Tak chcemy być postrzegani – jako solidny i rzetelny partner biznesowy, któremu można ufać i liczyć na jego wsparcie nawet
w najtrudniejszych momentach.
 

To słowa Żyro. 
 

I tym samym kończę dyskusje. 

A @jack i inni to chyba kibice KGHMu Zagłębia 

Każdy prezes może wypuścić podobne oświadczenie. Jako prezes SSP nie zostałbym tym przekonany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kończąc dyskusje o pomyśle Sławka takie Zagłębie straci , ale to jest ich wina, że przepierdalaja to co dostają od KHGM na Słowaków. Natomiast taki WTK dzięki mądrej i rozsądnej polityce zyska. Więc Ja jestem na TAK. 


@fluber tak np dobrowolny ZUS. A starty będą zrekompensowane zabraniem 14 czy usunięcie wcześniejszej emerytury dla mundurowych. 

Edytowane przez LAF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LAF napisał:

Już kończąc dyskusje o pomyśle Sławka takie Zagłębie straci , ale to jest ich wina, że przepierdalaja to co dostają od KHGM na Słowaków. Natomiast taki WTK dzięki mądrej i rozsądnej polityce zyska. Więc Ja jestem na TAK. 


@fluber tak np dobrowolny ZUS. A starty będą zrekompensowane zabraniem 14 czy usunięcie wcześniejszej emerytury dla mundurowych. 

Najs, udalo mu sie tak sobie wszystko wytlumaczyc ze i brak finansowania jest spoko, chyba ze dla Anwilu. Mem nieaktualny xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LAF napisał:

Już kończąc dyskusje o pomyśle Sławka takie Zagłębie straci , ale to jest ich wina, że przepierdalaja to co dostają od KHGM na Słowaków. Natomiast taki WTK dzięki mądrej i rozsądnej polityce zyska. Więc Ja jestem na TAK. 


@fluber tak np dobrowolny ZUS. A starty będą zrekompensowane zabraniem 14 czy usunięcie wcześniejszej emerytury dla mundurowych. 

To się nie dodaje

Cytat

W tym roku o 281 mld zł zwiększył się łącznie stan kont i subkont ubezpieczonych

Cytat

Koszt 14 emerytury to 9,8 mld złotych rocznie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, eMeS napisał:

tbh, mysle ze jak dwoch jaskiniowcow chcialo sie ponapierdzielac to miejscowa spolecznosc organizowala im maczugi :P

Teraz jest tak samo, tylko, ze telewizja jest pośrednikiem zakupu maczug, a szef osady chce kupić maczugi kolesiom, których nikt nie chce oglądać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, LAF napisał:

Jest nowy prezes KGHM i Anwilu. Prezes Anwilu spotyka się z Ł P oraz Frasunkiewiczem. I się ich pyta 

- Czemu miałbym Was sponsorować ? 

Ł P wstaje i mówi 

- Pan zobaczy , widzi Pan ten srebrny puchar ? To go zdobyliśmy w poprzednim RS. Tutaj ma Pan wykres ile firma Anwil zyskuje medialności sponsorując nas. Do tego jesteśmy obecni w Europie a ostatnio byliśmy na ustach całej Europy. 
 

- No faktycznie. Same plusy aby Was sponsorować. 

Wstaje prezes i się pyta czemu mam Was sponsorować

Produkujemy nawozy czy ogladają Was rolnicy w Polsce lub w Europie?

Odpowiedż Frasunkiewiecz no nie bardzo ale zdobyliśmy srebrny puchar

To może koszykówka jest popularna tam gdzie srrzedajemy nasze PVC tj Czechy ( eee nie bardzo) albo w okolicach Poznania lub Suwałk lub Krosna( e no tak sobie) 

A to dziękuje to my jednak bizensowo będziemy wspierać kluby które oglądają nasi potencjalni klienci

 

Tak powinna wyglądać rozmowa oparta na biznesowym sensie. A ty proponujesz by odciąć polityków tylko po to by zaeminić to na kolesiostwo. A niby jak to ma wprowadzić racjonalnosc do tego sponsoringu. Koszykókwa ma zerowe przełożenie na klientów Anwilu. Biznesowo to oni powinni wspierać kluby siatkarskie z Suwałka albo razem z Cellfastem wspierać Wilki Z Krosna. 

Sponsorowanie koszykówki to dla nich strata i ma sens tylko porpzez właśnie kolesiostwo . Gdyby to była prywatna firma to by pewnie nie podjęli takiej współpracy

Ale Ty proponujesz zabierzcie piłkarzom ale ponieważ się lubimy to zostawcie koszykarzom nawet jak to nie ma biznesowego sensu

46 minut temu, LAF napisał:

Tak samo @fluber i @ely3 przeinaczają wypowiedź Sławka a prawda jest taka o czym piszę @Pablo81

A powiedz mi czemu Ty wiesz lepiej co chciał powiedzieć Mentzen. Przecież nikt nie przeinacza tylko co niektórzy cytują dosłownie jego wypowiedź 

Jest mega zabawne jak Ty wiesz lepiej co on miał na myśli? 

TO właśnie Ty przeinaczasz jego słowa a my je cytujemy dosłownie

 

A co do deklaracji Żyro to przecież każdy sponsor państwowy czy prywatny ci to powie bo przecież nie wyda oświadczenia ,że nic im to nie daje. To jest pewien układ na zasadzie - Jesteśmy z Włocławka i polytcznie będzie fajnie wspierać największy klub z tego miasta. Albo najbardziej znany. Bo tego nie rozumiesz ,że to jest decyzja polityczna a nie biznesowa.

Albo próbujesz udawać ,że nie rozumiesz. A te hasła spółki państwoe nie są od kupowania aut piłkarzom. Ale od kupowania aut koszykarzom już są?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spoko. Ja wiem tylko tyle, że jak prezesem był Jacek Podgórski to było na spoko zawodników.
 

A jak PiS go odwołał bo on z ramienia PO był to mamy zawodnika ze spadkowicza Bundesligi. Lepiej by było jakby Anwil nie był uzależniony od Daniela. I prezes apolityczny czyli to o czym mówi Sławek. 
 

A ten argument, że Anwil aby miał zyski ze sponsoringu tylko wtedy jak będą go oglądać rolnicy to sam nie wiem jak skomentować. 
 

Czyli Lech jako marka piwa nie ma zysku ze sponsorowania Lecha Poznań bo przecież są kibice Lecha, którzy pija Tyskie  prawda @ely3 ?

A i dlaczego Orlen sponsoruje polską ligę ? Wydaje mi się , że maja swoje zakłady w Płocku i we Włocławku a nie w Gliwicach czy we Wrocławiu. 
 

Zabawne , że na GTK Gliwice są $ a na Anwil nie ma. 

Edytowane przez LAF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.