Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, fluber napisał:

Ponieważ nie znam zadnego forumowicza, którego moglbym podejrzewac o ból dupy z tego powodu. 

Nie jesteś w stanie sobie wyobrazic, że ktos ma znajomych, którzy dostają 4100 zł emerytury brutto i wiedza tez, jak źle sie żyje za taką kwotę?

Jaśnie Panicz wychodzi czasami z pałacu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Pablo81 napisał:

Zastanawiam się nad twoim procesem myślowym. Dlaczego sądzisz, że wszyscy? Nie większość, a wszyscy.

Kompetencje i doświadczenie kolegi są wysokie  .Z czystym sumieniem może powiedzieć,że jest to profesjonalna opinia poparta rzeczowymi argumentami i solidnym materiałem  dowodowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

Nie jesteś w stanie sobie wyobrazic, że ktos ma znajomych, którzy dostają 4100 zł emerytury brutto i wiedza tez, jak źle sie żyje za taką kwotę?

Jaśnie Panicz wychodzi czasami z pałacu?

Jestem w stanie sobie wyobrazić, ale nie zauważyłem, żeby na forum ktoś wykazywał cechy sugerujące, że będzie miał ból dupy z powodu tego, że górnik po 25 latach pracy pod ziemią dostaje 4100 złotych brutto, więc pomyślałem, że na forum takich osób z moich wyobrażeń nie ma. 

3 minuty temu, mayor napisał:

Kompetencje i doświadczenie kolegi są wysokie  .Z czystym sumieniem może powiedzieć,że jest to profesjonalna opinia poparta rzeczowymi argumentami i solidnym materiałem  dowodowym

Dziękuję za komplementy, ale w tym przypadku na nie nie zasługuję. 

Nie jestem lekarzem, nie mam fachowej wiedzy jakie czynniki mogą powodować ból dupy. 

W tym konkretnym przypadku rzeczywistość może być inna niż to co sobie myślę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, fluber napisał:

Jestem w stanie sobie wyobrazić, ale nie zauważyłem, żeby na forum ktoś wykazywał cechy sugerujące, że będzie miał ból dupy z powodu tego, że górnik po 25 latach pracy pod ziemią dostaje 4100 złotych brutto, więc pomyślałem, że na forum takich osób z moich wyobrażeń nie ma. 

Dziękuję za komplementy, ale w tym przypadku na nie nie zasługuję. 

Nie jestem lekarzem, nie mam fachowej wiedzy jakie czynniki mogą powodować ból dupy. 

W tym konkretnym przypadku rzeczywistość może być inna niż to co sobie myślę. 

A jesteś socjologiem, politologiem bądź psychologiem?

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.