Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Koelner napisał:

ale lepiej rozdawać hajs zamiast tam poszerzyć o jeden pas drogę ( teren jest pod to przygotowany )

Bo tak naprawdę jest to przymiarka pod zmniejszenie limitu prędkości do 110 km/h co oczywiście spotka się ze zrozumieniem pewnej części forumowiczów :)

A może 90km/h  - takie przygotowanie pod elektryki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sebastian napisał:

Bo tak naprawdę jest to przymiarka pod zmniejszenie limitu prędkości do 110 km/h co oczywiście spotka się ze zrozumieniem pewnej części forumowiczów :)

A może 90km/h  - takie przygotowanie pod elektryki :)

Podobno A2 ma być jedną z warszawskich stref 30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Cardi napisał:

A4 Wrocław - DE, dwa pasy, brak awaryjnego, pierdylion ciężarówek, jak zjedziesz na prawy, to nie wrócisz na lewy, bo wszyscy cisną byle do S3, byle do rozwidlenia na Olszynę. 

A i tak co jakiś czas wszyscy do 40 zwalniają, jedziesz, wypadku nie widać, nagle wszyscy przyspieszają i jest "normalnie".

O co chodzi? Nie wiadomo.

Wiadomo - ktoś z prawego wpasował się w miejsce na lewym pasie. Ci na lewym hamują i wtedy z kolejna dziurę wciska się następny. To się dzieje na drodze do Łodzi właśnie. najlpesze jest to jak ładuje się TIR. Facet włącza migacz i nie patrzy na nic..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sebastian napisał:

Wiadomo - ktoś z prawego wpasował się w miejsce na lewym pasie. Ci na lewym hamują i wtedy z kolejna dziurę wciska się następny. To się dzieje na drodze do Łodzi właśnie. najlpesze jest to jak ładuje się TIR. Facet włącza migacz i nie patrzy na nic..

Kiedyś zapytałem kierowcę międzynarodowego jak jeszcze pracowałem w spedycji:

- Ty, a jakby 5 osobówek z prędkością 60km/h zaczęło nagle na autostradzie wyprzedzać 5 osobówek z prędkością 58km/h, to jak byś zareagował?

- No wkurwiłbym się.

 

Ale nie dał się przekonać, że dla osobówek lecących 140 ciężarówka jadąca 90 na lewym to takie samo "wydarzenie" :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Cardi napisał:

Kiedyś zapytałem kierowcę międzynarodowego jak jeszcze pracowałem w spedycji:

- Ty, a jakby 5 osobówek z prędkością 60km/h zaczęło nagle na autostradzie wyprzedzać 5 osobówek z prędkością 58km/h, to jak byś zareagował?

- No wkurwiłbym się.

 

Ale nie dał się przekonać, że dla osobówek lecących 140 ciężarówka jadąca 90 na lewym to takie samo "wydarzenie" :) 

Przede wszystkim to tam jest w zasadzie zakaz wyprzedzania dla Tirów na większości trasy. Ale i tak to robią.

I ja nie mam pretensji jeśli wyprzedzają normalnie. Pretensje mam jak to robią gdy widzą, że są korki i jak wpierdzielają się z prawego "na duś" Zresztą osobówki które to robią wkurzają mnie nie mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Cardi napisał:

 

To nie mogą zrobić tak jak u Niemców ? Tam są światła ostrzegawcze na długo przed takimi miejscami ustawiane.  I nie bardzo rozumiem po co mają być na pasie awaryjnym ? Przecież jak jest wypadek na lewym pasie to policja puszcza ruch także po awaryjnym. Po co progi, żeby było więcej dzwonów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sebastian napisał:

To nie mogą zrobić tak jak u Niemców ? Tam są światła ostrzegawcze na długo przed takimi miejscami ustawiane.  I nie bardzo rozumiem po co mają być na pasie awaryjnym ? Przecież jak jest wypadek na lewym pasie to policja puszcza ruch także po awaryjnym. Po co progi, żeby było więcej dzwonów ?

Bo u nas kultura jazdy leży i kwiczy, a jeden z drugim dzbanem cisną do pierwszego pachołka, bo się spieszą poleżeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, P_M napisał:

Serio są takie ceny w MC? Przecież to lepiej iść do jakiejkolwiek jadlodajni/baru mlecznego. 

te kanapki drwala z jakiegoś powodu dorobiły się ikonicznego statusu -> więc akurat na nich powinni podnosić ceny ile wlezie bo i tak się sprzedadzą :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał:

McDonald w Polsce jest pojebanie drogi.

Ale jednocześnie zajebiscie smaczny, chyba nie jadlem lepszego a próbowałem w kilku miejscach.

MC smaczny!?  Oh dear lord. Da się zjeść, ale zajebiście smaczny brzmi jak mocno przeszacowane twierdzenie, chociaż ja przypadkiem jadłem w tym roku raz chickenburgera z maca za 6 zł i max co można powiedzieć to zjadliwa przekąska, oprócz tego to w macu byłem może z 8 lat temu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, P_M napisał:

MC smaczny!?  Oh dear lord. Da się zjeść, ale zajebiście smaczny brzmi jak mocno przeszacowane twierdzenie, chociaż ja przypadkiem jadłem w tym roku raz chickenburgera z maca za 6 zł i max co można powiedzieć to zjadliwa przekąska, oprócz tego to w macu byłem może z 8 lat temu. 

Taki mcroyal pikantny jest spoko, zwłaszcza w porównaniu do UK gdzie nie dość że oferta to skandal, to smak jest tragiczny i o bhp nie ma mowy.W Hiszpanii tez mają gorszy, a byłem w kilku rejonach.

Cheese to bieda, wiadomo. Ale kosztuje 6 zł. Najlepsze to mamy w PL frytki, nawet amerykańscy raperzy jak tu przyjeżdżają to się zachwycają :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby mamy gramatury wypisane ale te kanapki są coraz bardziej papciowate jeżeli chodzi o objętość - wagowo chyba to nadrabiają jakimś wypełniaczem bo obecny Royal niby ćwierćfunciak wygląda jak kapeć i cheesburger 10 lat temu

 

kiedyś to był grubas a dziś sprasowany kotlet z budy i jak to widzę to bym się przyłączył

 

ogólnie mięso z OSI Foods produkowane w Polsce ( Ostróda plus ubojnia  okolicach Leszna) produkowane jest wysokiej jakości i stąd dostarczane jest do Skandynawii i Niemiec ale głęboko mrożone produkty nigdy nie będą miały w smaku jakość

jak ktoś ma okazję to niech leci do sieciówki Max Burger ( Gdańsk obwodnica, Warszawa Złote , Złomianki) tam chociaż to ma smak prawdziwego mięsa a dodatki nie są tak sprasowane jak ten pojedyńczy ogóreczek w McD cheeseburger 

mc Nugets to już w ogóle papka a kurczaki konkurujące z KFC niezjadliwe

co śmieszne jadając w Wendy's tańszym odpowiedniku McD w USA gdzie jest największy odsetek czarnych braci ze względu na atrakcyjne ceny bałagan był w lokalach największy ale żarło najlepsze

szkoda że upadł koncept Taco Bells w Polsce

 

9 minut temu, Reikai napisał:

Taki mcroyal pikantny jest spoko, zwłaszcza w porównaniu do UK gdzie nie dość że oferta to skandal, to smak jest tragiczny i o bhp nie ma mowy.W Hiszpanii tez mają gorszy, a byłem w kilku rejonach.

Cheese to bieda, wiadomo. Ale kosztuje 6 zł. Najlepsze to mamy w PL frytki, nawet amerykańscy raperzy jak tu przyjeżdżają to się zachwycają :P

co dziwne kupiłem ostatnio kubeł frytek za 9,99 w KFC i biją te z McD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.