Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, josephnba napisał:

Pierwszy raz od dobrych 2 lat kliknąłem w link z sondażem poparcia 

Wiem ze do nich trzeba podchodzić z dużym dystansem ale fakt, z PiS wciąż jest na szczycie z dużą przewagą nad resztą przeraża podwójnie 

Nie dość, że ludziom nie przeszkadzają kolejne afery, kradzieże, przestępstwa to jeszcze nie ma alternatywy 

Że o poparciu dla szmat z konfy na poziomie progu nie wspomnę 

Jeszcze trochę i zacznę się martwić o twoją formę Józef. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Sebastian napisał:

Zawsze dwóch ich jest mistrz i uczeń. Fluber i Staryfan. 

Proszę Cię :)

Pierwszy (mistrz), kolejny raz posiedzi za Twoje $ w obrzydliwym polskim sejmie.

Drugi (uczeń) robi łaskę, że po przekroczeniu dopuszczalnej prędkości 2,5 raza, przyjmuje mandat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, starYfaN napisał:

Proszę Cię :)

Pierwszy (mistrz), kolejny raz posiedzi za Twoje $ w obrzydliwym polskim sejmie.

Drugi (uczeń) robi łaskę, że po przekroczeniu dopuszczalnej prędkości 2,5 raza, przyjmuje mandat.

Myslales kiedyś o tym jaki procent twoich postów jest o Tusku i Niemcach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Reikai napisał:

Myslales kiedyś o tym jaki procent twoich postów jest o Tusku i Niemcach?

Oczywiście :) Takie mam poglądy, ze 30%? Nie czytasz niemieckiej prasy jak sądzę?

Pierwszy przykład. Zawsze głosuję na Polaków, którzy wybitnie podnoszą poziom kiczowego AGT. Tutaj podam Ci typowy niemiecki komentarz, po awansie polskiej 13/14 latki do finału.

Cytat

German Learning

Please don't let her win as she is an artist supported by authoritarian nationalistic party in Poland and she can't have about 5 million Local currency where the prices for us went up 100-600% up

A Tusk, to Tusk :)

https://wiadomosci.tvp.pl/sess/TVPlayer2/embed.php?ID=59777938&autoPlay=if_is_possible

Nie lubię ludzi, którzy całe życie robią mnie/nas w ch....a. Nic nadzwyczajnego :)

 

 

Edytowane przez starYfaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, starYfaN napisał:

Oczywiście :) Takie mam poglądy, ze 30%? Nie czytasz niemieckiej prasy jak sądzę?

Pierwszy przykład. Zawsze głosuję na Polaków, którzy wybitnie podnoszą poziom kiczowego AGT. Tutaj podam Ci typowy niemiecki komentarz, po awansie polskiej 13/14 latki do finału.

A Tusk, to Tusk :)

https://wiadomosci.tvp.pl/sess/TVPlayer2/embed.php?ID=59777938&autoPlay=if_is_possible

Nie lubię ludzi, którzy całe życie robią mnie/nas w ch....a. Nic nadzwyczajnego :)

 

 

To taki komentarz Niemca o Polsce, jak Twój o Niemczech :)

Ty myslisz, że oni tam siedzą i poświęcają tyle czasu Polsce, co Ty Niemcom? Sporo czytam w necie i papierowych wersji i ich media nie wyglądają jak lustrzane odbicie naszych Wiadomości. Serio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Pablo81 napisał:

To taki komentarz Niemca o Polsce, jak Twój o Niemczech :)

Ty myslisz, że oni tam siedzą i poświęcają tyle czasu Polsce, co Ty Niemcom? Sporo czytam w necie i papierowych wersji i ich media nie wyglądają jak lustrzane odbicie naszych Wiadomości. Serio :)

kompleksy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Koelner napisał:

kompleksy 

🤣

Godzinę temu, Pablo81 napisał:

To taki komentarz Niemca o Polsce, jak Twój o Niemczech :)

Ty myslisz, że oni tam siedzą i poświęcają tyle czasu Polsce, co Ty Niemcom? Sporo czytam w necie i papierowych wersji i ich media nie wyglądają jak lustrzane odbicie naszych Wiadomości. Serio :)

To nie jest komentarz o Polsce, tylko rasistowski przytyk do dziecka z nawiązaniem do absurdu.

Nie, nie siedzą, od poświęcania czasu w Polsce interesom niemieckim mają słupa, a raczej paru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, starYfaN napisał:

🤣

To nie jest komentarz o Polsce, tylko rasistowski przytyk do dziecka z nawiązaniem do absurdu.

Nie, nie siedzą, od poświęcania czasu w Polsce interesom niemieckim mają słupa, a raczej paru.

Wiem, w Wiadomościach mi to wyjaśnili :)

Ale ten słup jest od dawna, a Tobie ostatnio mocno się nasiliło.

I metoda ze słupem lepsza dla zdrowia. Też im powinniśmy podstawic jakiegoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Reikai napisał:

XD

 

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

Wiem, w Wiadomościach mi to wyjaśnili :)

Ale ten słup jest od dawna, a Tobie ostatnio mocno się nasiliło.

I metoda ze słupem lepsza dla zdrowia. Też im powinniśmy podstawic jakiegoś.

Ruscy przez dekady, też nie decydowali o polskiej polityce.

Jeżeli ktoś uważa, że partie europejskie działają inaczej niż krajowe, jest dość naiwny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, josephnba napisał:

Pierwszy raz od dobrych 2 lat kliknąłem w link z sondażem poparcia 

Wiem ze do nich trzeba podchodzić z dużym dystansem ale fakt, z PiS wciąż jest na szczycie z dużą przewagą nad resztą przeraża podwójnie 

Nie dość, że ludziom nie przeszkadzają kolejne afery, kradzieże, przestępstwa to jeszcze nie ma alternatywy 

Że o poparciu dla szmat z konfy na poziomie progu nie wspomnę 

Pewne rzeczy się nie zmieniają:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pablo81 napisał:

To taki komentarz Niemca o Polsce, jak Twój o Niemczech :)

Ty myslisz, że oni tam siedzą i poświęcają tyle czasu Polsce, co Ty Niemcom? Sporo czytam w necie i papierowych wersji i ich media nie wyglądają jak lustrzane odbicie naszych Wiadomości. Serio :)

Niemcy myślą o nas to samo co my o Ukraińcach(przed wojną) i o Białorusinach(nie licząc wpływów Rosjan). Sąsiad ze wschodu, który po wojnie zyskał jakieś tam nasze terytoria, ale kogo one obchodzą skorą są nicht entwickelt i trzeba by do nich dopłacać miliony, czasem zdarzą się jacyś narodowcy i konfiarze, którzy grając na emocjach nakręcają społeczeństwo(za pieniądze z kremla) ale ogółu społeczeństwa(na szczęście) to nie rusza.

2 minuty temu, fluber napisał:

Pewne rzeczy się nie zmieniają:

 

Na szczęście to nie ma znaczenia, jak byłem w liceum-licencjat to też byłem korwinistą tak samo jak połowa mojej klasy/grupy, 10 lat później jak gadam ze znajomymi z klasy/roku to się z tego śmiejemy. ❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Kołczu33 napisał:

Niemcy myślą o nas to samo co my o Ukraińcach(przed wojną) i o Białorusinach(nie licząc wpływów Rosjan). Sąsiad ze wschodu, który po wojnie zyskał jakieś tam nasze terytoria, ale kogo one obchodzą skorą są nicht entwickelt i trzeba by do nich dopłacać miliony, czasem zdarzą się jacyś narodowcy i konfiarze, którzy grając na emocjach nakręcają społeczeństwo(za pieniądze z kremla) ale ogółu społeczeństwa(na szczęście) to nie rusza.

I co, przed wybuchem wojny w Ukraińskiej telewizji publicznej, w głównym wydaniu ichniejszych Wiadomosci, dzen w dzień leciał materiał jak to Polska działa na niekorzyść Ukrainy?

Bo tu nie chodzi nawet jak kto kogo traktuje, a jak media, szczególnie te państwowe, kreują wizerunek sąsiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

I co, przed wybuchem wojny w Ukraińskiej telewizji publicznej, w głównym wydaniu ichniejszych Wiadomosci, dzen w dzień leciał materiał jak to Polska działa na niekorzyść Ukrainy?

Bo tu nie chodzi nawet jak kto kogo traktuje, a jak media, szczególnie te państwowe, kreują wizerunek sąsiada.

A gdzie masz taki wizerunek Niemiec w mediach PL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.