Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, julekstep napisał:

- idź po zakupy

- przeczytaj że zostałeś pokonany w jakiejś grze (wtf?!?)

takie rzeczy tylko na e-nba! za wszystko inne zapłacisz MasterCard

Napisałem

Teraz czekamy na jakąś błyskotliwą, acz pozbawioną świeżości i polotu ripostę

Caseclosed

 

Niestety spodziewałem się ciut więcej, ale rozumiem że nie łatwo przychodzi ci przyznawać rację innym. To naiwność (poczucie że mężczyzną jest się tylko wtedy kiedy nie pokazujesz ze ktoś cię pokonał) godna chłopca, za którą wypada cię podziwiać 

Zazdroszczę, ja już nie mam tyle radości bawiąc się w piasku z kolegami

 

Zastanawiające że widząc trzy uśmieszki przy twoim poście dobrze wytypowałem autorów dwóch, trzeci był 50/50

Może powinienem zagrać w lotto? 🤔

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, josephnba napisał:

Case closed

 

Niestety spodziewałem się ciut więcej, ale rozumiem że nie łatwo przychodzi ci przyznawać rację innym. To naiwność (poczucie że mężczyzną jest się tylko wtedy kiedy nie pokazujesz ze ktoś cię pokonał) godna chłopca, za którą wypada cię podziwiać 

Zazdroszczę, ja już nie mam tyle radości bawiąc się w piasku z kolegami

 

Zastanawiające że widząc trzy uśmieszki przy twoim poście dobrze wytypowałem autorów dwóch, trzeci był 50/50

Może powinienem zagrać w lotto? 🤔

wesołe, że pisze to ktoś kto kilka h temu rzucał tekstami na poziomie 'ty pedale!', które zazwyczaj robią furorę na przełomie przedszkola i podstawówki :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

wesołe, że pisze to ktoś kto kilka h temu rzucał tekstami na poziomie 'ty pedale!', które zazwyczaj robią furorę na przełomie przedszkola i podstawówki :) 

Nic takiego nie napisałem

Ale we wcześniejszym poście udowodniłeś że niuanse języka polskiego są ci obce więc wybaczam 

I tak jak pisałem wcześniej

Fajn bajn mi

 

I pozdrów kolegę który nie czyta moich postów a tak ładnie do nich nawiązuje. To też męska cecha

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, josephnba napisał:

Nic takiego nie napisałem

 

3 godziny temu, josephnba napisał:

Możesz ten robić laski w kiblu

Twój gust twoja sprawa 

 

3 godziny temu, josephnba napisał:

Lubisz disco polo i robić lody

 

to jest dokładnie coś takiego

ale jakoś mnie nie dziwi, że nie widzisz podobieństwa :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i widzę że znów zainstalowałeś apke szybkich ripost

Niestety ta wersja jest uboga, albo twój język stał się do cna przewidywalny i przesłał być (o ile był) oryginalny

2 minuty temu, julekstep napisał:

 

 

 

to jest dokładnie coś takiego

ale jakoś mnie nie dziwi, że nie widzisz podobieństwa :) 

Brawo

opcja cytuj widać zdziała u ciebie. 

Szkoda że jakaś wybrakowana, cytuje wybiórczo i bez kontekstu

Sugeruję jednak kupić wersję premium, ma opcje które mogą cię zaskoczyć

Będę dobrym wujkiem i ci nawet opłacę 3 miesiące z góry, stać mnie 

 

 

Dorobiłem się na cudzie gospodarczym PiSu btw

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem dzisiaj "wiadomości", przyznaję, że co jakiś czas robię to żeby się trochę pośmiać, ale dzisiaj pierwszy raz nie było mi kompletnie do śmiechu tylko poczułem totalne obrzydzenie do tego co zaserwowali opowiadając o filmie latkowskiego...

Jak można takiego gniota stworzyć, sugerujac czyjeś powiązania z tak odrażającymi czynami nie mając nawet cienia dowodów nie mieści mi się w głowie, ale ta pseudo telewizja wykorzystująca sytuację tylko po to by uderzyc w tvn i zakładam odwrócić uwagę od tego co się dzieje w kościele w tym temacie to przekraczanie kolejnych granic. 

Pedofilią to nie jest temat do rzucania przysłowiowym gownem w wentylator, tylko można kogoś naprawdę zniszczyć, o braku szacunku do ofiar tych zbrodni już nie wspominając.

Nie wiem jak tego co oni wyrabiają za nasze pieniądze, za przyzwoleniem jak nie nakazem obecnej władzy można bronić, tłumaczyć, popierać, mnie jest po prostu brak słów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem więcej

Znam osobiście przypadek człowieka który zagrał w serialu paradokumentalnym pedofila i dostał za to na ulicy w mordę!

Zrozumiałem też wtedy dlaczego agencje płacą podwójnie za wzięcie takiej roli

A tu mamy (teoretycznie) stację opiniotwórczą i przede wszystkim nie jest to wyreżyserowana scena! Oh wait....!

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Van napisał:

Obejrzałem dzisiaj "wiadomości", przyznaję, że co jakiś czas robię to żeby się trochę pośmiać, ale dzisiaj pierwszy raz nie było mi kompletnie do śmiechu tylko poczułem totalne obrzydzenie do tego co zaserwowali opowiadając o filmie latkowskiego...

Jak można takiego gniota stworzyć, sugerujac czyjeś powiązania z tak odrażającymi czynami nie mając nawet cienia dowodów nie mieści mi się w głowie, ale ta pseudo telewizja wykorzystująca sytuację tylko po to by uderzyc w tvn i zakładam odwrócić uwagę od tego co się dzieje w kościele w tym temacie to przekraczanie kolejnych granic. 

Pedofilią to nie jest temat do rzucania przysłowiowym gownem w wentylator, tylko można kogoś naprawdę zniszczyć, o braku szacunku do ofiar tych zbrodni już nie wspominając.

Nie wiem jak tego co oni wyrabiają za nasze pieniądze, za przyzwoleniem jak nie nakazem obecnej władzy można bronić, tłumaczyć, popierać, mnie jest po prostu brak słów. 

Sylwek się nie wypłaci.

Chyba że ma jakiegoś turbo asa w rękawie -> ale po wypowiedziach to nie wygląda na 1000 IQ pokerzystę (delikatnie mówiąc)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Van napisał:

Obejrzałem dzisiaj "wiadomości", przyznaję, że co jakiś czas robię to żeby się trochę pośmiać, ale dzisiaj pierwszy raz nie było mi kompletnie do śmiechu tylko poczułem totalne obrzydzenie do tego co zaserwowali opowiadając o filmie latkowskiego...

Jak można takiego gniota stworzyć, sugerujac czyjeś powiązania z tak odrażającymi czynami nie mając nawet cienia dowodów nie mieści mi się w głowie, ale ta pseudo telewizja wykorzystująca sytuację tylko po to by uderzyc w tvn i zakładam odwrócić uwagę od tego co się dzieje w kościele w tym temacie to przekraczanie kolejnych granic. 

wczoraj bylo to samo. zreszta sam bodajze kurski napisal ze to " pojedynek" na filmy o pedofilii. to jest obrzydliwe. i to nawet wg osob ktore znam i ogladaja tvp regularnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**** "pojedynek na filmy o pedofilii"

Jak to brzmi?

Kościół się samoocyszcza powoli z pedofilii, siekielscy uchylili trochę więcej z tego co było wiadome, pokazali twarze, dowody

 

A Kurski porównuje typa który myślał że rzuci słowo pedofil obok powie wojewódzki, Nergal i sprawa będzie równie "poważna"?

 

Cholera, gdzieś zniknął mi tweet jakiegoś faceta który wrzucił info że KurskiTV 2016 robił relacje z festiwalu właśnie z tego lokalu 🤣

Jak znajdę to wrzucę 

Chyba że ktoś mnie ubiegnie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najsmutniejsze jest w tym wszystkim to iż Latkowski najprawdopodobniej uniknie kary, przynajmniej do czasu kiedy prokuraturą rządzi Ziobro od Rydzyka 

Mateusz Morawiecki odwiedził wczoraj jedną z gliwickich restauracji. Ze zdjęć opublikowanych na oficjalnym profilu wynika, że nie przestrzega zaleceń epidemiologicznych sformułowanych przez Ministerstwo Rozwoju. - Te pewne odległości są zalecane, ale nie nakazywane - tłumaczył dziś Morawiecki.

 

 

nie wiem jak dla Was ale dla mnie to 10 kwietnia 2.0

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, fluber napisał:

1. no to matejko maluje lepiej

2. z tvp jestem na etapie ignorowania. oburzalem sie 3 lata temu. wobec manna mialem wieksze oczekiwania stad tez wieksze rozczarowanie.

3. zenek nawet w 1/10 nie jest tak masowym artysta jak sinatra;)

1. Czyli jednak mozna powiedziec ze jeden artysta badz dzielo moze byc lepsze od drugiego?

2. Ja tez wolalbym zeby sie do polityki nie mieszal. 

3. W Polsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, blackmagic napisał:

1. Czyli jednak mozna powiedziec ze jeden artysta badz dzielo moze byc lepsze od drugiego?

2. Ja tez wolalbym zeby sie do polityki nie mieszal. 

3. W Polsce?

1. jesli jeden z artystow uzna sie za gorszego to nie zamierzam sie z nim spierac:)

2. jednak mozemy sie czasem zgodzic:)

3. na swiecie. sinatra w swoim prime to przeciez bylo wspolczesne one direction. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, fluber napisał:

1. jesli jeden z artystow uzna sie za gorszego to nie zamierzam sie z nim spierac:)

2. jednak mozemy sie czasem zgodzic:)

3. na swiecie. sinatra w swoim prime to przeciez bylo wspolczesne one direction. 

1. Rozumiem ze dopiero jak zenek przyzna ze jest gorszym muzykiem od sinatry to przyznasz ze jednak da sie okreslic czy czyjes gusta sa lepsze niz inne? :)

2. Mysle ze stosunkowo czesto sie zgadzamy jak na ludzi i mocno roznych pogladach

3. No ja mysle ze zenek jest bardziej masowy w polsce niz sinatra na swiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, blackmagic napisał:

3. W Polsce?

W sumie to rozpoznawalność wiadomo-jakiego hiciora Sinatry jest w Polsce porównywalna z rozpoznawalnością wiadomo-jakiego hiciora Zenka. 

Tyle tylko, że Sinatra miał jeden z lepszych głosów wśród artystów popowych i samo to stawia go wyżej niż discopolowców. Ponadto jako artysta przetrwał próbę czasu, podczas gdy taki Zenek miał de facto dwa-trzy hity, a większość jego twórczości to dość bezczelne plagiaty piosenek z byłego ZSRR (nawet nie covery, bo Zenek te inspiracje ukrywał). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.