Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, fluber napisał:

Musisz mnie z nimi poznać, myślałem że popieranie Gowina to rzadkość 

Gowin to wentyl bezpieczeństwa dla tych co uznają, że Ziobro przegina. W ten sposób PIS nie traci z pola widzenia zbłąkanych owieczek, które przygarnia uwolniony Gowin. A w wyborach i tak jak zwykle zagłosujesz na listę PIS - "z braku alternatywy"  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sebastian napisał:

Ja akurat  nie znam nikogo kto go popiera (prócz Ciebie) Ale też  nie znam nikogo innego kto by łudził się, że PiS nie popiera tego co robi Solidarna Polska. 

PiS ma w dupie to co robi solidarna Polska póki głosuje tak jak PiS chce. 

Kaczyński ma traumę po LPR i Samoobronie.

2 minuty temu, jack napisał:

Gowin to wentyl bezpieczeństwa dla tych co uznają, że Ziobro przegina. W ten sposób PIS nie traci z pola widzenia zbłąkanych owieczek, które przygarnia uwolniony Gowin. A w wyborach i tak jak zwykle zagłosujesz na listę PIS - "z braku alternatywy"  

Jakby platforma nie zmieniała programu i nie wyjebywala ( tzn zawiesiła po czym sam odszedł) Gowina przy okazji to bym dalej głosował na platformę. Ja poglądów nie zmieniłem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Sebastian napisał:

Nie - nie ma w dupie. Cieszy się z tego bo to przykrywa inne sprawy. 

Przecież nie masz chyba wątpliwości że nie będą rządzić 3 kadencję przez to co odpierdalaja? To z czego się cieszyć?

7 minut temu, Koelner napisał:

Jeśli osoba taka jak Ty się na to nabiera to tylko potwierdza ich kunszt polityczny. 

Kunszt byłby wtedy gdyby nabierali na to więcej niż pół procenta społeczeństwa 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, fluber napisał:

Zapewne o dopłaty do węgla, drzewa, gazu, prądu, peletu, wyprawki szkolnej, 500+, bonu turystyczne, 13 i 14 emerytura, emerytury dla matek 4 dzieci, rodzinny kapitał opiekuńczy. To wszystko kosztuje.

Z tej wyliczanki to tylko zgadzają się się te bony turystyczne , wyprawka , 500+,  reszta to ściema., Zresztą ta wyprawka to nawet nie pokrywa kosztów jakie trzeba było ponosić w związku z nauczaniem zdalnym i nie chodzi tylko o laptopy, ale internet tak mulił w godzinach lekcyjnych, że trzeba było ciągnąć z telefonu jeszcze kilka razy był wyłączany.,13 i 14 emerytury to bardziej bym powiedział ,że miały pokrycie w rekordowych nadmiarowych zgonach , ale za to grabarze to zarobili krocie, a przy okazji ci co wodą kropią .,Ponad 200 tysięcy razy co łaska to wyjdzie niezła kasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, fluber napisał:

Przecież nie masz chyba wątpliwości że nie będą rządzić 3 kadencję przez to co odpierdalaja? To z czego się cieszyć?

Kunszt byłby wtedy gdyby nabierali na to więcej niż pół procenta społeczeństwa 

Oczywiście że będą. Realnie opozycja koncentruje się na problemach pobocznych  zamiast na tym co ważne.A PiSowi trafia się wojna która dodatkowo scala jego wyborców i pozwala opowiadać bajki o putinflacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten TVPis to serio nawet Eurowizję spierdolił (czytałem, że gadają o nas w Europie, że wybór naszego reprezentanta to prawdopodobnie układy i korupcja i jedzie jakaś disco cyganka bez talentu, której ojciec to właściciel kasyn ze znajomościami, zamiast ponoć dobrego artysty?, Zmiana regulaminu tuż przed konkursem, by wygrał ich kandydat?). Wiem, że ten rząd wszędzie łapska wsadza, ale nawet ta żałosna Eurowizja, serio? I nie posłuchali swoich wyborców co dali 3x więcej głosów na kogoś innego(o dziwo nie na disco,którym ich PiS katuje) tylko inna cyganka co ma 4000lat nam kandydata wybrała xD?

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, steve napisał:

Ten TVPis to serio nawet Eurowizję spierdolił (czytałem, że gadają o nas w Europie, że wybór naszego reprezentanta to prawdopodobnie układy i korupcja i jedzie jakaś disco cyganka bez talentu, której ojciec to właściciel kasyn ze znajomościami, zamiast ponoć dobrego artysty?, Zmiana regulaminu tuż przed konkursem, by wygrał ich kandydat?). Wiem, że ten rząd wszędzie łapska wsadza, ale nawet ta żałosna Eurowizja, serio? I nie posłuchali swoich wyborców co dali 3x więcej głosów na kogoś innego(o dziwo nie na disco,którym ich PiS katuje) tylko inna cyganka co ma 4000lat nam kandydata wybrała xD?

 
Ja myslalem, ze mi sie glosnik zjebal jak odpalilem to. Komentarze tez fajne.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Reikai napisał:

 
Ja myslalem, ze mi sie glosnik zjebal jak odpalilem to.

Ja prdl xD oni nawet takie coś spierdola xD bardziej memicznego rządu nie szło sobie wymarzyc :D nawet tutaj układy i korupcja, no ta cyganka nie mogła uczciwie wygrać po przesłuchaniu minuty tego "występu" jestem pewien :D

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, steve napisał:

Ja prdl xD oni nawet takie coś spierdola xD bardziej memicznego rządu nie szło sobie wymarzyc :D nawet tutaj układy i korupcja, no ta cyganka nie mogła uczciwie wygrać po przesłuchaniu minuty tego "występu" jestem pewien :D

Dlaczego zaraz spierdolą ? Przecież za to ktoś wziął pieniądze - czyli pełen sukces. To właśnie symbolizuje te rządy - przytulanie kasy gdzie tylko się da bez patrzenia na ludzkie opinie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Sebastian napisał:

Dlaczego zaraz spierdolą ? Przecież za to ktoś wziął pieniądze - czyli pełen sukces. To właśnie symbolizuje te rządy - przytulanie kasy gdzie tylko się da bez patrzenia na ludzkie opinie. 

Kopiuje kulturę z kościoła, PO jak komuniści kroili ale wiedzieli że innych robią w c***a za to PiS wierzy że robi to w imię Boże 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.